Příspěvky uživatele - 23.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 27.4.2015
a proč preferujete kontaktní nyní? Merpan mám v záloze, ale schovával jsem si ho na později vzhledem k jeho udávané nízké toxicitě. Zato mám taky, ale párkrát jsem jej použil loni a letos už vlastně v kombinaci kdy jsem použil zbytek postřiku z... celý příspěvek >
Houbová či bakteriální choroba?, 27.4.2015
Tak jsem je vyklopil i s hlínou pod živý plot k cestě, ani jsem si netroufl dát to do kompostu. Horší je, že choroba přes zimu přemáhá i některé subtropické kytky - bouganvilla, agave, aloe, kávovník...
Nemoc rybízu, 27.4.2015 Obsahuje fotku
Tohle není můj šálek čaje, tak se zeptám: Poté co mi v zimě odešel kmínek meruzalky pod stromkovým angreštem, začal skomírat sousední rybíz. Kmínek je vizuálně bez závad. Pro srovnání přidám foto normálně rašícího keře o kousek dále. Loni byl zcela... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 27.4.2015
Jak bylo řečeno "není důležité kolikrát, ale kdy" a já dodávám i čím. Proto se ptám vzhledem k předpovídané změně počasí kdy? Zatím máme v Ov sucho, nejmíň týden nekáplo, ale ač jsem po prvním Cu postřiku a následném Syllitu dal Talent, našel jsem... celý příspěvek >
Oleandr problem, 27.4.2015
Mospilan na svilušky nefunguje. Nissorun, Vermitec. Nebo sprchovat a trochu emulze stolního oleje + jar + voda
Prodej ovocných stromků, 7.11.2014
V Bruzovicích Bergerony v nabídce mají. Mají je, ale stejně jako slivoně zapěstované na myrobalánu zvláštním způsobem, namísto pár kosterních větví je to takové košťatovité vřeteno se spoustou tenkých větviček.
Melrose, 3.11.2014
Pánové, nebyl by někdo ochoten poskytnout pár roubů? Marně jsem sháněl letos Melrose právě kvůli dlouhé skladovatelnosti - mám stejný problém jako pan Vinšálek se sklepem, kde je v říjnu skoro 15st, nyní mezi 5-10st, ale už nyní mám např. lehce... celý příspěvek >
Záchrana švestky napadené šarkou, 22.8.2014
Já se chystám "zachraňovat" švestku se šarkou na podzim - vezmu k tomu motorovou pilu a říznu ji úplně v úrovni země, protože nechci, aby mi nakazila ostatní švestky a meruňky. Bohužel sousedi to takto něřeší a tak to asi nebude stačit...
Švestka v klinické smrti?, 14.8.2014
To co vidíte, nastalo cca během jednoho týdne, alespoň pokud jsem si všiml.
Jak a kdy zastřihnout vysoké Thuje?, 6.8.2014
Každý zahradník vám řekne, že tůje snáší dobře řez, ale do zeleného a ne do starého dřeva. Pokud oříznete kmeny někde v polovině, ve většině případů se s tím vyrovnávají špatně a mohl bych nafotit, jak to vypadá s vitalitou stromů po pár letech. Vám... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 29.7.2014
Tak sem posléze napiště, jak se vám to osvědčilo. Kromě toho, že se mi účinek olejové emulze nezdál nikdy dostatečný jsem našel kdesi tabulku fytotoxicity postřiků a olejové látky byly o řád nejhorší asi vlivem zanesení průduchů, pak dlouho nic,... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 11.7.2014
roste vzhůru nohama
Sklizeň česneku, 7.7.2014
a čím jste mořila, Rovralem nebo Sulkou? Ono totiž i podle Kozáka na suchou hnilobu nic moc nefunguje.Mě ještě napadlo, že jsem si mohl zamořit záhon kompostem z chalupy, do kterého mohla máma vyhodit nakaženou cibuli. Ale vzhledem k ohlasům... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 9.6.2014
Mám dotaz na chemické experty - o víkendu jsem se po delší době dostal na chalupu rodičů v Podbeskydí, kde je sad cca 25 jabloní, vesměs ještě čtvrtkmeny, polokmeny. Bez možnosti pravidelného chemického ošetření. Na listech je poměrně dosti... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 30.5.2014
Píšete, že listy jsou čisté, ale před časem jste sem dával fotku strupovitosti na listu, přeci nezmizela? A jsou strupovité listy po přeléčením postřikem vůbec zdrojem infekce? Já bych spíš čekal, že to lítá všude s větrem... a že od sousedů má co... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika