Příspěvky uživatele - 25.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Morusa, 28.7.2023
Ne. Vypadá to jako fikovník. Až si odskočím od plotny, tak se půjdu podívat na ty moje na zahradu. Nějak se mi nelíbí ty zálístky.
Jaké brambory - ze sklepa nebo sadbové?, 25.7.2023
Lído.
Jaké brambory - ze sklepa nebo sadbové?, 25.7.2023
V nížinách už i polorané odrůdy končí vegetaci. Plíseň bramboru se letos dala zvládnout s minimem postřiků. Mandelinka bramborová mě letos překvapila. Oproti jiným letům byl její výskyt velmi nízký. Trošku jsem pátral, čím to může být. A dopátral... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2023, 24.7.2023
To je ono, poznávám! I jsem to teď dohledal na internetu. Jak končí určité přípravky, tak jsou jiné vzaty na milost. Třeba ten Spintor. Nic jiného nezbývá. S Mospilanem bych si hlavu nelámal.
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2023, 24.7.2023
Tak to se omluvám. Mám v paměti informaci, že hubí např. dravé roztoče T. pyri a jiné užitečné predátory.
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2023, 23.7.2023
Vajíčka taky, ale spíš se od nich čeká larvicidní účinek. Nepůsobí moc dlouho, týden, deset dnů maximálně. Počkal bych až na to líhnutí. Spintor je fajn tak do zeleniny. V ovoci dlouhodobě likviduje užitečné organismy. Není proto povolený do... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2023, 23.7.2023
OK. To jsou hlavně larvicidy, takže nespěchat.
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2023, 23.7.2023
Já bych ještě chvíli počkal. Jste výše. Kolem 27.7. Čím budete stříkat?
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2023, 23.7.2023
Za poslední dny jsem ulovil jen dva obaleče jablečné. Vypadá to na konec náletu druhé generace. Uvidím, ještě dva týdny ale budu bdít, kdyby se objevil druhý vrchol náletu. Platí pro Hradec Králové.
Změny ve fóru ++++, 22.7.2023
Tady je už všechno špatně. Odsuňte minulou diskusi bokem, ale k nahlédnutí, bez možnosti psát příspěvky. A založte témata nová.
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2023, 19.7.2023
Ne, vůbec ne.
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2023, 18.7.2023
Tak dnes večer Bellis + Coragen. Vypadá to na poslední letošní postřik. Proti padlí a strupovitosti určitě. Pokud obaleč jablečný nevytvoří za 14 dnů další vlnu, tak i proti němu. Coragen má působit 2 - 3 týdny. Počasí bylo a je pro postřik ideální.... celý příspěvek >
Změny ve fóru +++, 17.7.2023
Tak jsem si třepil hubu zase zbytečně. Padlí, strupovitost... konkrétně obaleč jablečný, vidím to jenom já. Fotky taky. Vážení majitelé fóra, běžte s tím něco udělat, nebo ho zrušte!!! Nechtěl jsem Vás poslat rovnou do prdele, protože věřím, že jste,... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2023, 17.7.2023 Obsahuje fotku
Já jsem Hradec Králové asi 230 mnm. A to je podstatně níže. Už od 250 - 300 mnm se může druhá generace obaleče jablečného vyvíjet opožděně. Samozřejmě záleží na průběhu počasí a mikroklimatu v konkrétní oblasti. Odparník jsem měnil asi po sedmi... celý příspěvek >
Invaze molic, 16.7.2023
Letos jsem se po pár letech dal zase na pěstování kruhárenského zelí. Obecně počasí košťálovinám nepřeje. Začalo to invazí molic, potom nastoupili krytonosci a dřepčíci. Zkusil jsem postřik přípravkem Benevia. Molice se postupně během několika dnů... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika