Příspěvky uživatele - 47.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dotaz na chutě z plodů jabloní typu balerína, 15.11.2014
Všechny nakoštované nemám, ale opravdu mi velmi sedí Moonlight.
Honey Sweet - GM švestka z USA, klon 5, 12.11.2014
Nu, moc se o tom asi neví, ale kupříkladu odpovědí na PRV virus papáji (mimochodem velmi příbuzný PPV) byly GM papáji. A světe div se na Havaji se jich pěstuje více jak 80%!  Je to jen plácnutí, ale myslím, že kdyby Američani měli PPV v... celý příspěvek >
Strupovitost Spartan Vs Rubinola, 9.10.2014
Ještě si dovolím, s prominutím vypíchnout jeden odstavec pana Polehly - cituji: "Mnozí se mnou tady nebudou souhlasit ale geneticky zasáhnout do přírody je dle mého názoru zvěrstvo.U umělé rezistence už příroda zareagovala.O následcích u geneticky... celý příspěvek >
Strupovitost Spartan Vs Rubinola, 9.10.2014
Je obdivuhodné, s jakým klidem, pečlivostí a trpělivostí se snaží pan Bred-ik osvětlit, že na běžném křížení (ač mezidruhovém) není nic umělého. Zkrátka jen biologie dospěla tak daleko, že umí vyhledat v genomu druhu konkrétní gen zodpovědný za... celý příspěvek >
Tmavá mutace Rubínu s názvem Dark Rubín, 24.9.2014
Není mezi nimi pouze rozdíl ve změně vybarvení plodů v průběhu skladování? Mám dojem, že jsem někde četl o hněděrudé v případě Dark Rubína!?
Určení odrůdy, 9.9.2014
Připomíná mi to Lorda Lambourna. Mají Vaši odrůdu rádi obaleči a následná monilie? Kvete na koncích výhonů podobně jako dceřinný Rubín/Bohemia? Nechci malovat čerta na zeď, ale ohebnost větví může souviset s chorobou zvanou gumovitost - tato... celý příspěvek >
Lipnická švestka, 4.9.2014
Tak pánové, jak Vám roste ten "Lipnický zázrak". A jak to vypadá/obrůstá - jako žilienka? Přinesl, nedejbože, někomu i nějaký předčasný plůdek? Ať vím, co sázet na okolní meze. Zahrady rodičů, tchána a jiné jsou již téměř zaplněny... Zdraví... celý příspěvek >
Lískové ořechy ve velkém, 25.8.2014
To nevím, jestli je zrovna šťastné doporučení. Líska je výrazně mrazuodolnější než mandloň (pěstuje se a úspěšně plodí i v podhorských podmínkách). Takže pokud v daném roce zmrzne líska v době květu, pochybuju, že výpadek v úrodě zajistí... celý příspěvek >
Čačanská lepotica, 13.8.2014
Záměrně jsem napsal "než začnou rodit" - stromky jsou zatím mladé, neplodné. Normálně u nás lepotice zraje tak o 10-14 dní později, čili než mi začnou rodit Katinka a Opál, jsem rád, že už takhle brzy můžu mít v puse slívu. Zdraví Mitt.
Malo zname odrudy pozdne zimnich hrusni, 24.7.2014
Zachraňovali jsme s kolegy odrůdy z káceného sadu. Z odrůd bych měl mít: Crassanskou, Děkanku Robertovu, Esperenovu bergamotku, Le Bruneovu, Marii Leseueur, Marillatovu, Mechelenskou, Nelisovu zimní, Pitmastonskou aj. Zdraví M.
A co vaše višně?, 16.7.2014
Pane Mikeši a jak je na tom Morellenfeuer s "papírově" velkou odolností vůči monilii? Spolu s Fanalem do něj vkládám hodně důvěry, když se nikde nedají sehnat německá odolnější novošlechtění. Fürtös i Érdi monili přitahují jak bonbon vosu. Zdraví... celý příspěvek >
Jakou odrůdu, 11.7.2014
Odrůdová skladba do vyšší n.v. je samozřejmě bohatší - namátkou: Sunhaven, Redhaven, Redwin, Favorita Morettini 3, Catharina a mnohé další. Záleží na době zrání, Vašich požadavcích a možnostech ovocné školky. Zdraví Mittwoch
Typhlodromus pyri, 27.5.2014
Též jsem se nechal zlákat a pořídil si v zimě dravé roztoče. Trápí mě poslední 3 roky hálčivec višňový na švestkách a vlnovník hrušňový na hrušních. Na vlnovníka to zatím nezabralo, hálčivec se více projevuje až v létě. Nečekám však, že by se... celý příspěvek >
Druh broskvoně, 25.2.2014
Do Cresthavenu bych nešel - je dost pozdní. Radši ten Sunhaven / Favoritu Morettini 3 / Redwin / Lunu / Modřinku / i cling jménem Catherina. Zdraví Mittwoch
Pink Lady, 13.2.2014
Někteří mě asi ukřižují, ale já bych Vám Pink Lady nedoporučoval. Píšete, že Vaše chutě jsou nastaveny na Rubína (jako moje) - Pink Lady je slaďák. Musím se přiznat, že jsem jej jedl jen z marketů a lokálních prodejců v Maďarsku - tam si myslím, že... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika