Příspěvky uživatele - 245.152

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna 136 přidřená, 3.9.2016
Tak Vás opět zdravím s novými zkušenostmi. Po vyjetí 2 nádržek jsem se rozhodl pilu dát na přeštelováni na ostrý chod.Začala se chovat podivně, po puštění plynu dlouho trvalo než se zastavila.Předáno do servisu Husqvarna kde mi po dvou dnech řekli,... celý příspěvek >
Cesnek mi nejde jako babicce, 3.7.2016 Obsahuje fotku
Tak jsem letos vytáhnul česnek ve stejnou dobu jako minulý rok.Úroda je velikosti palic poloviční. Sadil jsem na stejné místo začátkem listopadu.Tento rok zasadím na jiné místo třeba to pomůže
Parazit na česneku, 13.6.2016
Takže rumenice pospolná.Je tedy škodná pro česnek?Je třeba se jí zbavit? Na intenetu není ani zmínka
Parazit na česneku, 13.6.2016 Obsahuje fotku
Dnes při kontrole česneku jsem narazil na nějakého brouka podobnému ploštici jen měl jiné zbarvení. Vrtá se většinou u hlavního stvolu v zemi.Mám jich v celku dost.Hledal jsem na internetu škůdce česneku, ale na tuto havěť jsem nenarazil. Můžete... celý příspěvek >
Dřevěná udírna - stavba svépomocí, 27.3.2016 Obsahuje fotku
Tak jsem malinko pozměnil přísun vzduchu.Původně byl z hora.Problém byl v tom, že při hoření si nasával z hora kouř vlivem špatně utěsněného horního víka a oheň se udušoval.U nové verze nasávání ze předu jede perfektně.Požil jsem šamot a kamnářský... celý příspěvek >
Kdy sázet sazečku cibule? Úplný začátečník, 20.3.2016
Začal jsem s výsadbou včera. Sám jsem zvědav co z toho bude poněvadž jsem sázel poprvé. Odstup od sebe cca 10 cm, hloubka odhadem tak mezi 5-8 cm.
Oddělení záhonu, 21.2.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den.Jaké máte zkušenosti s oddělováním trávníku od sadbové části a okrasné. Na internetu jsem našel plastový obrubník s pojezdem (první obrázek) a na oddělení sadbové části neviditelný zahradní obrubník (druhý obrázek). Myslíte si, že to... celý příspěvek >
Briggs & strattion quantum.xm 55, 7.2.2016 Obsahuje fotku
Dnes jsem sundal hlavu z válce a nestačil jsem se divit.Vše má za následek dlouhodobé používání a možná i po předchozím majiteli míchání benzínu z olejem což do této sekačky nepatří.No provedu očištění, nové těsnění a bude klid
Husqvarna 136 přidřená, 17.1.2016
Pilu jsem předal do servisu na kompletní seřízení karbecu
Husqvarna 136 přidřená, 2.1.2016
Nikasil tam opravdu není, je to povrchovka tvrdochromem-jinak jsem psal, že budu dávat poměr 1:40 a snad vydrží
Husqvarna 136 přidřená, 1.1.2016
Šnek mazání 40 kč, sada gufer 120 kč, sada ložisek 100 kč, píst a válec 1050 kč
Husqvarna 136 přidřená, 31.12.2015
Včera jsem poskládal pilu s novými díly.První poznatky: původně když jsem držel šňůru startéru a pilu pustil směrem dolů, tak se pomalu posouvala-teď s novými komponenty drží a trvá v celku dlouho než se posune o jednu otočku kliky.Startovat budu... celý příspěvek >
Husqvarna 136 přidřená, 29.12.2015
Dnes dorazila sada válec s pístem, sada gufer a ložisek+šnekové kolečko.Pomalu jsem začal s montáží až když jsem nasazoval šnekové kolečko jsem narazil na to, že kolečko lze nasadit lehce a protáčí se.Budu muset tedy počkat na nové škoda.
Husqvarna 136 přidřená, 21.12.2015
Dobře, sezóna je ještě daleko tak vyměním ty gufera i s ložisky,jen se chci zeptat jak sundat šnekové kolečko.
Husqvarna 136 přidřená, 21.12.2015
Pilu používám cca 2x do roka tak podle vašich odhadů vydrží ještě celou příští sezonu a pokud přestane jed tak jí zase rozeberu a mrknu na ty gufera. Děkuji Vám všem za rady-o nové neuvažuji
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika