Příspěvky uživatele - 135.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2019, 23.11.2018
Firma Moravoseed má ve své nabídce čtyři balkónové odrůdy rajčat: Vilma, Venus, Aztek a Bajaja. Žádné z nich jsem nikdy nepěstoval. Jen z informací na internetu (mimo jiné před čtyřmi dny ve vlákně "Rajčata venku do Vánoc") si myslím, že vhodná by... celý příspěvek >
Rajčata venku do Vánoc?, 21.11.2018
To je zajímavé. Vilma by měl být determinantní trpaslík, to znamená, že by tak vysoký nikdy neměl být. Odkud jste měl semínka?            Vladimír
Rajčata venku do Vánoc?, 18.11.2018
Tipoval bych, že rajčata venku už nemají žádnou chuť 0/10. Nebo se mýlím?            Vladimír
Rajčata 2019, 11.11.2018
Nechci Vás nijak odradit. Ale proč zrovna tyto hybridní odrůdy? Byly snad populární v letech 2014-2016, ale dnes, kdy jsou podle mne přinejmenším stejně dobré české odrůdy, tak je zbytečné shánět nějaká semena na Ebay. Jejich kvalita je pofiderní,... celý příspěvek >
Výsevní pásky, 4.11.2018
Pro mne je to opravdu dobré, protože protrhávání mrkve a petržele je jednou z mých neoblíbených prací a po tom hrbení mně bolí záda. Jinak si to můžete vyzkoušet a třeba si najít, čím to pro vás je výhodné nebo nevýhodné, každý máme jiné... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - plísni navzdory, 1.11.2018
Překvapivě rostly normálně, ale nebyly kulaté.            Vladimír
Sklizeň rajčat a paprik - 2018, 5.10.2018 Obsahuje fotku
Dnes bylo pěkné počasí, tak jsem se dal do likvidace rajčat. Všechno jsem otrhal, jen jsem nechal nějaké rostliny se cherry rajčaty (dvě Arielle F1, dvě Mini Kumato a pět nebo šest... celý příspěvek >
Pěstování rajčat na netkané textilii?, 5.10.2018
Milane, klidně si tvoř teorie a ověřuj je. Až je ověříš, tak se rád s nimi seznámím. Zatím nic zajímavého, jen ty teorie.            Vladimír
Pěstování rajčat na netkané textilii?, 3.10.2018
Pokud tě to baví a nemáš jiný program, tak je to v pořádku. Jen bych chtěl připomenout, že SH je většinou způsobena tím, že kořenový systém je menší než by bylo potřeba a proto není schopen přijmout dostatek vápníku. Že během sezóny až kořenový... celý příspěvek >
Pěstování rajčat na netkané textilii?, 2.10.2018
Diskuze je to jistě zajímavá, ale o tom, že by černá folie tkaná nebo netkaná měly nějaký negativní vliv na růst a sklizeň rajčat pochybuji. Já používám černou tkanou a nemám potřebu to nijak měnit. Netkanou černou používají v Lednici (Moravoseed) a... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat a paprik - 2018, 29.9.2018
Na 8,5 m2 v žádném případě nemáte 100 rajčat. Možná máte 8,5 m2 půdy, ale rajčata nepotřebují jen půdu, ale také světlo, atd. Vaše informace byla přinejmenším zavádějící.            Vladimír
Sklizeň rajčat a paprik - 2018, 29.9.2018
Kdyby napsal, že na jednom záhonu má dvanáct rajčat, a že těchto záhonů má osm nebo devět, tak by to bylo OK. Ale nevidím důvod, proč to tak napsal. Chtěl se pochlubit? A potom se diví, že tomu nikdo... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat a paprik - 2018, 29.9.2018
Tak já na těch 8,5 m2 vidím jednu kóji a v ní 12 ks rajčat. Já také mám rajčata v kbelících, kterých mohu dát na 1 m2 16 ks. Nikdy bych nenapsal takovou blbost, že mám na 10 m2 160 rostlin... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat a paprik - 2018, 29.9.2018
Fotit umíte, tak nám ukažte, jak těch dvanáct rostlin (tyčkových a také keříčkových)  na té paletě u vás vypadá.            Vladimír
Jak pěstovat dýně a cukety na jednom místě, 28.9.2018
Nechápu, proč by mělo být s vyvýšenými záhony méně práce než s normálními záhony. Můžete mně to vysvětlit v čem to je? Já pěstuji cukety a dýně normálně na záhonech a po zasazení jen zalívám. To je vše co... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika