Příspěvky uživatele - 230.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Napadený turkestánský brest, 24.2.2019
Zdravím, snad nevadí že se vetřu s dotazem taky na neprospívající plot ze sibiř. jilmu.. Rostliny mi nehynou jako paní zakladatelce, ale neprospívají, plot nedrží tvar a při větru se ohýbá v pase, sem tam se něco poláme, každá rostlina čouhá jiným... celý příspěvek >
Pelargonie - muškáty, 23.2.2019
Zdravím, chci dát na jižní stranu kde je vedro a úpal převislé muškáty. Otázka je zda plnokvěté nebo obyčejné - je nějaký rozdíl v odolnosti?  A má smysl dávat hydrogel nebo něco takového? Nebo je to jen reklama.. díky Sáša
Jarní NPK na sníh teď?, 14.2.2019
Zdravím, před časem jsem tu četla že jarní všeobecné hnohení je dobré takzvaně na sníh, že se při oblevě lépe dostane do půdy. Článek už nemůžu najít, proto dotaz - je to pravda? Dělá to tak někdo? S NPK nebo cereritem? Nebo se to dělá při vápnění?... celý příspěvek >
Cibuloviny do květináče - dovnitř, 14.2.2019
Zdravím, tak jsem vypěstovala hyacinty i na základě rad odsud (děkuji), byly krásné, voněly jako blázen.. ale po týdnu v teple odešly. Co mě překvapilo bylo že po prvním stonku s velikým květem vylezl ještě druhý stonek s květem menším, to jsem u... celý příspěvek >
Vybíráme skleník, 14.2.2019
Jestli to byla narážka na mě, tak mají pravdu oba pánové, pan pochybovač i pan Vysloužil, skutečně u nás vichřice vysadila nikoliv panel boční největší stěny do kterého se opíral vítr nejvíc, ale překvapivě panel na zadní stěně a posuvné dveře na... celý příspěvek >
Vybíráme skleník, 13.2.2019
Mám stejný.. jeden rok vychřice vyndala jedno "sklo" a dveře (a sousedům střechu a druhým sousedům trampolínu takže to nebyl obvyklý větříček), ale šlo vše nasadit zpátky. Zatížení sněhem pokud je rovnoměrné tak nevadí.. teď mi tam druhý měsíc leží... celý příspěvek >
Zakrslá třešeň - řez, 12.2.2019
Tak jestli jste to koupil v rozumném obchodě, tak by zakrslá Stella na balkon měla být na gisele 5 nebo max na coltu, a to bych rozhodně nevzdávala. Měla by být jako moje Summit samosprašná, odolná, plodná, s velkými plody a 4-5 třešňový týden takže... celý příspěvek >
Zakrslá třešeň - řez, 12.2.2019
Zdravím, neberte to jako radu jen jak se chovají moje stromky - takováhle "košťata" bez terminálu mám dvě na giselách, (mám jich více ale jiné tvary a podnože), na jaře třešně nestříhám vůbec, pouze po odplození a to minimálně. Plodily pár kousků už... celý příspěvek >
Zoufalá nabídka odrůd jabloní, 10.2.2019
Druhý den mi vrtá hlavou co psal pan Mičurin, a to je ta plodná diskuze která podněcuje.. Pokud takový trend (doporučovat velké stromy s minimem nutné péče a tradiční odrůdy) opravdu je, na rozdíl od pisatelova oblíbeného (menší tvary, více nutné... celý příspěvek >
Jak prořezat leta neřezané jabloňe, 2.2.2019
Zdravím, vaše velká jabloň by mohla být Panenské. Jednu takovou co má mezi 40 a 80lety znám, vypadá podobně jako ta vaše jen ta výška bude ještě vyšší, jako květák na dlouhém stonku, horní větve semknuté k sobě, spodní větve odešly nejdřív, množství... celý příspěvek >
Kristalon start x gold, 2.2.2019
Zdravím, překvapeně koukám že v popisech jmenovaného hnojiva verze start a gold má být stejné množství NPK 19-6-20, je to jen marketing, k osvědčenému startu přidají do řady "nový" produkt gold? Pokud jsou stejné, tak můžu použít na jaře gold který... celý příspěvek >
Réva ve skleníku, 2.2.2019
Na severní straně? Počítala jsem automaticky s jižní, aby bylo co nejvíce světla a tepla.. nebo by se v parném létě réva uvařila? Je fakt že pod severním lemem bývá více vlhko / méně vyschlo.. nebo protože nové výhonky táhnou k jihu za sluncem? Všude... celý příspěvek >
Réva ve skleníku, 1.2.2019
Ještě se zeptám na řez révy ve skleníku. Provádí se ve stejnou dobu jako réva venkovní nebo dřív? Mám na mysli zda protože je více chráněná se neprobouzí dřív a je potřeba stihnout řez před nástupem mízydříve než cca na přelomu února/března? Když... celý příspěvek >
Réva ve skleníku, 28.1.2019
Zdravím, můžu se zeptat jak řešíte zalévání přes zimu? U některých fotek vidím že je rostlina blízko stěny nepodzděného foliáku, je to záměr aby byly kořeny pod stěnou skleníku kam jde dešťová vláha zvenku? Nebo chodíte i v zimě zalévat?
Rajčata 2019, 23.1.2019
v LIDLU mají Marmande a Supersweet 100 za "směšné" peníze, jak se tu někdo ptal kde sehnat.. u nás dnes poprvé byl viděn stojan se semeny.. Sáša
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika