Příspěvky uživatele - 129.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Truhlík na sluníčku - osazení?, 3.4.2008
Prakticky cokoliv - muškáty, petúnie, surfínie, verbeny, snad jen begónie a balzamíny by se tam necítily dobře.
Kdo ví, co je to Wichichintum?, 2.4.2008
Nepomohl by dr. Větvička z botanické zahrady? Zkuste to!
Kdo ví, co je to Wichichintum?, 1.4.2008
Ano, toto jsem také našla. Snad brazilská yucca?  Neznám...
mučenka, 29.3.2008
Díky moc za rady, už jsem myslela, že mi nikdo nepomůže.  Pokusím se je tedy rozmotat a ikdyž mi bude srdce krvácet, tak je ostříhám.  Mezitím mi ze semínek vyrostly další tři růžové a opět jsem je sesadila dohromady, takže všechno zpět...... celý příspěvek >
vyklíči do výšky a zlomí sa, 29.3.2008
Použít Previcur, Kuprikol, nebo alespoň slabě růžový roztok hypegmanganu, aby se rostlinky nespálily.
stromkové růže v nádobě, 26.3.2008
Děkuji mockrát za odpověď, budu se řídit Vašimi radami. Zdraví Lenka
stromkové růže v nádobě, 26.3.2008
Děkuji za odpověď.  S nádobou by nebyl problém, jen nerozumím tomu, proč by měla být pohyblivá opora.  Máme na domě připěvněné dřevěné mřížky, po kterých se pne clematis. Napadlo mne, že bych zkusila zasadit růži. A je tu ještě jeden... celý příspěvek >
sázení růží - angličanky, 26.3.2008
Mohu mít stromkovou, popř. pnoucí růži vysazenou v květináči?  Na záhonu bohužel není místo...
vánoční nebo velikonoční?, 26.3.2008
To je fakt, zajímalo by mně, kdo určil ty přívlastky - vánoční, velikonoční... Každý kvete jindy, ale do vánoc a velikonoc se netrefí ani jeden 
Neznámá, 26.3.2008
Nechci slovíčkařit, ale vy máte květinu rodu Peperomia, což je pepřinec. Pepřovník  -  Piper je něco úplně jiného...
vánoční nebo velikonoční?, 26.3.2008
Máte vánoční kaktus.  Velikonoční kaktus má listové články olemované červenou barvou, v jejich spojích vyrůstají jakoby chloupky a tvar květu je podobný zvonečku.
Clematis na balkon?, 11.3.2008
Mám tři clematisy v květináčích na východní straně a každý rok kvetou jak o život! 
Identifikace jmena pokojove rostliny, 4.3.2008
Je to jedna z marantovitých - stromanthe, ctenanthe, opravdu nevím která. Jsou si všechny příbuzné a taky docela náročné. Měla jsem jí taky, byla pěkně drahá a nakonec jsem ji zřejmě přelila a už nešla zachránit. Občas je vídám v Hornbachu, mají... celý příspěvek >
mučenka, 3.3.2008
Vloni jsem ze semínek vypěstovala 5 exemplářů mučenky /P.caerulea/.  Dle prodejce kvete druhým rokem od vyklíčení.  Mám je zasazené všechny v jednom květináči, krásně rostou, začala jsem již mírně přihnojovat. Nevím, zda je mám nyní... celý příspěvek >
Kočka ničí mou práci, 29.2.2008
Pepřem?!  To jsou teda rady... Naprosto souhlasím s chem. Alí
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika