Příspěvky uživatele - 234.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2016, 16.9.2016
Po neúspěšném nákupu některých semen rajčat od čínských prodejců jsem zakoupila v Hornbachu 5 ks semen za 125,-Kč (PozzanoF1). Jelikož miluji podlouhlá banánová rajčata,  těšila jsem se na exkluzivní výsledek. Vyrostla pěkná plodná rostlina,... celý příspěvek >
Muškáty kvetou ale nerostou, 3.9.2016
Pelargonie je velmi náročná na živiny. Přihnojování 1x měsíčně je málo,  v době vegetačního období je nutno hnojit každý týden, přečtěte si důkladně návod na hnojivu. Používáte-li tekutá hnojiva, dejte i vyšší dávku, než je v návodu. Podle... celý příspěvek >
Jorkšírka přestala hárat, 20.8.2016
Ano, koupí se běžně v lékárně. V.L.
Jorkšírka přestala hárat, 18.8.2016
Cyklus se zcela rozhodil hormonální injekcí. Jeho úprava může trvat rok, nebo se už ani srovnat nemusí. Pro podobné případy:  Falešná březost se upraví sama, mléko se zastaví obkladem s černou mastí a není třeba drastických hormonálních zásahů.... celý příspěvek >
Podnož pro meruňku, 10.8.2016
Mám několik semenáčků broskví z ušlechtilých odrůd. Je možné tyto naočkovat meruňkou? Vydrží alespoň několik let? Zasazeny by byly v kvalitní ornici s možností záliv ky. Děkuji V.L.
Chilli papricky (koupeno Lidl), 1.8.2016
Některé zrají ze žlutozelené barvy přes fialovou do červené. Není to změna barvy, ale faktické dozrání. V.L.
Krizitelnost cukety s jinym druhem tykve, 21.7.2016
To, co nazýváte cuketodýně, bych právě odhadovala na cuketopatizon. Takové jsem měla, když byly přítomné právě jen cukety a patizony, hokaida ani jiné tykve jsem tenkrát ještě neměla. Barvy byly ale převážně do béžova, nebo zesvětlely až vyzráním.... celý příspěvek >
Jak poznat zralé Hokkaido?, 19.7.2016
Na přímou spotřebu třeba hned, na skladování musí být dostatečně vyzrálé, tzn. už od pohledu kůra sytě vybarvená s tvrdším povrchem. Kůru ani pak není potřeba loupat, uvaří se nebo upeče dobře. V.L.
Kvetak se stonkem, 11.7.2016
Prodejce zřejmě dobře věděl, co prodává. Ne každý je znalcem a v dobré víře koupí, co mu chtivý zisku nabízí. Měla by být morální odpovědnost prodejce nabídnout jen odpovídající kvalitu. Tazatel si jistě nešel koupit sadbu proto, aby ji posléze... celý příspěvek >
Kvetak se stonkem, 9.7.2016
Teď už s tím nic neuděláte, ponechte, zalévejte a možná, že tam nějaká růžička do polévky doroste. Nic jiného se dělat nedá. V.L.
Kvetak se stonkem, 9.7.2016
Stará vyběhlá sadba. Omlátit prodejci o hlavu. Příště koukat pořádně, co kupuji, staré tvrdé a vyběhlé nebrat. V.L.
Krizitelnost cukety s jinym druhem tykve, 1.7.2016
Bílý patizon a cuketa se lehce zkříží a vytvoří v F1 generaci plod tvaru béžového měšce, který je chutnější než cuketa, dají se zněj krájet krásné plátky na obalování. V další generaci z tohoto pak vznikaly různé koule a přechody mezi plackou a... celý příspěvek >
Slepice nežerou krmnou směs a nesnáší, 18.6.2016
Uberte pečivo a brambory, a krmnou směs ponechte, dokud ji ten den nesežerou. Zřejmě se zasytí ostatním a proto jim pak zbývají zbytky. Je třeba odhadnout množství a podat jen tolik, co stačí sežrat. Chcete-li, aby snědly více směsi, pak ji zvlhčujte... celý příspěvek >
Kroucení listů u rajčat - proč?, 15.5.2016
Urychleně vysadit na místo, zapamatovat značku substrátu, dát výstrahu ostatním a tuto značku již nekupovat. Po výsdbě dostatečně zalévat a spoléhat na milost boží, že se co nejdříve vzpamatují. U tyčkových nejspíše vyrazí více nových vrcholů, pak... celý příspěvek >
Řez přeroubované révy, 14.5.2016
Podařilo se mi umístit 4 očka na starý keř révy. Umístění oček jsem vybírala podle vhodnosti místa, aby byla kůra rovná a místo přístupné. Nad očekávání všechna očka raší a teď nevím, zda mohu nepotřebné okolní dřevo vc této době odřezat, nebo jen... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika