Příspěvky uživatele - 56.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hruška neznámá, 6.12.2015
Reagovala som na príspevok pána Mikeša. Myslím, že pani Lída má niečo iné (Hardyho myslím nie). Hrušky čo mám ja a identifikovala som ich aj u pána Mikeša sú tvarovo a farbou rozdielne, presne tak ako ich má nafotené.  Hardyho to určite nie je,... celý příspěvek >
Hruška neznámá, 6.12.2015
Tiež ma zaujíma táto odroda hrušky, máme ju na záhrade 20 r a už po našom príchode to bola "starenka" tj odhadujem na nejakých 70-80r. Hrušky sú veľmi veľké, aromatické, na jedenie bez odležania až priveľmi, ale z našeho osadenstva záhrady... celý příspěvek >
Keř na suché nepříliš úrodné místo - doporučení, 26.11.2015
Drienka, rakytník.  Alena
Zná někdo tento plevel?, 7.11.2015
Bršlice kozí noha (Aegopodium podagraria) Ten boj poznám. Permakulturisti si v nej síce "libují", ale mať ju po celej záhrade a nič iné na nej, to nie je moja predstava záhrady Mne pomáha len pravidelné udržiavanie, tj časté kosenie a... celý příspěvek >
Řez vinné révy, 7.8.2015
Dobrý deň,  chcem sa opýtať skúsených. Mám sadenice rezist. viniča 1 rok. Niektorým začínajú letorasty (pomaly, zospodu) vyzrievať, niektoré sú zelené. Pri štúdiu som sa stretla s tým, že zakracovanie letorastov u plodného viniča sa nerobí... celý příspěvek >
Koňský hnůj, 26.10.2013
"Proti koňskému hnoji nikdo nic nenamítá, jen proti tomu svinstvu které obsahuje. Starý odleželý hnůj snad, ale čerstvý hnůj pod záhony aby zatopil;  jak poznáte že se herbicidy odbouraly? " presne toto ma zaujíma, myslíte že herbicídy sa... celý příspěvek >
Vresovisko - fotogaléria, 14.5.2013 Obsahuje fotku
zakladam temu pre potesenie oka i ♥ prosim podla moznosti vkladajte foto s urcenim kultivaru ;-)
Rukola, kam na ňu?, 14.5.2013
ak pestujete rukolu resp. roketu vonku, odporucam prekryt tunelom z bielej netkanej textilie. dost vyrazne obnedzi skocky (drepcici)
Broskyňa 370 m.n.m, 14.5.2013
dakujem, skusime asi redhaven, ta stihne u nas dozriet. PS: Ten zvoncekovity tvar kvetu ma vplyv na to ze nevymrzne tak lahko v strede?
Broskyňa 370 m.n.m, 13.5.2013
Slniecka mame dost, ale s tou mrazovou kotlinou asi budem mat problem.  Ide o uzku dolinu v ktorej vietor malo fuka? Uroda by bola asi vynimocne... skoda
Broskyňa 370 m.n.m, 13.5.2013
Sadili by ste broskyňu v nadm. výške 370m? Veľmi by som ju chcela, ale neviem či to nie je iba trápenie. Prečítala som si predchádzajúce diskusie. Viem že broskyne rastú aj vyššie. Neviem ale zhodnotiť, či vo vyšších polohách nejde viac o... celý příspěvek >
Rebarbora, 12.5.2013
Prvý rok mám rebarboru (řeveň) takú veľkú, že som zberala úrodu. Teraz začala kvitnúť. Naozaj treba kvety vylamovať? Má niekto vysledované že jej to prospieva?
Choroba rajce, 4.5.2013
Dakujem vam vsetkym za odpoved, skusim presadit, skoda ze este nemozem von... Potom napisem ako sa rajciny spravali
Choroba rajce, 3.5.2013
Citala som o tomto prave na tejto stranke, potom som to nasla aj inde. Nesedi mi, ze moje rastliny maju postihnute iba vrcholky, a rastliny poskodene herbicidmi mali deformovane skoro vsetky casti. Dokonca aj korene. Prekladala som si to z rustiny,... celý příspěvek >
Hnojení, postřiky rajčat - rady, 3.5.2013
Ja pouzivam od Floraservis - Rajčiak sada, je velmi ucinna,  posledny postrek ma kratku ochrannu dobu. Prvy postrek robim uz preventivny (podla navodu), necakam na priznaky. Rajciaky som oberala este koncom oktobra. Ked som nestriekala, vzdy mi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika