Příspěvky uživatele - 33.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozhrabaný trávník, 23.8.2017
A co takhle mrška krtonožka.
Uschl mi angrešt během týdne, 23.8.2017 Obsahuje fotku
ještě kmen.
Uschl mi angrešt během týdne, 23.8.2017 Obsahuje fotku
Moc optimisticky to nevypadá. Připojuji další aktuální foto. MzB
Uschl mi angrešt během týdne, 22.8.2017
Dobrý den. Díky za odpovědi. Nějaké hnědnutí se mi zdá tam bylo, ale musím se podívat. Na kmínku se objevila černá místa v místě rozvětvení. Dá se to nějak ošetřit ještě teď? Mira z Brna
Uschl mi angrešt během týdne, 22.8.2017 Obsahuje fotku
Zdravím všechny zahrádkáře. Mohl by mi někdo pomoct. Během naší dovolené mi uschl angrešt. Co mu je a má ještě nějakou šanci? Díky Mira z Brna
Vřeténová sekačka - na co si dát pozor při koupi?, 19.7.2017
Dobrý den. Mám vřetenovku Brill Razorcut a zkoušel jsem ji dle návodů na youtube rozebrat (kolečka), abych se dostal k nějakému místu odkud ji lze roztočit a přelapovat, ale nepovedlo se mi to a nakonec jsem byl rád, zat to, že jsem ji dal zase... celý příspěvek >
Malinik choroba, 4.7.2017 Obsahuje fotku
Ahoj všichni záhrádkáři. Nám zase maliník zničehonic usychá. I s plody. Co to může být? Mira z Brna
Nemáte ponětí, co to je?, 27.6.2017 Obsahuje fotku
Omlouvám se, ale nějak se to nenačetlo. Takže teďka snad to bude v pořádku. MzB
Nemáte ponětí, co to je?, 27.6.2017
Dobrý den. mezi netřesky se mi objevila drobná poléhavá rostlinka a zřejmě jsme si ji přivezli spolu s netřeskem ze zahradnictví. Kdo ví, co to je, nechť mi odpoví. Díky Mira z Brna
Založení trávníku v jalové a utužené půdě, 20.6.2017
Heeezký. Už mi tam chybí jen fotbalový míč a polehávající kočka. Čtvernohá... Mira z Brna.
Jaký venkovní ventil (kohout), 9.6.2017
Správně fotit, fotit, fotit. Já jsem sice fotil, ale předevčírem jsem chtěl vyvrtat díru na obraz a říkám si" podívat se na fotky? Tam určitě nic není, prdím na to. A co myslíte? Měl jsem ho tam. Naštěstí jistič byl proti úrazu...:-). Jen musím... celý příspěvek >
Do jaké hloubky je použitelná zemina z výkopu?, 2.6.2017
Díky za odpověď. mě se opticky zdá, že čím hlouběji, tím lepší. Je tam tmavá a čistá hlína. ale tvrdí se, že není "živá". Tak nevím, jestli to půjde použít. kompostu mám trochu. Bude tam zase trávník a chci si přikoupit pár pytlů trávníkového... celý příspěvek >
Do jaké hloubky je použitelná zemina z výkopu?, 2.6.2017 Obsahuje fotku
Zdravím všechny přátele zahrádek. Vlastnoručně si kopu díru pro umístění nádrže na dešťovku. Chci se zeptat, jestli je všechna zemina použitelná pro opětovné použití v zahrádce k osetí, či nikoliv a případně do jaké hloubky. Foto... celý příspěvek >
Může být napadena bobkovišeň moniliovou spálou?, 29.5.2017
Dobrý den. Mám dotaz: Může být napadena bobkovišeň moniliovou spálou? díky Mira.
Jak se zbavit krtka, 22.5.2017
Stručně. Klešťové pastičky. Už dva exempláře. Zahrádka v klidu. M.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika