Příspěvky uživatele - 248.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hrušeň neroste, 25.1.2016
Nevím, já to dělám také .      Lída
Co je to za keř?, 19.1.2016
Možná poslední dvě zimy přežil, že skoro nemrzlo... Modrý nabízí některá zahradnictví, kamarádce silnější zimu nepřežil.           Lída
Stromek nebo keř?, 19.1.2016
U mne vydržela jen dvě zimy (přes přikrytí netkankou)   .  Lída
Různé maliny v jednom záhonu, 18.1.2016
Mám to také tak namíchané. Po první sklizni (začátkem léta) vystříhám všechny suché výhony (ty jsou od obojích). Druhá sklizeň k podzimu je první sklizeň na nových prutech remontantních malin, těm jen po sklizni zastřihnu odpozené vršky, protože na... celý příspěvek >
Řez mladé třešně, 16.1.2016
No tedy takhle ji nestříhám, teď už skoro vůbec... Na zavaření, bublaninu a jídlo mám, víc nepotřebuji.           Lída
Řez mladé třešně, 16.1.2016
Třešeň vůbec nemusí být mohutný strom, pokud je na zakrslé podnoži. Moje je do tří metrů výšky.                      Lída
Znáte někdo Zahradnictví U rybníku?, 15.1.2016
Neznám, ceny ale mají pěkné, poštovné mají teď jinde už také takové. Ale nezasílají na dobírku, chtějí platbu předem, což mi vadí (platit něco, co ještě nepřišlo? - co když balík nebude v pořádku?)... celý příspěvek >
Řez meruňky, 14.1.2016
Stando, a nemyslíte, že ta silná větev v horní části korunky bude mít tendenci dělat konkurenci terminálu? Je dost silná...           Lída
Jak nenechat stromek zababčit?, 12.1.2016
Je tam nahoře červená čárka v úžlabí, ale v tom černém fleku je špatně vidět.   Jinak bych větvičky odstaňované na kmínku do vytvoření druhého patra (to se pokud vím zakládá, když spodní začne plodit)  neodstraňovala úplně u... celý příspěvek >
Jak nenechat stromek zababčit?, 12.1.2016
Také by šlo spodní patro odstranit, horní ponechat - vznikl by vyšší kmínek...  Lída
Co je toto za rostlinu?, 11.1.2016
ps - připomíná mi to tuhle: CRASSULA VOLKENSII            L.
Co je toto za rostlinu?, 11.1.2016
Asi nějaká Crassula nebo tak něco. Stačí uříznout kousek větvičky tak 5-10cm, hodinku nechat zaschnout ranku a pak buď zasadit do květináče a opatrně zalévat nebo dát do skleničky do vody pustit kořínky. Ale chtěla by víc světla, aby se tak... celý příspěvek >
Řez staré hrušně, 10.1.2016
Stando, na podzim spadané listí rzí by i v normálním kompostu nemělo vadit, rez je v té době už dávno odstěhovaná ve větvičkách jalovce, ne?           Lída
O kolik sestříhat šeříky, 8.1.2016
Šeříky se řežou v době hned po odkvětu, aby stihly založit poupata na příští rok. Pokud vám nevadí, že se připravíte o květy, můžete řezat i zjara. Můj názor ohledně hloubky řezu :           Nevím,... celý příspěvek >
Gaskoňské šarlatové, 6.1.2016
Chuť je výborná, u nás (HK) i bez postřiků chorobami na čtvrtkmenu na M4 netrpělo. Spíš ho naďobávaly vosy při dozrávání. Dělalo hodně širokou korunu.  Moc na ně vzpomínám .Už jsem tady psala, že jakmile budu mít někde místo, hned ho nasadím... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika