Příspěvky uživatele - 245.152

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vlky, 4.11.2018 Obsahuje fotku
Tak jsem provedl omlazení stromku + ošetření. Nenašel jsem žádnou osobu, která by mi poradila s zástřihem, tak snad jsem to nepřehnal.  
Vlky, 14.10.2018 Obsahuje fotku
Zdravím Vás. Jako minulý i tento rok budu provádět zástřih jabloně a to z důvodu, že jsem minulý rok VLKY zastřihl nad třetím pupenem. Byla to má chyba(Nevěděl jsem, že se vlk odstraňuje celý) Zde na fóru jsem se dočetl, že VLK roste... celý příspěvek >
Zvednutí střechy z důvodu přístavby, 19.8.2018 Obsahuje fotku
Zdravím Vás. Chtěl bych se vás zeptat na to, jestli je možné zvednout střechu chatky kde bychom si chtěli na letní dny udělat místnost na spaní.Zvednout by se musela min. o metre od základu. Střecha je posazená na okrajích chatky. Plánek... celý příspěvek >
Elektrocentrála Yamaha EF 2300 A, 22.1.2018 Obsahuje fotku
Zdravím Vás. Jaký motorový olej je možné použít respektive úplně vyměnit v elektrocentrále viz foto. Olej zde nebyl nikde měněn. Zatím jako příležitostně velmi dobře posloužila tak bych chtěl zachovat její funkčnost bez ztráty. Děkuji
Vyhnuty gril, 11.1.2018 Obsahuje fotku
Přikládám foto z dnešního dne. Váha je odhadovaná na cca 700 kg. Rozebrání si myslím, že není vzhledem k pečlivému slepení ideální.
Vyhnuty gril, 9.1.2018
Děkuji za radu.Pokusím se to dobře zvážit a v případě zvolím variantu zvednutí a podložení. Nejlepší varianta by byla použít hever na podepření obou levých rohu, zvednout do váhy a zasypat i s heverem.Nejsem si jist jestli časem hever nezrezne a... celý příspěvek >
Vyhnuty gril, 7.1.2018 Obsahuje fotku
Zdravím Vás. Po cca 4 ½  letech se mi gril naklonil na levou stranu. Přemýšlím jak je dostat do původní pozice.Napadá mě podkopání na pravé straně, ale zase mám strach aby nepraskla základní deska a nebo aby se to na mě... celý příspěvek >
Pohyb vody v jezírku, 30.12.2017
Děkuji za odpověď.Variantu solárního programu mám v plánu.Energii zatím využívám z autobaterie, kterou musím odvážet domů na dobíjení.V případě solárního panelu by šla baterie udržet.
Pohyb vody v jezírku, 28.12.2017 Obsahuje fotku
Tento rok jsem provedl výkop jámy pro jezírko. Příští rok chci realizovat položení folie 0,8mmx6mx6m a postupným okrajovým zvelebením pomocí kamenů z našeho kamenolomu. Jen se zastavuji nad otázkou výřeni vody v jezírku z důvodu tvoření... celý příspěvek >
Stvaba zahradního jezírka na otevřené zahradě, 25.9.2017
Raději se hloupě ptám a mám takovéto starosti, protože u nás v ČR jsou zákony šité pro jiné nežli poctivé lidi. Rozměry jsou v cm
Stvaba zahradního jezírka na otevřené zahradě, 25.9.2017
Rozhodli jsem se vybudovat jezírko na zahradě o rozměru 200x200x90. Otázka zní: Jedná se o zahradní kolonii která je oplocena celkově a každý má svou zahrádku oplocenou což není náš případ.Máme oddělenou thujema přes které může kdokoli... celý příspěvek >
Křovinořez Proma PKG 2600, 17.9.2017
Zdravím Vás. Dají se sehnat vyměnitelné nůžky na živý plot pro křovinořez Proma PKG 2600. Dočetl jsem se, že je pouze varianta pro modely s dělitelnou částí.
Odstranění starého trávníku, 2.9.2017
Na zahrádce si chceme pořídit na větší ploše rostliny s jezírkem a skalkou. Na místě je ale tráva kterou jsem se pokoušel odkopávat pouze z horní části abych neodkopal hodně zeminy.Je nějaký přípravek na likvidaci trávy v případě roztoku, který... celý příspěvek >
Zahradní betonový obrubník, 10.9.2016
Děkuji
Zahradní betonový obrubník, 10.9.2016
Zdravím Vás Již delší léta se potýkám s prorůstáním plevele do záhonu. Letos jsem se rozhodl použít zahradní betonový obrubník 100x20x5 na vyřešení problému jak jsem viděl u sousedů. Jak by šlo nejefektivněji tento obrubník položit. Chtěl bych použít... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika