Příspěvky uživatele - 248.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Identifikace dřevin a jejich možné přesazení, 21.2.2016
Takhle staré a velké bych je nepřesazovala, to abyste měl pomalu traktor... Takovéhle s celým balem nevykopete a i když je ořežete (což moc hezké nebude), stejně většinou proschnou, protože jim tolik vlásečnicových kořínků nezůstane. A jestli bude... celý příspěvek >
Starý obrovský šeřík něco přes 70let, 21.2.2016
U šeříků se horní stará vrstva kůry loupe, to dělá víc keřů (trojpuk, tavola). Když budete průběžně odstraňovat suché části větví, bude to keři stačit. To přihnojení třeba Cereritem proveďte všude tam, co zasahuje koruna, nejen v tom výřezu v dlažbě... celý příspěvek >
Založení matečnice - domácí množení trvalek, 21.2.2016
Dělit jen na dvě části nemusíte, stačí malý "oplégr", trvalky rostou rychle.      Lída
Založení matečnice - domácí množení trvalek, 21.2.2016
Když jsem měla v plánu založit záhony s keři, travami a trvalkami, vyčlenila jsem si v užitkové části dva menší záhony na namnožení předem. Tam jsem především řízkovala keříky a růže, dále jsem tam umisťovala zakoupené trvalky, aby se více rozrostly,... celý příspěvek >
Oddělení záhonu, 21.2.2016
Ten první vám to oddělí pouze vzhledově, spodem bude tráva stejně prorůstat. Osobně používám ten druhý, ale v 15-20cm, kompletně zapuštěný do země. Ale protože okraj zeminy v záhonu je o něco níž, než trávník, hrana při sekání nebo sešlápnutí trpí a... celý příspěvek >
Který z těchto postřiků mám použít?, 20.2.2016
Moc děkuji za radu.          Lída
Který z těchto postřiků mám použít?, 20.2.2016
Pane Vinšálku, lze použít Horizon i na antraknozu na rybízu? A kdy - po sklizni nebo při rašení?         Lída
Nemoc jabloně, 18.2.2016
Stříkněte v červenci-srpnu 2-3x Kalkosolem, u mne to dělá Gold Star.   Lída
Zelenina která se nemusí zalévat?, 16.2.2016
Ono také dost záleží na tom, jakou má tazatelka zem. Ale dost pomůže i mulčování, loňské léto jsme mučovali všechno, co šlo, jen aby to přežilo...            Lída
Zbytky postrekovej látky, 16.2.2016
Většinou nabídnu sousedům.  Jinak zbylý roztok (jednodruhový, ne směs) použiji maximálně do týdne, pokud by se jednalo o delší dobu, tak zlikviduji.           Lída
Jak pěstovat tyto rostliny a co jsou zač?, 16.2.2016
Pokud něčemu přes zimu vadí vlhko (sníh) a nestačí drenáž, lze přes kytku na zimu na dva kousky cihel položit kus plexiskla (dělala jsem to u orientálních lilií).    Lída
Jak pěstovat tyto rostliny a co jsou zač?, 16.2.2016
Na první fotce červený list a ve 4.pokrač.zelený list jsou podle mne dlužichy (nechtějí úpal), to bílo-zelené na první fotce je nějaký huseník (naprosto nenáročný) a v 9.pokrač. je to kotula (používá se i k pokrytí... celý příspěvek >
Poraďte odrůdu okurek nakladaček, 15.2.2016
ps - ohledně způsobu pěstování - sázím je na na podzim přeházený asi 1,20m vysoký kompost, takže mi z něj lezou dolů (případně přelezou na blízkou ryngli a pak je trhám v pohodlí ze stromu)           ... celý příspěvek >
Poraďte odrůdu okurek nakladaček, 15.2.2016
Roky používám Reginu, špatná nebyla ani Charlotte, ale hruboostnou Reginu mám raději, i když jsem zkoušela různé odrůdy, vždy se k ní vracím.   Lída
Odrůda tresne, 14.2.2016
Prohlédněte si tohle, třeba ji tam najdete: Třešně a višně Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika