Příspěvky uživatele - 33.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prebierka plodov broskyn, 17.5.2017
Zdravím. Lletos si všech 8 ks broskviček budu hýčkat, jak jen to půjde. Žádná probírka... Mira
Zničený (suchý) trávník, 12.4.2017
Ahoj. Napadá mě, že podobně jsem kdysi měl trávník po sněhové zimě, kde byla hromada a chc..li na to psi.O plísni sněžné nemluvě. Mira
Oddělení tůji od trávníku, 10.4.2017
Dobrý den. Zkuste skrytý obrubník, nebo palisády. Zkuste navštívit případně nějaký hobby market a inspirovat se. Možnosti jsou.
Ako na prve osetrenie travniku?, 4.4.2017
Dobrý den. Pro použití sel. herbicidu je nutné, aby trávník byl už dostatečně vyzrálý. Nespěchat s tím. Zatím jen sekat max. o třetinu, takže relativně často a on se nějaký ten plevel utlumí. 10cm stačí pro první sekání. Po zimě bývá často... celý příspěvek >
Nový travník u domu, 27.3.2017
Dobrý den. Asi bych vzal zeminu na výšku cca půlky rýče přes nějaký katr, abyste se zbavil kamení. A jinak nevidím problém. O trávníku a jeho zakládání se píše hodně, takže se lze dočíst. Takže až ho budete mít, tak bacha na: moc vláhy - plísně,... celý příspěvek >
Co se mi objevilo v trávníku?, 10.3.2017
Dobrý den. Pokud se jedná o nějakou mykózu, případně řasy, zkuste fungicid, případně mogeton. S pozdravem Mira
Založení trávníku na orné půdě, 6.10.2016
Dobrý den. Názor Martina S. je přesně takový jaký by byl i můj. Je to velký expert na trávníky a ví, co to vyžaduje mít krásný trávník. Jenže 25000m2 je fakt velká plocha a myslím, že byste si ji ani neužila. tak si to rozmyslete a pořiďte si... celý příspěvek >
Založení trávníku na orné půdě, 6.10.2016
Dobrý den. myslím si, že si pořídíte sekací traktorek a zasejete trávu. Pak ji budete sekat řekněme kadých 2-3 týdny a pak uvidíte. Rozhodně bych už uvažoval se zasazením stromků. teď an podzim to pude uplně v pohodě. plevely se zredukujií sečbou... celý příspěvek >
Vyrovnání trávníku, 24.8.2016
Dobrý den všem příznivcům trávníků. Chci se podělit i se svými zkušenostmi. Ohledně vřetenovek. Mám z druhé ruky Brill a je dobrá, že má opravdu plynule nastavitelnou výšku. Dvěma šrouby. Druhá věc ovšem je, že je třeba dopředu vědět, kde vám... celý příspěvek >
Larvy chrousta a trávník, 7.7.2016
Aha. Tak jsem si vyhledal jak vypadá larva listokaze a je to tedy ne chroust ale listokaz. Takže máte stejný probém jako my. Co s tím?
Larvy chrousta a trávník, 7.7.2016
Zdravím všechny trávníkáře. Máme malou zahrádku a poslední dva roky mi larvy chroustů ničí trávník. Poraďte mi co s tím. Navíc se do nich dali ptáci a ti to rozryli ještě více. Mira
Příčina deformace listů jabloně, 21.6.2016
Každý den. Proti mšicím jsem je stříkal 2x karate. Mira
Příčina deformace listů jabloně, 21.6.2016 Obsahuje fotku
Dobrý rok všem. Chci se zeptat zkušených na radu. Moje jablůňky mají poslední dva roky listy zkroucené přičemž zespoda není vidět mšice ani jiné škůdce. Čím by to tedy mohlo být? Díky za informace. Mira
Nově založený trávník, 8.6.2016
Dobrý den. Dle mé zkušenosti na jižní Moravě není možné se spoléhat na přírodu. protože tady (v Brně) prší jen výjimečně. Takže hned od začátku se musí kropit. A to pokud možno až do té doby, než většina semen vzejde. To je cca do 3 týdnů. Jak se... celý příspěvek >
Jabloně nerozkvetly je to normální?, 25.4.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den a úspěšný rok všem. Mám dotaz. Mám mladé jablůňky Angold a Desert a normálně už rodily i když jsou mladé, ale letos ani jedna nenasadila na květy. Jsou tam nějaké mšice, ale nic nenormálního na nich jinak nevidím? Dávají si... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika