Příspěvky uživatele - 64.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Preočkovanie starého vinohradu, 14.11.2017
Po ockovani na jar sa mi uchytilo ocko (cca 0,3 nad zemou) a narastlo cez rok cca 3,5m. Vedeli by ste mi poradit ako ho na jar ostrihat? Mam ho zastrihnut vo vyske buducej hlavy, alebo nechat vysku do buducej hlavy + dlzku tazna... celý příspěvek >
Ovocné stromky nerostou, 3.11.2017
Nepisete odkial ste, ale ked budete pozorne hladat tak najdete :-). Napr. Lumigreen ma na A2, aj klivia atd. Otazne je ci to chcete kupit osobne alebo aj dobierkou.  Peter
Mohl bych odebrat roub z nově vysazeného stromu až v lednu?, 28.10.2017
podla mna hej, ja som to tak urobil minuly rok a bol som vcelku uspesny :-) Dal som do chladnicky a v pohode vydrzali aj ked som vrubloval za kôru.
České ovocnářství zní: Titanik se potápí a na palubě se zpívá, 24.10.2017
Aj ja dufam ze sa ujme, len mi to pripadalo vrcholne neseriozne, ak by mi ho ukazal v predajni tak sa ho opytam ci si robi srandu. Vsak to je problem s tym osobnym odberom, ak uz maju odrodu, tak potom mi nesedi podpnik. Aj toto je spiciak, ho na jar... celý příspěvek >
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 24.10.2017
Mne dnes prisli, Jofela -St.julien (chcel som myr. ale neda sa zohnat), Lucy, Topaz, Rubinol, Pinova, Admiral (to som pisal v inom vlakne - korene hroza, som bol sklamany), nejake rakytniky a mini kiwi. Podarilo sa mi zohnat Jajo, na jar som... celý příspěvek >
České ovocnářství zní: Titanik se potápí a na palubě se zpívá, 24.10.2017 Obsahuje fotku
Dnes mi prisiel postou Admiral na strne rastucej podnozi, a som bol nemilo prekvapeny kvalitou jeho korenovej sustavy. Aj tie dva hrubsie korene su nalomene, tak ich budem musiet zrezat. Zda sa vam v poriadku predavat takyto stromcek?  Asi uz... celý příspěvek >
Hrusky choroba, 13.9.2017
Ano, nebol to spicak, uz mal zalozenu korunku, tu som zakratil.  Trava okolo neho nebola, bol tam vyplety kruh, ale ked som uz videl ze je ko, tak som to nechal tak. Tak asi sa naozaj neujala, ja som mal len obavy ci to nebola nejaka choroba,... celý příspěvek >
Hrusky choroba, 13.9.2017
Dakujem za rady, praveze zacali schnut az v priebehu jula, tie flaky po zime urcite nemali, praveze sa javili ze sa ujali. No co vykopem ich a pre istotu spalim. Peter
Kadeřavost - postřik dnes?, 28.2.2017
Vcera som postriekal aj ja :-) astastie doobeda, to este tak nefukalo.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika