Příspěvky uživatele - 247.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčatový hokus pokus - průběh, 23.12.2017
Milane, hlavne, že sa vám to podarilo, ináč ja nechávam ešte aspoň týždeň na teple a svetle, pokým trocha nespevnejú, akurát im lahodím viac za ten čas prisvetliť. aby sa nevytiahli, pokým zvyšné nevyklíčia, teraz sa mi to stalo s 2... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 22.12.2017
Milane, prajem veľa radosti z pestovania rajčiniek, vidno, že ich rozmaznávate, tak nech vám vaše Hokusy -pokusy prebiehajú podľa vašich predstáv a plánov. Eva T.
Rajčatový hokus pokus - průběh, 22.12.2017
Samozrejme, Vladimíre Petre, všetko závisí od podmienok na záhrade a zaužívaných zvykov preto je dobré že Milan to skúša viacerými spôsobmi, môj otec kedysi vysieval račiny priamo do sklenníka, slabé jedince vytriedil, prípadne tam ešte na redšie... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 22.12.2017
Pane, Petre, ibaže táto metóda je dobrá pri siatí až v marci, s tým, že je už dosť svetla a môžete ich preniesť do sklenníka na otužovanie v apríli. takže ich na oknách nemáte veľmi dlho. Mimochodom, vaše foto je zo sklenníka. Aj moje sadenice z... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 22.12.2017 Obsahuje fotku
Milane, ospravedlňujem sa, na tých 2 posledných fotkách boli len rajčinky z výsevu 30. 11., Štartky som vysievala až 2. 12., tak pridávam foro, aký je rozdiel medz ityčkovým Štart F1 a trpaslíkom Sleeping Lady (vysiatou 30.11.) Ešte pridávam foto... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 21.12.2017
Milane, to sa mi páči, že sa nebojíte experimentovať. Inak to presadzovanie im neuškodí- podporí novú tvorbu koreňov a trocha zbrzdí vyťahovanie. Na presadzovanie už používam štandartný substrát namiešaný s preparenou zeminou zo záhrady, príp. aj... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 21.12.2017
Z týchčo som už vysievala -Štartky, Tomatoberry, SugarGloss a Pink Charmer sú tyčkové-indeterminantné, Stupické skoré poľné a Cristal polodeterminantné, MagliaRosa kríčkové-determinantné a skorá Sleeping Lady je trpaslík- Dwarf- správa sa ako... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 20.12.2017
Vladimíre, to máš semená zo svojeho vlaňajšieho pestovania, alebo ešte tie pôvodné? Možno ešte vyklíčia, niektoré druhy klíčia trocha oneskorene.    Eva T.
Rajčata 2018, 20.12.2017
Díky, Vladimíre, úplne mi stačí toto vysvetlenie a tiež po tom nemienim ďalej pátrať. Ibaže sa stávalo, že aj rajčiny kúpené v hypermarkete- najmä strednej veľkosti, nemali ani chuť, ani farbu ani trvanlivosť.  Ale to je zrejme o... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 19.12.2017
Vladimíre,  veľmi pekne by som prosila laicky vysvetliť, čo znamená skratka LSL u rajčín, nemám naštudovanú genetiku šľachtenia, prípadne i ďalšie podobné skratky, akosi som sa o to doteraz nezaujímala. Eva T.
Rajčata 2018, 19.12.2017
Ja som Stupické skoré poľné vysadila po 6. rokoch (vonku som ho prestala pestovať) 2 korene do sklenníka(St. sklenníkové sa mi kedysi neosvedčilo) a bola som milo prekvapená. Ako prvé dozrievalo okolo 20 mája, dokonca nemalo ani žltý límec a hoci som... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 19.12.2017
Díky, pane Ivane, máte zaujímavé príspevky aj ohľadom udržania čo najoptimálnejšej teploty v sklenníku. HarzfeuerF1 aj HildadresF1 som mala vlani v sklenníku Harzfeuer mi robil žltý límec, Štartky nie. Hildares rodil pekne, ale tá chuť ma neoslovila.... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 19.12.2017
Vladimíre, prípadne ďalší nadšenci, aké máte skúsenosti s pestovaním skorých Taminy a Matiny? Hlavne čo sa týka ich skorosti v porovnaním so Stupickým skorým poľným, prípadne aj chuťové a vzhľadové, na nete som už o nich všeličo čítala, ale sama som... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 18.12.2017
Vladimíre, to je aj môj sen, hoci som paradajky aj nasušila, čerstvé sú čerstvé. A tie z mojej záhrady mi tento rok už dochádzajú, takže k Vianociam už budem kupovať. Dúfam, že budúca sezóna bude dlhšia aj vďaka tým španielskym z Mallorky. Ako sa... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 18.12.2017
Jani, som rada, že si sa tu objavila po dlhšom čase. Corazon F1 mienim aj ja naďalej pestovať, ale došli mi originál semená zakúpené od Vilmorin pred 3 rokmi na Agrokomplexe. A nechce sa mi už objednávať z internetových obchodov.Snáď bude niekde v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika