Příspěvky uživatele - 96.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vari Honda 190 v mrazu -3 nestartuje, 8.12.2019
Pokračuji, studený motor lze nastartovat bez přechodu do vysokých otáček, tak, že dáme pozici sytič, což je pozice za plným plynem a vypneme zapalování. Jednou protočíme motor, přepneme na pozici volnoběch a zapneme zapalování. Dalším startem motor... celý příspěvek >
Vari Honda 190 v mrazu -3 nestartuje, 7.12.2019
Nejprve odpověď na včerejší otázku. Zahlcení motoru znečištěným vzduchovým filtrem je způsobeno tak, že filtr začne fungovat, jako sytič a tak se obohatí směs pro motor, až se zahltí palivem. K Vaší otázce. Jistě máte přístup na internet, kde je... celý příspěvek >
Vari Honda 190 v mrazu -3 nestartuje, 6.12.2019
Nespěchal jsem s odpovědí, neboť jsem chtěl dát prostor k jinému návrhu popsaného problému jednotlivce. Fuel Fit je podobný prostředek k zabránění degradace benzínu, jako jiné s jiným názvem a stejným účinkem. Další možností problému je zamrzlý... celý příspěvek >
Vari Honda 190 v mrazu -3 nestartuje, 3.12.2019
Rád Vám vysvětlím, proč dávám Fuel Fit. Benzín obsahuje složky, které pohlcují vodu. Voda v karburátoru změní průtok malými kanálky, dokonce je dokáže ucpat spolu s vysráženými frakcemi benzínu. Mnoho lidí by dokázalo popsat, jak po delší době... celý příspěvek >
Vari Honda 190 v mrazu -3 nestartuje, 3.12.2019
Motor stejný bude, karburace rozhodně ne, Vy jste karburátor neviděl, tak nehádejte. Sytič je naprosto stejný, jen je rozdíl v tom, že fréza má táhlo sytiče na panelu a nejde měnit otáčky, neboť ke karburátoru nevede bovden s lankem, fréza má pevně... celý příspěvek >
Vari Honda 190 v mrazu -3 nestartuje, 3.12.2019
Mám frézu Hondu 550 s motorem GC 160, tento motor je téměř shodný s motorem GCV 160 a 190. Tyto motory jsou na traktůrcích Vari. Fréza startuje stejně snadno v mrazu, jako Vari s motorem Honda. Problémy se starým benzínem jsou stejně staré, jako... celý příspěvek >
Vari Honda 190 v mrazu -3 nestartuje, 3.12.2019
A jakou odpověď byste chtěl? Třeba je motor v záruce?
Vari Honda 190 v mrazu -3 nestartuje, 1.12.2019
Sytič nechávám déle, neboť rychlé uvedení motoru do volnoběhu po startování způsobí, že motor zhasne chudou směsí. Plný plyn se sytičem, což je pozice za plným plynem, krátce motoru neškodí. K tomu, co jsem napsal, bych doporučil zejména v zimě... celý příspěvek >
Vari Honda 190 v mrazu -3 nestartuje, 1.12.2019
Značkový servis je vybavením a znalostmi o několik pater nad tímto vláknem. Slunění urcitě dělá dobře každému motoru, neboť z něj dostane vlhkost. Se zapalováním tato Závada nemá nic společného. Projevovala by se kdykoliv, bez ohledu na vnější... celý příspěvek >
Vari Honda 190 v mrazu -3 nestartuje, 1.12.2019
Mám motory Honda i staré přes 20 let. Karburátory nebyly ani jednou na ultrazvuku. Ještě jsem za ta léta, co s motory mám možnosti pracovat neslyšel, že někdo dává po sezóně karburátor na vyčištění ultrazvukem. Zřejmě neznáte, že toto vyčištění by se... celý příspěvek >
Vari Honda 190 v mrazu -3 nestartuje, 30.11.2019
Tu máte odpověď Vari na houpání motoru GSV190: Dobrý den navštivte prosím autorizovaný servis VARI či HONDA a žádejte ultrazvukové vyčištění karburátoru. 
Vari Honda 190 v mrazu -3 nestartuje, 30.11.2019
Hondy jsou na sněžných frézách a žádné houpání, start jen déle nechat sytič. Houpání je způsobeno reakcí regulátoru na nepravidelné otáčky motoru vlivem karburátoru. Vozím dřevo ve vetších mrazech, frézuji sníh a žádné problémy nejsou. Můžete se s... celý příspěvek >
Vari Honda 190 v mrazu -3 nestartuje, 30.11.2019
Kolikrát jste vypoustěl z plovákové komory starý benzín od kdy máte nový motor?
Vari Honda 190 v mrazu -3 nestartuje, 30.11.2019
Ano je, nemít v palivovém systému vodu.
Olej ve vzduchovem filtru, 23.7.2019
Na ktorej pili je papierovy filter?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika