Příspěvky uživatele - 47.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rouby - prodej, 5.2.2014
Žádný z předřečníků zde nezmínil smutnou skutečnost, že i na kvalitních silných roubech za relativně vysokou cenu, např. ze Sempry, si snadno dotáhnete nezvané hosty - například hálčivce višňového v mém případě. Vlnovník hrušňový se u mě zabydlel pro... celý příspěvek >
Vaše kolekce slivoní (reálné a plánované), 24.1.2014
Nevím, jak se panu Standovi podařilo získat něco z výše uvedených genových zdrojů z Holovous, ale podle mých zkušeností je to nemožné. A ne, že by mě nenapadlo udělat si mezi lesy na mezích izolátek klonů Domácích. K čemu potom tyto zdroje a jejich... celý příspěvek >
Meruňka do vyšších poloh, 23.1.2014
Kioto mi ještě nerodilo. O Pinkcotu je toho více v jiném vlákně - stačí dát hledat zde na zahradě. Stručně: plodí velmi (nutná probírka), růst má zdravý, je odolnější mrazům, ale VKP/Maďarská to chutí zdaleka není. Avšak stále je to chutná meruňka.... celý příspěvek >
Meruňka do vyšších poloh, 21.1.2014
Pinkcot, Leala, Vesprima, Kioto a mnohé další. Zdraví Mittwoch
Odrůda Admirál, 17.1.2014
Podařilo se mi výše zmíněnou německou degustaci dohledat. Oproti panu Paľovi, jehož zaujala odrůda Sapora (2.místo v degustaci, křížení Rubinette x Fuji), zaujala mne rezistentní odrůda Freiherr Von Hallberg (3. místo, křížení Pinova X Topaz).... celý příspěvek >
HL 1834, 13.1.2014 Obsahuje fotku
Z mých degustačních postřehů ad HL 1834: patří k navinulejším sortám, slupka průměrná. Osobně si výsledky degustace pro sebe upravuji - sčítám pouze body za konzistenci, šťavnatost a 2x celkovou chuť. Vůně je značně subjektivní a daná... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika