Příspěvky uživatele - 157.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jmelí, 18.11.2017
Na jehličnanech ho kvůli hustému stálepřítomnému jehličí neuvidíte. Ale když potkáte třeba nějaký polom smrků po vichřici, pravděpodobně na něj narazíte.
Kaštanovník, 17.11.2017
Co se týká velikosti, v lese jsem viděl stromy kolem 20m výšky, později budou určitě ještě vyšší. Ale i dost do šířky, rozhodně mají delší větve než buky. Nově mám v sadu Bojar a Mistral, malé sazenice sázené na jaře, nyní tak přes 0.5m, a na... celý příspěvek >
Jmelí, 17.11.2017
Na zkoušku jsem na jaře zkusil zatlačit pár kuliček, co mi zbyly na jmelí od vánoc, do puklin v kůře jabloně. Skutečně začaly klíčit, ale jak bylo přes léto sucho a nepršelo, postupně zaschly. Jen bych si dovolil upozornit, že není dobré jmelí... celý příspěvek >
Kaštanovník, 17.11.2017 Obsahuje fotku
Mám zasazené 2 roubované kaštanovníky. Plánoval jsem s nimi pěstovat ještě třetí, obyčejný planý kaštanovník setý (který bych si vyryl v místě, kde jsou vysemeněny), pro lepší opylení i dekorativní vzhled (ano, jsem si vědom, jak bude... celý příspěvek >
Klíčení palmy ze semen?, 25.8.2017
To je pravda, foto chybí, ty italské mě mrzí, protože zpětně se mi stále nedaří vzpomenout a dohledat (třeba pomocí street view) původní místo, abych je identifikoval a zjistil, jaké mají nároky a zda třeba nejsou i mrazuvzdorné a nemůžou zůstat... celý příspěvek >
Klíčení palmy ze semen?, 25.8.2017
A jak to mám vědět? Prostě jsem si vždy na (nebo pod) nějaké palmě v jižních zemích natrhal bobule a ty zapíchal do květináčů s hlínou. Takto mám asi desetileté "nějaké" palmy z Itálie (sbíral jsem v únoru), nějaké datlové (síral jsem v červnu), teď... celý příspěvek >
Klíčení palmy ze semen?, 24.8.2017
Vždy jsem je (různé druhy) píchnul do hlíny a většinou vyklíčily. Bez jakékoli péče a spec.podmínek.
Kdy se dává hnůj?, 24.8.2017
Nebral bych to tak vážně... Já hnojím kravským hnojem vždy vše, a každé zelenině se velmi daří. Teorii znám, ale praxe je úplně jiná.
Materiál (typ dřeva) na nezastřešenou dřevěnou terasu, 22.8.2017
Ano, mám ji na přímém slunci. Pryskyřice se objevila jen na několika málo místech, nic masivního, stačilo ji seškrábnout.
Kdo poradí jak na špačky, 8.7.2017
Přesně to mě napadlo. Ale nevěřím, že to skutečně funguje (ani se skutečnými mrtvolkami), jinak by už desetiletí byly vinohrady ověšené maketami špačků...
Co je to za stromek? Co má za chorobu?, 8.7.2017
Javor babyka, řekl bych. Co tak ho zasadit do země místo květináče?
Malí černí broučci na květech, 2.7.2017
Dřepčici. A co by s nimi - jíst se nedají, krásy moc nenadělají... tak asi nic s nimi.
Začátečník v novém skleníku - papriky, okurky, 17.4.2017
S rajčaty souhlasím - pokud nemáte problém venku, nedávejte je do skleníku. Pokud na ně pár dní zapomenete, budete tam mít džungli, rostou 2x bujněji a silněji. Já měl stonky cca 3cm v průměru, mohutné listy, a pod střechou velmi rychle přelívající... celý příspěvek >
Mráz, 17.4.2017
Přesvědčil jste mě. Jestli u vás v Žabinách bylo -3, tak u nás min. -5. To poznám, až se dnes večer vrátíme domů. A má být podstatně hůř, nejméně týden. Nebudu se tedy pokoušet o záchranu meruňky, to bych mohl strávit klidně 2 týdny bezesných nocí... celý příspěvek >
Mráz, 16.4.2017
No to možná ano, ale v době, kdy to ještě nevadí tolik (třeba těsně před květem) jak kvetoucím nebo odkvetlým v nížině. Mně teda třeba teď jabloně ni slivoně ještě nekvetou, takže v tomto ohledu jsem v klidu. Meruňka je teď v květu, což je ta sázka... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika