Příspěvky uživatele - 248.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zalévání kaktusu, 14.3.2015
Tyhle barevné kaktusy v domácnosti nevydrží. Pokud je podnož změklá, tak jste moc zalévala, jednou týdně je docela dost. Neroubované nezalévám v zimě vůbec.          Lída             
Suchy travnik, 14.3.2015
Sice nejsem "trávníkář", ale vždyť máte žluté jen konečky lístků, tak co se vám nezdá? Trávník vyhrabete a konečky osekáte při první seči .  Lída
Prosím o určení rostlin, 14.3.2015
Takové ty trsy s úzkými listy mi připadají jako nějaký karafiát - hvozdík... Lída
Prosím o určení rostlin, 14.3.2015
Takové ty pokroucené větvičky (Předposlední fotka a na té předtím společně s dřišťálem) je opravdu nějaká forzýtie, jak napsal pan FM. Teď za chvíli pokvete, tak si z těch plazivých nařežte do vázy a po odkvětu by to chtělo ty plazivé vystříhat a... celý příspěvek >
Prosím o určení rostlin, 14.3.2015
Na druhé fotce "A" je nízký tavolník, kvetou většinou růžově, může se zjara sestřihnout na 10-15cm od země, ale není to nutné každý rok. Jinak chvíli počkejte, až ty keře obrazí, nevypadají tak špatně. Na poslední fotce s těmi trny to bude nějaký... celý příspěvek >
Rada co nasadit do svahu, 12.3.2015
Dost dobře nechápu, proč tam máte ty květináče. Jinak svahy dobře porůstají tady mnohokrát doporučované skalníky nebo zimolez kloboukatý, také brslen fortuneův. Vše je stálezelené.    Lída
Řez rybízu a maliníku, 11.3.2015
Nikdy jsem rybízy nezakracovala. Připravil byste se zbytečně o část úrody. Jen ze starších keřů se odstraňují starší, než tříleté výhony - mají již nekvalitní drobné plody. U jednouplodícího maliníku hned po sklizni odstraníte odplozené pruty,... celý příspěvek >
Řez asi dvouleté broskvoně, 11.3.2015
Nešlo. Musí jí do podzimu vyrůst nové silné větvičky. Těch pár broskví si letos ještě kupte a za pár let budete mít ze stromku plné košíky. Pokud to pořádně neseříznete, budete mít leto sice pár broskví, ale místo stromku... celý příspěvek >
Od kdy zachycovat dešťovou vodu?, 10.3.2015
Já už mám sudy do půlky plné, jen jsem v nich nechala pro jistotu plavat kousky dřeva. Pokud jsou teploty ve dne nad nulou a v noci do -5°C, dávám je pod okap.            Lída
Řez asi dvouleté broskvoně, 10.3.2015
Souhlasím s 102.199 s červeným a zeleným řezem, bílé bych nepoužila. Nezávisle na vás jsem to chtěla nakreslit a až pak jsem zjistila, že to máte naprosto stejně (kromě té bílé).           Lída
Na podzim vysazené meruňky a třešeň - řez, 10.3.2015
Děkuji za reakci. Stromky jsem neviděla, jen fotky. Byly prostokořenné, zaslané poštou ze Strážnice, proto zřejmě ten sestřih do balíku. Jedna meruňka moc kořenů prý neměla. Určitě je sestřihnou, jen jim musím říct jak. Nikdy zahrádku neměli a i když... celý příspěvek >
Lze zkrátit kmen?, 9.3.2015
Vyříznout prostřední část kmene ze stromu a nechat vršek přirůst na spodek kmene nelze. Ale kdyby to šlo, tak by se to občas hodilo  ;-))   Lída
Trvalky do stínu odolné slimákům?, 9.3.2015
U mne srdcovku žrali  :-((     Lída
Vhodná odrůda révy - Opavsko, 9.3.2015
Záleží, jaký máte stimulátor. V práškovém se navlhčený konec řízku omočí v prášku, oklepne přebytek a sází. U tekutých se některé ředí a některé ne, různá je i doba namočení - takže podle návodu toho kterého výrobku.  Lída
Na podzim vysazené meruňky a třešeň - řez, 9.3.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, známí si na podzim zasadili dvě meruňky a třešeň. Potřebují poradit s řezem a já si nejsem podle dodaných fotek zcela jistá. Velkopavlovická má poměrně slabý terminál, pokud se kosterní větve pokrátí na rovnováhu, zesílí? U Radky bych... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika