Příspěvky uživatele - 33.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lipnica rocna, 24.6.2015
Mě vysychá nejvíc pod broskvoní.
Postřik proti kornatce, 24.6.2015
Kdykoliv. Mira
Muchovník olšolistý, 26.5.2015
Náhodou jsem zavítal do jednoho brněnského zahradnictví a měli tam Muchovník "Prince william". Tak jsem ho koupil a uvidím... Mira
Muchovník olšolistý, 25.5.2015
Nenašel jsem nikde odkaz na prodej rostliny, ale uvidím, zkusím to.
Muchovník olšolistý, 25.5.2015
Dobrý den. Objednal jsem si semena muchovníku a nikde jsem nenašel, jestli bude stačit je zasadit a počkat, či je nutný ještě další zásah pro zdárné zapěstování tohoto keříku. Může mi někdo poradit? Díky. Mirek
Co s nedodělanou "skalkou", 7.4.2015
Dobrý den. Nejsem sice skalničkář, ale vidím to na kompletní přestavbu. Kameny posbírat, vytřídit a umístit bokem. Potom rostlinky, které chcete zachovat opatrně dočasně přesadit a pak odstrarnit všechnu folii a místo ní bych případně užil... celý příspěvek >
Černá houba v trávníku, 23.10.2014
Dobrý den. Dle mého názoru se jedná o řasy. Pomůže na ně prostředek proti mechům Mogeton. Mira
Fleky na trávníku, 8.10.2014
Taky bych to tak viděl...
Zakrytí pergoly, 22.9.2014 Obsahuje fotku
Zdravím všechny zahrádkáře. Chtěl bych náš dvorek na zimu něčím zakrýt. Jedná se o jednu stěnu, tvořenou trámky, viz obrázek. Mělo by to být průhledné i průchozí.
Jakou sekačku na pozemek 250 m2, 22.8.2014
Dobrý den. Já myslím, že za úvahu by stála i nějaká větší ruční vřetenovka. Bez kabelu, bez řvaní a poseče krásně. Nevýhoda je cca jednou za rok broušení vřetena u spec. firmy. Mira Brno
Kruhy v trávníku..houba?, 1.8.2014
Dobrý den. Já bych řekl že to jsou řasy z přílišného mokra. Zbavíte se toho postřikem např. Mogetonem, nebo něčím podobným. Funguje i na mech docela spolehlivě. Ty kuličky možná patří těm plžům...
Něco mi vyžírá pupeny Jiřinek, 30.7.2014
Co by to mohlo být?
Porblémy s trávnikom, 28.7.2014
Problém může být mnohem složitější. trávník může být poškozen i nějakým živočišným škůdcem - osenice, tiplice, nebo i nějaké mikroskopické organismy - nematoda. Je třeba hledat informaci na specializovaných serverech a třeba Vám někdo poradí.
Velmi nízká travní směs, 28.7.2014
Nebo třeba nějaký přízemní skalník.
Choroba vřesu?, 4.7.2014
Viděl bych to na nevhodnou zeminu. Existuje substrát pro vřesovištní rostliny a ten bych použil.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika