Příspěvky uživatele - 234.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Šikmá stěna skleníku oproti kolmé, 5.10.2017
Plánuji koupi skleníku, který bude boční stěnou k severu ve větrném místě. Má nějaký smysl brát v úvahu šikmou nebo kolmou stěnu z důvodu náporu větru, bude šikmá stěna vhodnější? Délka skleníku cca 3 m.  Děkuji V.L.
O jakou dýni se jedná?, 10.9.2017
Stejný plod mi vyrostl z originálního semene podnožového Sprinteru F1. Kůra byla tak silná, že se špatně sekala i sekerkou. Semen v ní bylo jen několik a nevyzrálých. V.L.
Sladkaja děvočka - kde sehnat semena?, 23.8.2017
Semena černého japonského lanýže jsem před lety koupila na ebay, od té doby používám vlastní semena. Hybrid to není, oba názvy jsou zřejmě totéž. V.L.
Jahody - inzercia - čo na to poviete?, 22.8.2017
Jedná se zřejmě o jahodku indickou, půdopokryvnou rostlinu, která v našich podmínkách dobře prosperuje. Plody jsou malé červené podobné jahůdkám, ale nechutné a nejedlé. V.L.
Semaroch - jiný druh semen, 25.7.2017
Čekat, čekat, Semaroh určitě zčervenat! Jestli máte semena od Seva Moravia, je možné vše. Po dva roky jsem místo hybridní růžičkové kapusty vysévala kedluben Gigant. Když jsem zjistila, že chyba není na mojí straně, reklamovala jsem osivo u dotyčné... celý příspěvek >
Agresivní kvočna, 21.7.2017
Navlékněte rukavici a kvočnu prostě zvedněte a zkontrolujte. Z tohoto důvodu (zvednutí) rozhodně případná kuřata neopustí, její mateřský pud ji vrátí k jejím povinostem. V.L.
Mléko namísto zkysnutí zhořklo - co se stalo?, 19.7.2017
Máte pravdu, že tam není to co by mělo být, otázka zní, ale proč? Protože tam (zanedbáním hygieny, nebo i rezidui antibiotik) převládlo to co tam být nemá(jmena jednotlivý ch druhů bakterií nechť si chtiví doplní, po těch letech od zkoušky z... celý příspěvek >
Mléko namísto zkysnutí zhořklo - co se stalo?, 19.7.2017
Mléko do výkupu(tj.do mlékárny) se dodává pouze v nativním stavu, po nadojení filtrované a zchlazené. Pokud nějaký farmář, produkující a i zpracovávající svoji produkci mléko pasterizuje, nebo zpracuje na další výrobky, pak ho prodává už zabalené ve... celý příspěvek >
Chov brojlerů, 3.7.2017
V krmných směsích pro brojlery, které můžete běžně koupit, nejsou přidávána žádná léčiva. Směsi s léčivy jsou v české republice používány pouze ve veterinárně indikovaných případech, kdy je tato doba omezena tak, aby byla dodržena ochranná lhůta na... celý příspěvek >
Rajčata Favorita F1, 28.6.2017
S tou tykví si, doufám, děláte legraci. Jestli tomu ale skutečně věříte, tak Vás někdo hodně natáhl.
Keříčkové rajče Šejk, 1.5.2017
V nádobách určitě pěstovat můžete, je zde o tomto způsobu dost popsáno, nutno vyhledat. Jestli-že nepoužíváte chemické postřiky, pak musíte být předem smířena s tím, že eventuelně nesklidíte ani jeden plod, jelikož tato odrůda je na plíseň extremně... celý příspěvek >
Keříčkové rajče Šejk, 23.4.2017
Vždy jako první byla napadena plísní. Po tříleté zkušenosti je již nepěstuji. Keře je potřeba zajistit proti válení se po zemi a včas použít ochranu proti plísni. V.L.
Zasychani sazenic rajcat, 15.4.2017
To jste tedy vymyslel nesmysl, kdo by asi vozil zbytky kukukuřice do kompostárny. Když nevíte, tak raději neperlete. V.L.
Co mě to vyrostlo, 10.4.2017
Matka příroda se zřejmě pomstila za neodbornou činnost. Brukvovité se samozřejmě kříží s ostatními planými i ušlechtilými (pícniny) druhy brukvovitých, kterých je velké množství. Do semenářské práce nutno vstupovat vyzbrojen alespoň základními... celý příspěvek >
Zlodějina Kavapo, 2.4.2017
Tyto slípky, dle videa,  pravděpodobně vůbec nejsou kuřice, nýbrž slepice vyřazené z klecového chovu. Svědčí o tom odřená křídla, velké hřebínky, přerostlé drápy a špatná chůze. Cena těchto se pohybuje někde okolo 40 Kč. Rozhodně bych dala... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika