Příspěvky uživatele - 247.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2018, 5.1.2018
 Pani Dana, semená Kumata v obchodoch ani eshopoch nedostať, firma Syngeta ich distribuuje iba vybraným pestovareľom, záhradkári si ich zaobstarávajú vybratím semien z plodov kúpených v obchode, (napr. v Makre),ja som si ich priviezla z... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 5.1.2018
Vladimíre a ako koncetrované bolo savo, príp. ako si postupovak pri tom ošetrení? Eva T.
Rajčata k dlouhodobému skladování podzim/zima, 4.1.2018
Viem Vladimír, tie Ramalletky sú tradičné druhy z Mallorky na vešanie v strapcoch, ale ja tie tvoje rady vyskúšam aj s niektorými rajčinkami, ktoré majú ten LSL v génoch, aj keď nebudú určite tak dobre chutiť. Eva T 
Rajčata 2018, 4.1.2018
Žiaľbohu, nie je v pravidlách tu zverejňovať nejaké konkrétne stránky, skúste, možno cez Ebay si naklikať nejakú konkrétnu odrodu, ja som tam ten Sun Sugar našla,  ale aj u nás je dosť vynikajúcich odrôd, ktoré dostať kúpiť v českých, alebo... celý příspěvek >
Rajčata k dlouhodobému skladování podzim/zima, 4.1.2018
No, Vladimíre a zase som o niečo múdrejšia, túto jeseň snáď mi vyjde dúfam viac času a nejaké rajčinky s LSL génom budem teda mať čo najdlhšie v sklenníku, menej polievať, príp. v kontajneri pod strieškou, kde neprší. Eva T.
Rajčata k dlouhodobému skladování podzim/zima, 4.1.2018
Vladimíre, tie Ramalletky sú poloskoré alebo neskoré? Zrejme ich budeš vysievať až v marci. Ja už kupujem rajčinky v obchode-nevydržíme bez nich cez zimu, zato bez mandaríniek a pomarančov sa obídem. Eva T
Rajčatový hokus pokus - průběh, 3.1.2018
Milane, ťažko povedať, môže to yť popálenie od slnka, teraz, keď bol sneh, zdá sa byť ostrejšie. Eva T.
Rajčata 2018, 3.1.2018
Myslím, že Hranáčik sa volá Sweetelle,  vlani som ju skúšala z presevu, ale už som siala pokusne dosť neskoro- koncom mája a sadila po cesnaku začiatkom júla, takže prvé plody dozrievali až koncom augusta, ale boll chutné a vijany dlhé, ratliny... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 2.1.2018
Pán Maťo, zase ste mi dali dobrý tip, na tej estónskej stránke som ešte nebola, uložím si ju.Tomatogrowers má dobré, prehľadné stránky, ale neobjednávam u nich, inak keď som pozerala na ich stránke, majú v ponuke z Artisanu ako" novinku 2017" ... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 1.1.2018
Pán Martin, dík za obsiahlu odpoveď, stále rozmýšľam, či zaradím do pestovania tento rok Sungold, dosť praská, zaujíma ma, či ste niekedy pestovali Santorange F1, ja ho mám síce od Neoseeds pod názvom Santa Orange, ale teda z oranžových mi najviac... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 1.1.2018
Zaujímavý príspevok, pani Jana tak aby mi už došli tie ledky a ešte si zadovážiť spínač, ten zatiaľ suplujem ja pri obyčajnom bielom svetle, občas ho zabudnem zapať alebo vypať a rajčinkám sa potom ospravedlňuje. za nepravidelnosť.    ... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 1.1.2018
Ďakujem, pán Kohútek, som rada, že ste sa na fóre objavili, máte vždy zaujímavé príspevky. S tým skleníkom sa posnažím, ale nezaručujem nejaký preklep- no čo stárneme už a ako bývalá učiteľka Mat. -Vv sa mi to asi viac zafixovalo s tými 2 n. Ďakujem... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 30.12.2017
Pán Ivan, ďakujem za radu, skúsim to tak urobiť, mám okolo nej pletivo kôli našim psíkom, tak ho obtočím a navrch dám striešku, aby ju príp. nejaký padajúci sneh zo strechy nezlomil. Eva T.
Rajčata 2018, 30.12.2017
Stupické skoré poľné si opravilo u mňa po vlaňajšku reputácu, z januárového výsevu som mala prvé zrelé rajčinky v sklenníku 19. mája a tie 2 korene, ktoré som tam posadila, rodili obstojne až do konca septembra, korene som vyhadzovala zo sklenníka až... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 30.12.2017
Díky Vladimíre za príspevky, ako vždy sú obohatením vlákna.Celkom ma zaujímajú tie druhy tolerantné na chlad, zišla mi Sophie Choice aj Sarayev 22,tak budem sledovať, ako sa im bude dariť. Doteraz som preferovala hlavne indeterminantné druhy, ale pre... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika