Příspěvky uživatele - 23.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak stříhat 4letou hrušen?, 19.2.2014
Inu, budu malinko polemizovat s dílem, i když už víceméně pozdě. Připouštím, že existuje řada možností jak ostříhat strom a řada z nich může dávat dobré výsledky - takže nejen jeden způsob. Ale principielně - nebyl žádný důvod zkracovat ty tenké... celý příspěvek >
Moruše 30 let stará, přežije přesazení?, 27.1.2014
Je možné, že si moruše po čase s vrbou poradí sama, nemají rády v dosahu jiné kořeny. Moruše má kořeny údajně velmi dlouhé, takže těžko opdhadnout, kolik jich zůstalo v kořenovém b alu a zda to bude dostatečné pro přežití nazdemní části. Redukce... celý příspěvek >
Vánoční hvězda a spol, 19.11.2013
Je to normální reakce na změnu světelných a tepelných podmínek, prostě žádné rostlině nesvědčí tma s přicházejícím podzimem a vytopený sušší vzduch našich obydlí. Hvězdu musíte "časovat" aby vám kvetla - tedy zajistit jí krátký den, max. 8 hodin... celý příspěvek >
Vodní želva - zazimování, 3.10.2013
želvy zimují ve vodě, zpravidla zahrabané v bahně v nezámrzné hloubce. Pokud je však teplota vyší, metabolické pochody se nezastavují, organismus spaluje zásoby a želva může strádat nedostatkem fyziologických potřeb (jídlo, teplo, slunce...). My jsme... celý příspěvek >
Češete nebo ještě čekáte, 2.10.2013 Obsahuje fotku
slibuje okolo -1, u země tedy asi ještě méně, je čas? Ovlivní to jablka třeba v době skladovatelnosti? Jak píše Lída, noční mrazíky vůbec nevadí. V Itálii jsme běžně sklízeli např. Jonagoldy, když bylo v údolí několik stupňů pod nulou. Loni jsme... celý příspěvek >
Kidd´s orange, 27.9.2013
Já už se 2 roky chystám Kidds Orange vykácet, přijde nám takový nijaký.
Kudy monilie?, 27.9.2013
Od začátku jsem se o nic jiného než koncentrace nezajímal, viz např. zde citace mého vlastního dotazu: "Mě by to prostě zajímalo, zda neměřitelné koncentrace či významné?". nebo tady: "byť třeba v koncentracích pod teoretickými hygienickými... celý příspěvek >
Kudy monilie?, 24.9.2013
Mě by to prostě zajímalo, zda neměřitelné koncentrace či významné. Osobně si iluze nedělám, sklízel jsem jablka pár let u Bolzána, před sklizní to majitel ještě šplíchnul proti skládkovým chorobám či proti propadu nebo čemu, za sezonu k 15ti... celý příspěvek >
Kudy monilie?, 24.9.2013
jo a na vysvětlenou dodám, že Kukyho ovoce by bylo ideální na rozbor, protože stříká prakticky vše a zná OL a postupy, aspoň jsem ho takto odhadl dle příspěvků
Kudy monilie?, 24.9.2013
pane Wimpi, úplně špatně chápete, co se snažím dozvědět. Tady přeci VŮBEC nejde o diskuzi, zda z postřiků někdo dostane rakovinu a jiný ne, nebo ji dostane z kouření, pití, jídla, ovzduší či čehokoliv jiného. Vůbec nechci rozpoutávat nesmyslnou... celý příspěvek >
Vysíření sklepa, 24.9.2013
pokud použijete sirné knoty, jsou různé velikosti a dávkování je na krabičce 1-2, resp. 2-4 ks/m3 vzduchu. takže kupte krabičku a je to :)
Vysíření sklepa, 24.9.2013
Já tedy vše před sířením vynáším - především z oxidů síry vzniká na každém vlhkém povrchu kyselina, takže si nemyslím, že by to ovoci prospělo. Na druhou stranu by to asi zbavilo povrch ovoce houbových zárodků ;)
Kudy monilie?, 24.9.2013
U Vás by bylo zajímavé nechat udělat chemický rozbor jednotlivých plodin v době sklizně na Vámi používané pesticidy - byla by to určitě precedentní informace, zda při dodržení OL jsou plodiny bez obsahu postřiků, nebo naopak se krmíte dobrovolně... celý příspěvek >
Kveten 2013 - kadeřavost broskvoní, 20.5.2013
Ostravsko, postřik Kuprikolem do skoro nenarašeného stromu a následně Syllit do rašících pupenů - kadeřavost 0% (po loňském zamoření skoro zázrak, ale řekl bych, že zde přispělo počasí)
Nemoc kaktusů, 15.5.2013
Dejte třeba fotku, ale nejspíš to bude vlnatka (červci) - postřik Calypso nebo Mospilan
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika