Příspěvky uživatele - 165.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za rostliny?, 10.1.2014 Obsahuje fotku
Nic těžkého, jen opakovačka, ale zato dva v jednom obrázku.
Co je to za rostliny?, 10.1.2014
Na světle je to pevný keřík, "nepřevisává", růžový kvítek - Ruelia sp. Ivan z okenka
Vystava ovocia Žilina, 4.1.2014
Manga super - nejspíše odrůda, která má největší plody ze sortimentu, není problém hmotnost 1-1,25 kg. Trpí hořkou pihovitostí. Ale to by už neměl být v současné době problém. 
Hnojení stromů - stopové prvky, 24.12.2013
Přeji hezké svátky. Zabil jsem kapry a zůstaly mi nějaké vnitřnosti a hlavy, kosti z páteře. Vždycky je dávám kočkám a liškám na kompost za zahradu, ale nebylo by lepší je třeba v té letošní teplé zimě zakopat pod stromy? Nedal by ten kapr stromům... celý příspěvek >
Modré brambory, 22.12.2013
     Zkuste dotaz emailový dotaz na VÚB Havl. Brod kdo je zastupuje na Slovensku, firma Medipo (jiné barvy) má zástupce na Slovensku. Opět je nejlepší se zeptat přímo u nich.
Stromková líska, 21.12.2013
Lísky na tuto podnož roubuju v zimě. Jen je dobré si prohlédnout kůru lísky turecké na řezu a podle toho vybírat roub. Má dost tlustou "borku" a pokud vezmete roub stejné síly jako je vnější obvod podnože, je tam malá naděje na solidní kontakt... celý příspěvek >
Ochrana před škůdci třešní a višní, ale i jiné úrody ovoce, 21.12.2013
 Je zimní čas, zahrada a její obyvatelé mají pauzu. teď mi syn nabízel stará CD jestli je na něco nechci. Vezmu je na zahradu, na plašiče do koruny třešně. Bohužel mám tu zkušenost, že fungují tak dva či tři dny. Proto je do koruny věším až v... celý příspěvek >
Identifikace pokojové rostliny, 7.12.2013
Josef je vtipálek. Hodně toho zná. To první bych viděl na kroton, ale s tím druhým si nevím vůbec rady, ani nevím co bych jen tak "plácl" - rod Cordyline? Ivan
Jde o rakytníkového samce a samici, nebo ne?, 17.9.2013 Obsahuje fotku
Mám na fotce "solidního" samce i samici z této doby, snad to Janě pomůže. Pokud by keř na pravém obrázku byl samec, měl by na starších výhonech podobné pupeny jako ten první.
Sharks SH 52 CC x GTM GTC 50, 31.3.2013
Dobrý den. Chcete li tuto pilu na občasné pořezání něčeho na zahradě, nebo malého množství palivového dřeva tak ji vzhledem k nízké ceně kupte. A je jedno kterou, protože tyto pily jsou prakticky stejné, jako další dlouhá řada těchto pil, lišící... celý příspěvek >
Woodshark 2275 motorova pila, 6.2.2013
Vážený pane. Píšete zde, že děláte s touto pilou 100 metrů dřeva ročně a dokonce stromy 1 m na pařezu! U toho bych chtěl vážně být, to musí být zážitek na celý život. Ještě s lištou 45 cm. To musí být žralok jako bič. Nevím jestli si děláte... celý příspěvek >
Plíživá vytrvalost starých odrůd, 5.1.2013
    Příjemný den. Přidal bych k letním jablkům zrajícím zhruba jako Mantet i Helios. Mám ho přes dvacet let a i když jsem měl další odrůdy i ranější (Quinte, Vistabela, Mio, Discovery, Melba, před nimi ještě Průsvitné i Stark... celý příspěvek >
Plíživá vytrvalost starých odrůd, 4.1.2013
Hezký večer. Jestli jste v Litoměřicích byl, musíte to potvrdit. To jablíčko bylo opravdu krásné. Na druhou stranu jste mohl vzít účast NW mezi nejlepšími tak, že lezeme nějakému cizinci do..., upřednostňujeme jablko nějakého Bavoráka i když je to v... celý příspěvek >
Poradte prosim akú pílu na doma, 18.3.2012
Tak s tím roztékáním nemáte pravdu. Zrovna ten Hecht dokáže zastat docela dobře velký kus práce. Karter ze slitiny, takže dobrý odvod tepla! Také jsem si dělával z neznačkových pil legrácky, než jsem měl možnost zkusit právě HECHT-945. Pila s... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika