Příspěvky uživatele - 214.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motor čerpadla vodárny MINI-3, 8.12.2015
Dá se použít na pohon čehokoliv, když budou jeho parametry vyhovovat, ale v první řadě byste měl mít představu Vy, k čemu byste ho mohl upotřebit. Jestli ho nepotřebujete, tak ho prodejte. 2,2kW je takový střed pro dům a záhradu. Ani málo ani moc.
Husqvarna 550xp loziska klikovky, 7.12.2015
Dobrý den. Dotaz byl: kde se dají sehnat ložiska na klikovku pro pilu Husqvarna 550xp? Můžete diskutovat k tématu, prosím? Nebaví mne stále klikat a číst příspěvky mimo mísu. Děkuji. J.
Drevene sloupky, 6.12.2015
Dobrý den. Tady a tady dává dřevené sloupky do betonu. Máte s tím někdo zkušenosti, nebo nějaké další info prosím? Děkuji pěkně. J.  
Tera Vari - orba, 6.12.2015
AGZAT orba 2012 Agzat orba 2012 2.časť Agzat orba 2013
Řez švestky, 12.11.2015
Dobrý den paní Kosinková. Zkuste se podívat tady: Rez slivkovin strih slivka střih švestky Mějte se fajn. Jenda
Ktory benzin v ČR a v SR neobsahuje BIO-primesi?, 10.11.2015
Dobrý den. Do všeho (pily, sekačka, křovinořez, zemní vrták) dávám modrý benzín Verva 100 od Benzíny, protože doufám, že je tam minimální podíl biosložky, ne kvůli oktanům. Ještě jsem neměl žádný problém se startem, nebo výkonem. Benzín je v nádržích... celý příspěvek >
Řez slivoně, 23.10.2015
Pane Fidlo, Vy doporučujete hlubší předjarní řez u slivoně? Já řezal v létě, ale potřeboval bych u mladých stromků i na jaře, jen jsem se bal klejotoku. Děkuji za odpověď.
Hnojení - velikost plodu, 19.10.2015
Dobrý den. Dobré rady jste už dostal a tak mne napadá, že kdyby nepomohli, jestli byste neměli úspěch s pěstováním bonsai.:-)
Nová Hecht 44 nestartuje, 7.10.2015
Dobrý den. Přečetl bych si návod a nezapomněl zapnout spínač.
Pila nastartuje a "chcípne", 14.8.2015
Dobrý den. Dostal jste poměrne přesnou odpoveď. " Chudá směs. Příčiny od ucpaného filtru paliva/ trysek v karburátoru po přisávání falešného vzduchu..." Co z toho jste zkontroloval?
Gtm gtc50 problem, 3.8.2015
Zkoušel jste dát novou svíčku?
Hořké brambory, 17.7.2015
Dobrý den. Asi před měsícem jsme koupili u silnice krásné červené brambory a udělali bramboráky. Taky byli hořké, ale nikdo neměl žaludeční problémy. Nebyly vůbec zelené, nebo tmavé od slunka. Stalo se nám to poprvé, tak nevím.
Osvětlení na pergolu, 15.7.2015
Nedávno bylo v Lidlu.
Brouk, 28.6.2015
Díky. Vypadá, že je to ona.
Brouk, 28.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den. Prosím o identifikaci brouka z obrázku. Děkuji velmi pěkně. J.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika