Příspěvky uživatele - 168.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Správné uskladnění jablek, 13.2.2018
ja len tak na okraj si pamatam ze spravne by malo byt debnička od debny bedničku maju v cechach, teda nic v zlom, slovencinar nas dusil, nieco si pamatam
Aké odrody jabloní?, 11.2.2018
všetko su to odrody z českeho slachtenia!))vyhral som?,viktor
Aké odrody jabloní?, 10.2.2018
este tak mesiac a pripravene vruble boscopskeho nasekam na vlastne semenače, verim v polnu odolnost jablone a kvalitu preverenu rokmi, najma to ze je to odroda dlheho vyvoja a ma svoje prednosti... taj´kže tak:)
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 3.2.2018 Obsahuje fotku
rozela, druhy rok po vysadbe, ak sa vam chce mozte ponuknut vas sposob upravy, cielom je pyramidova koruna, podpnik mm106,dakujem+rubin este raz z opacnej strany
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 3.2.2018 Obsahuje fotku
ono je to takto, načitane mam dost, skusenosti z praxe menej... rubin som zakupil cez net ako špičiak(hadam aj 2.5metra mal, možno i viac, ked mi dosiel)ramena som zapestoval sam, ale po prvom zakrateni mi vyhnal prirastky najma v podobe konkurentov,... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 3.2.2018
dik, za odpovede, v podstate si mysim to iste čo tu zaznelo... kamile mam semenace jabloni o hrubke ceruzky(je pravda ze som ich poctivo hnojil krystalonom gold)takze vruble maju viacero moznosti, bud na stromek ci na vlastne semenače... uz ma svrbia... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 3.2.2018
rubin je druhy rok po vysadbe... planujem nastepit na jednu vetvu gold bohemiu(mutacia rubinu) a este by som na druhu vetvu matčino(vruble uz mam)...mozem tam dat to matčino?viem aky charakter vetvenia a rastu ma rubin preto sa pytam, viktor
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 3.2.2018 Obsahuje fotku
rubin na A2 rok po druhy rok po vysadbe ma asi taketo prirastky... navrh rezu?(teda mam predstavu ae ked už)
Jaký nůž na roubování?, 24.1.2018
ale no, nezavadzajte furt... ludia nenechajte sa odradit pre amaterske pouzitie je odlamovak najlepsia verzia pomer cena vykon, vrelo doporucujem pouzivat odlamovaci nož na vrublovanie, ziadne brusenie ziadne obtahovanie len vymenit cepel a ideme... celý příspěvek >
Jaký nůž na roubování?, 18.1.2018
no esteze vy ste pan dokonaly a ja diletant:))))rafaeli drevo hrušky je tvrde je to poznat pri stepeni drevo jablone ide lahsie... riesim to tak ze ten vysuvaci noz trocha stiahnem aby som ho stabilizoval viac je pravda že drevo hrušky kladie vacsi... celý příspěvek >
Jaký nůž na roubování?, 18.1.2018
ja mam opačnu skusenost kupil som očkovak mikov vrublovanie s nim katastrofa(po zakupeni z vyroby)dal som ho naostrit odbornikovi, tiež to nešlo dobre... kupil som kobercovy noz chytil s nim cit pre pracu a uspešnosť vrublovania angliskou kopulaciou... celý příspěvek >
Fantastická Konference, 30.12.2017
konferencia z tesca chuť famozna akurat neviem prečo som nenasiel v celom košiku hrušiek ani jedno jadierko a to som ich chcel na vlastne podpniky, kazdy jeden plod bol partenokarpicky?no nechapem...
Jaký nůž na roubování?, 29.12.2017
ten odlamovaci tu radil pan boštička ja som to skusil a nebanujem naopak odporucam, takže tak...
Jaký nůž na roubování?, 29.12.2017
ja by som kazdemu odporucal odlamovaci noz je lacny a po troche zacviku budete davat hladke kopulacne rezy a mat z toho radost nie to mrvit nenabrusenym mikovom lebo taky vam predaju a to nehovorim a rychlej vymene cepelki a vybaveno
Jaký nůž na roubování?, 29.12.2017
možno keby tu mal este niekto nejaky japonsky nožik, ved ich kucharske nože su tiež preslavene kvalitou...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika