Příspěvky uživatele - 135.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2019, 30.12.2018
Už jste z těch bulharských něco pěstovala? Chci na tom slovenském webu něco koupit a akždá rada je pro mne dobrá.            Vladimír PS.: Dotaz na 234.92
Tatiana´s TOMATbase, 23.12.2018
Doručování semen od Tatiany bylo vždy bezproblémové. Platil jsem přes PayPal a do čtrnácti dnů jsem měl semena. I teď by to snad neměl být problém i když Tatiana vzhledem k těžké nemoci už se semenařením končí a jen doprodává... celý příspěvek >
Rajče jako Bajaja, 7.12.2018
Ta fotka se mně moc líbí. Prosím, mohu ji použít jako ilustrační v diskuzi na Tomatoville?            Vladimír
Rajčata 2019, 6.12.2018
Ž8dná rajčata LSL jsem letos nepěstoval. Momentálně zobu R.bombeta a mám tam ještě tři bifteky na salát. V míse v ložníci mám R.Saint Llorenc des cardassar, ale ty dozrají až někdy v lednu nebo únoru, ale nějaká velká chuť to... celý příspěvek >
Jak skloubit pěstování a dovolenou?, 6.12.2018
Milane, nějak si protiřečíš. Pro mne týden dovolené znamená, že se k nějakému zalití dostanu po devíti dnech. A to opravdu nějakou tu zálivku uprostřed týdne chce.            Vladimír
Jak skloubit pěstování a dovolenou?, 6.12.2018
Gramoflor je profesionální německý substrát a také ho už tři roky používám. S tím, že by nějaký substrát nedržel vodu jsem se nesetkal ani u našich substrátů. Na tento německý substrát jsem přešel poté, co zbytky herbicidů v jednom českém substrátu... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 5.12.2018
I když Orkádo nepěstuji každým rokem, tak si myslím, že je to dobrá volba. Je to sice pozdnější odrůda, ale úroda bývá velká. Chuťově se podle mne nevyrovná staršímu hybridu Start F1, ale má jiné dobré vlastnost, které tato starší odrůda nemá. Plody... celý příspěvek >
Jak skloubit pěstování a dovolenou?, 5.12.2018
Jako "nenormální zahrádkář"  doporučuji vyset rajčata začátkem března. Malé sazeničky moc té vody nepotřebují, stačí nalít trochu vody do podmisky a kelímky se sazenicemi tam postavit. Pro mne je to prodloužení sezóny sklizně rajčat důležité. Ta... celý příspěvek >
Jak skloubit pěstování a dovolenou?, 5.12.2018
Souhlasím s názorem Petra z H. „Člověk musí čas od času úplně vypnout od práce a každodenních prací, jinak je téměř jisté, že se to časem vymstí.“ A tak od doby před padesáti lety, kdy jsem z prázdnin přešel na třítýdenní dovolenou se snažím třikrát... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 4.12.2018
Nemyslím si, že je vhodné dále rozívjet diskuzi na téma dovolená a rajčata.  Pokud je o toto téma zájem, chtělo by to nové vlákno třeba "Dovolená a zahrada" nebo "Dovolená a rajčata". Rád se k takovéto diskuzi připojím. Nerad bych, aby fórum... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 3.12.2018
Pro pěstování rajčat není důležité, jestli někdo jede na dovolenou nebo nejede.            Vladimír
Rajčata 2019, 3.12.2018
Děkuji za nabídku, ale já chci spíše rajče typu pasta než biftek, což Huevos de Toro je. Semena tohoto španělského bifteku mám, poslal mně je Andrés  (Baikal) z Mallorky. Dokonce jsem je už jeden rok... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 3.12.2018
Ještě do vánoc bych měl dostat semena masitých rajčat na protlaky Heinz 1439, Polish linguista, Opalka, Andes Horn, Gilbertie, Jersey Devil a Costoludo genovese Brokenbar. K nim bych chtěl dokoupit ještě San Marzano Gigante nebo Scatlone a vyzkoušet,... celý příspěvek >
Prosím doporučte cuketu, 29.11.2018
Dýně se většinou dělí na letní a zimní. Letní dýně mezi nimi cuketa se spotřebovávají ihned po utržení, kdežto zimní tykve se nechávají dozrát a teprve potom mají tu správnou chuť, kterou od nich očekáváme. Pochopitelně nelze srovnávat cukety se... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 27.11.2018
Předpokládám, že nechcete nějak moc často v tom skleníku topit, což by bylo neenkonomické. Něco jiného je zatopit, když teploty v noci klesnou hluboko pod nulu. V každém případě bych doporučil kontrolovat si teplotu a vlhkost ve skleníku... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika