Příspěvky uživatele - 165.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 14.2.2016
Je ještě pořád hezky, obloha tak z 50% modrá. Nakrájel jsem jablka na sušení. Karmína (a Rosana) krásné bílé plátky, Rubín a Topaz v docela slušné žlutooranžové, jen Gloster hnědne. V ničem to nemáčím. Králící dostanou jádřince a vše další, co jsem... celý příspěvek >
Co se stalo s patizonem?, 24.7.2015
Tak já myslím, že půdu mají pěknou, jsou na kompostu a zalévám 2x denně ráno a večer. A přesto nic.
Co se stalo s patizonem?, 24.7.2015
Tak mám další problém s patizonem. Neplodí. Kvete o sto šest, samčí i samičí květy najednou. Nejvíce na ně létají čmeláci, pořád jsou tam. Ale samičí květy se nezvětšují, naopak se scvrknou a zvadnou. Ještě ani jeden plod patizonu nezačal růst,... celý příspěvek >
Co se stalo s patizonem?, 1.7.2015
Taktéž žádní mravenci ani nic jiného. A úplněk je zítra, tak se těšme, co se stane . Snad nezdechnou všechny.
Co se stalo s patizonem?, 1.7.2015
Tak hryzec to asi nebyl. Tahala jsem, co to šlo, ale rostlina drží pevně v zemi. Ale dnes bohužel uvadly další dva listy z vedlejší rostliny. Vypadá to bledě .
Co se stalo s patizonem?, 30.6.2015 Obsahuje fotku
Patizon mi ze dne na den takto zvadl . Nedostatkem vláhy to určitě nebylo. Středové listy, ty úplně nejmladší zvadlé nejsou a poupata také ne. Myši tam také nemáme. Bojím se, aby se něco podobného nestalo s těmi dalšími. U jednoho už vadne 1 list.... celý příspěvek >
Zkrácení bambusu, 14.3.2014
V našich podmínkách je lepší zakořeňovat v písku, rašelině, nějaké směsi, lepší na spodním teple, v letním období. Ty koupené klacky jsou vyzrálé, když je říznete, tolik nezasychají. Nové přírůstky tak kvalitní nebývají. Jestli můžu radit, tak... celý příspěvek >
Ficus binnendijkii, 14.3.2014
Fíkus obecně je strom, který se v přírodě dožívá mnoha stovek let, dlouhověká rostlina je i v květináči. Když se na ně zaměříte, najdete na mnoha místech (v kancelářích, na chodbách i v bytech a jinde) fíkusy např. obyčejný elastika, benjamina,... celý příspěvek >
Co na co roubovat, 9.2.2014
Je to tak, na třešeň nebo na višeň můžete dát "jen" třešeň, višeň, nebo některou z okrasných - sakuru. U dalších druhů je to exotičtější. Na jeřabinu krom červené a "černé", všech možných kříženců můžete do suchých míst zkusit naroubovat i hrušeň. Na... celý příspěvek >
Lipnická švestka, 1.2.2014
Stupeň CAC není to pravé jako stupeň k licenci. CAC může být třeba strom určité odrůdy, který má školkař vysazený ve své školce a ÚKZÚZ MU na něj a na stromky z něj množené koukne. U osiv se tuším CAC nepřehlíži. Ta švestka (mluvil jsem s Bc. Janem... celý příspěvek >
Co to kvete?, 11.1.2014
...s chutí jsem se zasmál. Je to tučnice. Pinguicula. Ten ananas není můj. Ale když jsem ho pěstoval, udělal plod. Dobře živené, asi metr vysoké a široké rostlině jsme stříkli do úžlabí mezi horními listy vodu, kterou probublal plyn uvolněný z... celý příspěvek >
Pozná někdo prosím co to je?, 11.1.2014
Řekl bych že to může být dřezovec trojtrnný.
Co je to za rostliny?, 10.1.2014
Tak to prosím dopište, pro vás je to prosté a jasné.
Pozná někdo prosím co to je?, 10.1.2014
Má to trny? třeba tři v jednom místě? Nevysypala jste tam semínka z nějakých velkých plochých, hnědých lusků? i když žlutolistá forma je beztrnná. Zajímavý kout. Není tam i něco jako kaštanovník, trubač, nebo wistárie, zákula?
Modřín na kmínku, 10.1.2014
Ještě proberte korunu, ať toho kořeny neživí tolik. Suché a polosuché, modříny dobře obrůstají. Kořeny podnože nebudou jen do šířky, počítejte s tím, že minimálně jeden silný půjde do hloubky. I v případě, že je ten modřín chráněný před větrem a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika