Příspěvky uživatele - 33.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Paprika Rodrigo, 27.8.2019 Obsahuje fotku
První foto polní paprika Edita, druhé foto odrůda Nova.
Paprika Rodrigo, 22.8.2019 Obsahuje fotku
Vlasto. Kvalita osiva v originálním balení je dobrá. V roce 2016 jsem zakoupil originál balení F1 a od té doby si nechávám semena z vypěstovaných plodů a používám dále. První tři roky byly krásné plody. Letos (4.rok) jsou plody hodně zdegenerované... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 20.8.2019
Nevím proč, že mám zafixováno Schalamout, správný název je SALOMON F1. Semena se dají koupit na stránkách AEV-VS. Síla stěny je kolem 5mm. Původně vypadaly kvadratické (před 4.lety), časem se mírně zdegenerovaly na dnešní podobu (více žebrované).... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 19.8.2019 Obsahuje fotku
Odrůda Schalamon (pěstováno ve fóliáku) se pod tíhou plodů vyvrací. Příště musím dát menší rozestup sazenic. VASEK5
Paprika Rodrigo, 11.8.2019 Obsahuje fotku
1. foto - Paprika Montana pěstovaná ve foliáku. Z leva jsou papriky konzumní zralosti, z prava začíná botanická zralost. Váha paprik od 12dkg do 18 dkg.
Paprika Rodrigo, 5.8.2019 Obsahuje fotku
Minulý rok jsem ještě hnojil 2díly CERERITu + 1díl SUPERFOSFÁT + 1díl SÍRAN DRASELNÝ - vše promíchat. Tuto směs jsem dával na záhon i do skleníku. Na 1m2 mi vychází asi 10dkg. Ve skleníku i foliáku nepěstuji nic jiného než papriky (jsem do nich... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 4.8.2019 Obsahuje fotku
Odrůdu rajčete neznám. Pěstuji je už 3.rokem, semena jsem dostal od známého, který je dovezl z dovolené z Bulharska. VASEK5
Paprika Rodrigo, 30.7.2019 Obsahuje fotku
Po dalším měsíci papriky už pěkně narůstají s plody (první foto). Druhý pohled ze strany, odrůda Nova. Třetí foto - odrůda Anka. Čtvrté foto - je odrůdu ODA ze skleníku, kterou mám poprvé. Páté foto - při velkém horku opadala většina plodů a koncem... celý příspěvek >
Odrůdy meruněk, 18.7.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, bohužel jsem se zapomněl přihlásit... Chtěl bych poradit, zda-li někdo nezná tuto odrůdu meruňky, strom starý cca 22roků? Teď plody dozrávají, nadmořská výška je tady asi 285m. Mnohokrát děkuji za jakékoliv info. VASEK5
Odrůdy meruněk, 18.7.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den. Potřeboval bych poradit, jestli náhodou někdo nepozná odrůdu meruňky, stáří cca 22roků? Teď právě dozrává, nadmořská výška 285m. Děkuji za jakékoliv info.
Keřová višeň, 7.7.2019
Letos take poprve mela osum visni chut sladka mirne kysela   mam ji na celodenim slunci n, v 300m    zatim spokojen   vasek5
Pryšec křižmolistý, 5.7.2019
Pred sedmi rokama jsem vysadil tri ostruziny a mezi nasadil pryšce po dvou letech mi v zime zlikvidovaly vsechny ostruziny a jen jeden prysec jestli hrabosi posli to nevim   ted mam ostruziny v kralicim pletivu a mam... celý příspěvek >
Cuketa - nemoc, 4.7.2019
Jednoznacne davam za pravdu panu Petru z H padli to urcite neni a ty bile fleky vydrzi na listech bez postriku az do konce sezony     vasek5
Pepino 2018, 3.7.2019 Obsahuje fotku
Posílám foto Pepina, jak krásně kvetou. Uvidíme, kolik bude plodů.
Paprika Rodrigo, 30.6.2019 Obsahuje fotku
Posílám foto po dalším měsíci, teď už papriky vypadají, jak by měly být. Další foto je z fóliovníku: podlouhlé jsou odrůda Montána a druhá kulatá je odrůda Schalamout. Ve foliovníku se paprikám zatím daří, ale ve skleníku je to hrozná bída. Výška... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika