Příspěvky uživatele - 254.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co jí je a jak ji zachránit, 6.8.2017 Obsahuje fotku
A ještě jedna
Co jí je a jak ji zachránit, 6.8.2017 Obsahuje fotku
Tak ještě přidávám k fotkám bobulí i foto hroznu Belojeho čuda. A.S.
Co jí je a jak ji zachránit, 3.8.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, taky mám problém s vinnou révou. Bobule BELOJEHO ČUDA se začínají scvrkávat. Víno bylo ošetřeno kumulusem a acrobatem. Nevíte někdo co to může byt? Děkuji. A.S.
Řez mladé třešně s přerostlým terminálním výhonem, 29.6.2017
Dobrý den, na druhým rokem zasazené třešni burlat (gisela 5) mam již nyní letorosty, které budou tvořit kosterní větve dlouhé cca 1m. Pokud bych je zaštípl - zkrátil, vytvoří se na větvích obrost? Nebo toto nechat bez ohledu na přírustky až na... celý příspěvek >
Angrešt a rybíz 2017, 20.6.2017
I u nás na Opavsku nám začínají dozrávat první plody Niesluchovského, ale zároveň se na konečcích letorostů objevilo stejně jako vloni padlí (plody jsou zatím čisté). Angrešt nebyl přihnojen, je jen mulčován posekanou trávou.  Máte někdo... celý příspěvek >
Výsledky roubování 2017 - horké jaro, 15.6.2017
Já přeroubovával jednu jabloň a ryngli. U jabloně - 4rouby na terminál za kůru, vypadaly že se ujaly všechny, ale 2 zaschly. U ryngle 3 rouby na terminál, taky to vypadalo že se ujmuly všechny, ale roste jen jeden. Ale ještě by mě zajímalo, jak co... celý příspěvek >
Dosavadní klady a zápory letošní ovocnářské sezóny, 5.6.2017
Řekl bych, že ten rozdíl u Hargrandu bude nepatrný. Mám ji nechráněnou na zahradě zhruba 7m od Pincotu. A na rozdíl od kompletně zmrzlého Pincotu na Hargrandu zůstalo cca 6 plodů . A.S.
Řez meruňky, 31.5.2017
Mám cca 7 letou meruňku a letos všechny plůdky zmrzly. Můžu ještě nyní provést prořezání a prosvětlení koruny? Díky za radu. A.S.
Co Vaše réva 2017, 31.5.2017 Obsahuje fotku
A ještě jedna fotka.
Co Vaše réva 2017, 31.5.2017 Obsahuje fotku
Tak konečně jsem se dostal k vyfocení. Přikládám foto Jupitera.
Co Vaše réva 2017, 23.5.2017
Dobrý den, mám dotaz. Mám bezsemennou révu Jupiter tři roky starou. Letos i přes mrazy nasadila na květ na výhonech z hlavních oček i 3 květenství a na podočkách jsou květy také. Nechávali by jste u tak mladé révy všechny květy nebo raději něco... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 16.5.2017
Dobrý den, měl bych dotaz na Kukyho. Celkem hodně mi letorosty na broskvoních a slivoních likvidoval v loňském roce obaleč.Teď jsem se díval na rostlinolékařský portál, s tím že od 13.5. je počátek letu motýlů obaleče východního. Kdy je nejlépe... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 8.5.2017
Vzhledem k tomu, že u nás na Opavsku hlásí va středu -2°C, tak s postřikem proti pilatce na jabloních ještě počkám - možná bude zbytečný stejně jako u slivoní .
Mráz, 30.4.2017
Taky jsem dnes zkontroloval meruňky a jsem smutný. Pincot totálně zmrzl a na Hargandě, která je o pět metrů dál, jsou 2 větší plůdky a zbytek neroste, i když ještě neopadávají. Opava. A.S.
Mráz, 20.4.2017
Opava +1,9°C, ale zrychluje se pokles teploty. Na in-počasí mají předpověď pro Opavu -3°C.   A.S.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika