Příspěvky uživatele - 228.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mrtvice?, 24.6.2016
Asi na mě došlo. Dneska jsem uřízla celou velkou seschlou větev. Možná jsem to podělala já, z téhle větve jsem na jaře odřízla silnější odbočku a neošetřila balzámem. Teď jsem to teda fikla u kmene a ošetřila.  Na jiné poměrně silné větvi je... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 5.5.2016
Dlouhe nuzky na tyci nemame, ale zdrave drevo uz by s nima stejne neustipl. Ja mu reknu, at odreze cele ty vetve, ze kterych to jde, stejne je prehoustla. (pred dvema lety jsem ji musela kvuli monilii dost oholit, od te doby na jare neprorezavam,... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 5.5.2016
NOVÝ DOTAZ: Stříkala jsem, vypadá to celkem dobře, je i nějaký plůdek i přes ty mrazy. Ale na pár větviček jsem nedostříkla, vysoko v koruně jsem viděla asi 3 slabé proutky postižené moniliosou. Co teď s tím? Co se stane, když to tam nechám? Mám... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 3.4.2016
Jase jen pridam k prispevatelum. Me kvete Pinkcot od 22.3!!! Loni 29.3. Na podzim nam dali primo pred stroim vysoce svitivou poulicni lampu, podle me to ma co spolecneho. Rozkvelt totiz skoro cely naral, loni postupne kvetl dlouhou dobu. Obava... celý příspěvek >
Kukuřice ze sadby?, 7.3.2016
Ja se necilim, ja se jen divim, jak emotivni reakce jsem vyvolala.  asi to zkusim jako vy, deluki za rady.
Kukuřice ze sadby?, 7.3.2016
Kukuřice netoleruje mráz? Vzdyt se vysévá v dubnu. A ty polní odrůdy jsou odolnější?
Kukuřice ze sadby?, 7.3.2016
Super dekuji. myslite, ze uz je cas na vysev a v dubnu by to mohlo ven? A sazel jste to stejne hluboko, nebo to sneslo trochu prihrnout?
Kukuřice ze sadby?, 7.3.2016
Tady mi vzdycky dokazali vlidne poradit, a najednou takjova emotivni hadka o nicem. Jako na emiminu, tak tady mate smajlika jako na emiminu: tedy dekuji hostu c.2, ktery se me zastal :-) A vysvetlete mi, proc je fazole na kukurici tak... celý příspěvek >
Kukuřice ze sadby?, 6.3.2016
Tak ja se rozhone nepovazuji za permakulturnihgo snilka, spis se kazdoroce potykam s oporou pro fazole (nemam konstrukci, ke ktere bych tahala provázky) a s tím, že mi kukurice vyvrací vítr. Tak jsem doufala, ze by si mohly ty rostliny pomoci... celý příspěvek >
Kukuřice ze sadby?, 6.3.2016
Loni jsem zkoušela "tři sestry" a kukuřice naprosto nestíhala. Proto bych jí ráda dala letos náskok. Máte zkušenost s předpěstováním kukuřice? Je už vhodná doba na výsev? Jak hluboko pak zasadit, šla by trochu zahrnout (aby se nevyvracela větrem),... celý příspěvek >
Hrušeň Bohemica, 17.11.2015
Nově zasazená hrušeň Bohemica měla letos první úrodu, asi 10 hrušek. Přesto, že že je deklarována jako zimní odrůda s konzumní zralostí 01-03, polovina plodů je úplně "hniličkovitá" (konec října) a zbývající    plody také postupně... celý příspěvek >
Plíseň v trávníku - plíseň sněžná nebo kornatka?, 8.11.2015
Dobrý den, Ortiva by měla zabrat, funguje na většinu plísních v trávníku. Doporučuji po cca týdnu opakovat, případně poté použít Rovral Aqua Flo, jelikož má jinou účinou látku a učinkuje také na řadu plísních v trávníku. Bohužel na plísně jsou... celý příspěvek >
Založení nového trávníku, 28.10.2015
Stando, OK možná mou úvahu a záměr vysvětluji asi špatně, pod pojmem kopaný myslím písek používaný pro výrobu maltových směsí. Jde mne o to, že běžně dostupný písek používaný jako maltový není dle mne úplně nejvhodnější, a když chce někdo šetřit tak... celý příspěvek >
Založení nového trávníku, 28.10.2015
Nejde o strašení, obecně kopaný písek je do trávníku nejméně vhodný a to z toho důvodu, že je nejméně "vzdušný". Neprovzdušní půdu tak jako ostrohraný křemičitý či písek do betonu. Jednoduchý příklad z dětského pískoviště, pokud se tam dá kopaný tak... celý příspěvek >
Založení nového trávníku, 28.10.2015
množství písku se bude odvíjet od toho jakou tam máte nyní půdu. Čím je půda těžší, jílovitější tak tím více písku. Orientačně bych na tuto plochu navezl tak 8 - 10 m/3 písku a promíchal do co největší hloubky. Písek je samozřejmě nejlepší křemičitý... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika