Příspěvky uživatele - 63.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rychleji rostoucí jehličnany, 6.5.2015
Jestli   vám nezáleleží na penězích, nejlepší je koupit již vámi požadovaná výška a nechat si celou zahradu zrealizovat. Další možností je,  koupit si jen balované, ne kontejnerované, nejlépe thuja smaragd (je snad nejhezčí) ve velikosti... celý příspěvek >
Japonská vrbička - množení, 4.5.2015
Vybrala jsem si v zahradnictví malý keřík s kolmou větvičkou, ostatní jsem odřízla. Nechala jsem tento budoucí kmínek dorůst do výšky, kterou jsem požadovala a asi  +10 cm. Než dorostl do požadované výšky, trpělivě jsem vylamovala postranní... celý příspěvek >
Tipy na převislý keřík do 0,8 -1 metru - pendula, reversa, 4.5.2015
- vrbička nebyl špatný nápad, jen bych dodala, že japonská, ta má nové lístky růžovo-bílé, tedy "kvete": Můžete je tvarovat dle libosti xkrát za rok (po l. kvetení až do konce září max.), a tím vám bude klést celý rok - doporučila bych i sklalník... celý příspěvek >
Borovice neroste, 15.4.2015
Nevím, co jste s borovicí udělala, je to už hodně dlouho, kdy jste dotaz dávala. Obecně: stává se, že některé dřeviny i 2-3 roky tzv. stojí, než se probudí a rostou.  Vždy když vysazujete v pletivu nebo i pytlovině, je dobré obal rozrušit (po... celý příspěvek >
Kryptomérie japonská elegans viridis, 14.4.2015
Velký výběr mívají v zahradnictví v Olomouci - Velké Bystřici u Harazinů. Doporučuji ale vždy takto náročný stromek kupovat přímo, ne zásilkou. Existuje spousta variací, a není nic lepšího, než si jakýkoliv stromek vybrat přímo. Měl by Vás "oslovit",... celý příspěvek >
Převislý modřín začal růst nahoru, 14.4.2015
Převislé stromky jsou naroubované. Příroda ale někdy zařídí, že se probudí očka, která jsou mimo roub, a ty pak rostou tak, jak už tu někdo napsal, směrem nahoru. Všechny větve, které jsou směrem nahoru odstraňte, (i během roku, pokud vyraší) a ty co... celý příspěvek >
Prosím o identifikaci kytky, 14.4.2015
Rudbekia, třepetalka, kvete od poloviny června až do zámrzu..
Sazeni narasenych stromku, 12.4.2015
Možný by bylo i vhodné si najít starší videa pana Kotyšana, který vystupoval v receptáři. I on přiznal, že dělá nyní jinak, než celý život propagoval, a sám to vysvětluje.
Kanadská borůvka Elliot, 10.4.2015
rannost je pozdní, tak jak bylo uvedeno, ale vždy mějte nejméně 2 různé odrůdy, kvůli opylení, a zasaďte do opravdu velké jámy, s rašelinou napůl s pískem a pilinami.
Sazeni narasenych stromku, 10.4.2015
hm, máte recht, tedy doplňuji: ale v tomto ohledu mohu říct, že při výsadbě na jaře jednoznačně nedoporučuji ostříhat, je nutné znát podmínky, a také o jaký stromek se jedná, že, ale při podzimní sadbě ano, terminál asi o jednu třetinu, očkem... celý příspěvek >
Sazeni narasenych stromku, 10.4.2015
Stromek co nejrychleji dopravíte domů, (nenechávat v autě na parkovištích!!), ostríháte kořínky 1-1,5 cm, poškozené celé, a dáte do vody na nejmémě 1 hodinu, nevíce na 24hod. Při sázení budete dbát, aby roub byl cca 5 cm nad povrchem, pokud jste v... celý příspěvek >
Název rostliny, 10.4.2015
připadá mi to na variagátní difenbachii, pozor je jedovatá
Ochrana před vosami, sršni, 23.9.2013
Prosím o radu jak zabránit vosám, sršńům v napadání plodů hrušek, vinných hroznů, letos je to mimořádně vážné, skoro 80% úrody je napadeno a plesniví
Napadení hrušní, 22.9.2013
Takže doporučujete stříkat proti padlí a rzi hruškové, kdy začít s postřikem, co nyní na podzim jak je ošetřit?
Napadení hrušní, 21.9.2013 Obsahuje fotku
Prosím p pomoc, letošní úroda hrušní skončila dle obrázku veškerá shnila na stromě a jakýkoliv zralý plod byl napaden sršni a vosami.Poraďte jaký postřik a kdy použít aby se hniloba neopakovala.,a jak zakročit prozi vosám a sršňům.děkuji
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika