Příspěvky uživatele - 121.128

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Žloutnutí sazenic rajčat odspodu, 16.5.2019 Obsahuje fotku
Rajčata Bajaja výsev 10. března, po přesazení ve skleníku od 5. dubna.
Žloutnutí sazenic rajčat odspodu, 16.5.2019
Taky bych je nejdřív rozesadila po jedné rostlině do malých květináčků cca 9 cm průměr do zahradnického substrátu a nechala je stále doma v teple dokud neprokoření kelímek. Bajaju pěstuju také, mám 2 rostliny ve skleníku, nejsou velké, teplota je tam... celý příspěvek >
Melouny 2019, 14.5.2019
Na tomto fóru je několik diskuzí o roubování okurek z let tuším 2013-14, zkuste pohledat rady paní Jiřiny, vkládala i fotky. Taky jsem podle ní roubovala, chce to trochu zručnost.
Rajčata kvetou za oknem, 30.4.2019
Co to máte za odrůdu těch keříčkových rajčat? Určitě by to chtělo nižší teplotu než máte doma za oknem. Aspoň nevytápěná místnost. Ten balkon nevím... při výhledu nočních teplot, vlastně i denních na příští dny, bych je tam nedávala.
Malinik co mu chybi?, 17.4.2019
Možná jsem se spletla, ale vycházela jsem z této informace.
Malinik co mu chybi?, 15.4.2019
Nedostatek vápníku.
Rýchlenie rajčat 2019, 9.4.2019
Úžasné paní Evo, obdivuju a tiše závidím😃.
Venkovní ibišek, 2.4.2019 Obsahuje fotku
Můžete ostříhat nyní nějak podobně nebo také nemusíte vůbec.
J. H. Hale, 27.3.2019
To by mohla být dobrá odrůda pro podzimní sklizeň. Myslíte, že by šla vypěstovat z pecky?
Založení jahodového záhonu, 22.3.2019
Bílá netkaná textílie se používá k zakrývání rostlin, chrání před nižšími teplotami, je tentká a lehká,  určitě se nedá použít na zeminu a do ní vysazovat. Já také používám černou tkanou textílii, i když né zrovna na jahody, ale na dýně, cukety,... celý příspěvek >
Ostružiník - Dirksen a Navaho, stříhání, 9.3.2019 Obsahuje fotku
Já bych řekla, že se asi někde stala chyba. To Vaše Navaho je hodně poléhavé s tenkými pruty a vypadá stejně jako náš Dirksen. Takže si myslím, že by to mohl být on, pokud jste kupoval rostlinu s tímto názvem. A ta ostružina s trny by mohla být... celý příspěvek >
Jakou dát zeminu do skleníku?, 6.3.2019
Taky se přikláním k názoru, že kupovaný kompost je trochu riziko. Myslím si, že ta Vaše původní zemina bude pořád lepší. Nevím, proč začínáte s přípravou až nyní, jestli jste dosud skleník nevyužíval, tak i když se vám zemina zdá špatná, tak bude... celý příspěvek >
Tomel japonský (Dyospiros kaki), 6.3.2019 Obsahuje fotku
Prosím o radu ohledně řezu a tvarování tomelu. Můžu nyní ty dva dlouhé boční výhony a terminál zkrátit? Příp. o kolik?
Předpěstování košťálovin, 26.2.2019 Obsahuje fotku
Moje kedlubny vypadají takto.
Rajčata 2019, 11.2.2019
Já doporučuju tyto odrůdy: Mandat F1, Strillo F1, Jahodo. 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika