Příspěvky uživatele - 230.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2019, 13.1.2019
nebo jestli na to chcete jít odzadu, tak by mělo jít najít všechny registrace od jednoho subjektu - po zadání odrůdy se objeví uprostřed číslo registrující firmy (CZ+číslo v sloupci maintainers) a po kliknutí ve vyskočivším okně by v pravo dole měl... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 13.1.2019
nevím jestli je to to co hledáte.. Vegetables - Search form vybrána vlevo záložka vegetable species.. při zadání jména odrůdy by mělo vyskočit CZ registrace a více najde při zatržení aktuálních i neaktuálních dat (show current a show... celý příspěvek >
Supermarketová paprika, 5.1.2019
Opravdu? Já tu z diskuzí pochopila že venkovní papriky ve skleníku víc trpí vlhkostí že jsou náchylnější na plísně a jiné neduhy, a taky že se hůř opylují...? 
Supermarketová paprika, 4.1.2019
Zdravím, hledám odrůdu paprik na pěstování ve skleníku/foliáku, co by se podobala "bílé" paprice ze supermárketů. Světle zelená, hubená, tenkostěnná, nepálivá. Dívám se po jménech v obchodě ale většnou jsou to bezejmenné španělky a... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 4.1.2019
pane Vladimíre a ostatní znalci, jak se vlastně získávají semínka rajčat v těch velkých firmách typu Semo, Moravoseed apod.? Mají vlastní pole kde pěstují přesně označené odrůdy rajčat a z nich se pak prostě získají semínka na prodej a zbytek se... celý příspěvek >
Rajčata Hranáček, Strabena, Nelinka, 14.12.2018
Máte někdo zkušenost s rajčetem Curranto F1? Je to taky supermarketové rajče jako výše jmenovaní, jen koktejlové, zkoušel ho někdo pěstovat doma ve skleníku?  díky Sáša
Rajče jako Bajaja, 10.12.2018
Pane Vladimíre, můžu mít prosbu? Můžete sem pak průběžně dávat info nebo foto jak si Bajaja vede, do čeho jste jej přesadil a po kolika kusech?  Jak jsem tu někde psala, loni jsem zakoupila větší květináče právě kvůli Bajajovi a deklarované... celý příspěvek >
Prosím doporučte cuketu, 29.11.2018
Rozzuřené matky na vás, vy balaste :-) Představte si jak je dnes cuketa matkami vyvažována zlatem, zkuste nacpat dítěti co nejí zeleninu něco s výraznou chutí.. kdežto cuketu schováte kamkoliv.. podobně dnes tak módní dýně, pro matky taky poklad, je... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 29.11.2018
K rajčatům Aztek a Bajaja - loni jsem pěstovala a rozhodněstojí za to. Měla jsem je venku v nádobách. Bajaja dozrával tak nějak postupně, Aztek najednou během asi dvou týdnů. Nakoupila jsem větší květináče právě kvůli informaci o Bajajovi ale... celý příspěvek >
Cibuloviny do květináče - dovnitř, 22.11.2018
Zdravím, o cibulovinách je tu hodně ale tohle tu nenacházím, snad zkušení poradí: Chci mít z jara v květináči v bytě na parapetu kvetoucí hyacint, tulipán a narcisy, jen tak pro radost, něco jako se prodávají ti první posli jara v každém... celý příspěvek >
Rajče jako Bajaja, 21.11.2018
Díky za tip. Bejbino jsem ve skleníku zkoušela, ale ač rostliny rostly parádně a plodnost taky vysoká, tak právě v konstrastu s truhlíkovým venkovním Bajajou byla chuť nějaká nijaká. Což mě překvapilo protože jsem na nej četla jen samou chválu.... celý příspěvek >
Rajče jako Bajaja, 19.11.2018
Dobrý den, existuje skleníkové tyčkové rajče co by mělo chuť rajčete Bajaja? Silnější, kořeněnou, rajčatovou. ne unylou? Nebo skleníková verze žlutého Perunu? Nemusí být žlutá, jde o chuť děkuji Sáša
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika