Příspěvky uživatele - 248.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Trvalky do stínu odolné slimákům?, 9.3.2015
Kapradí, čechravy, stínomilné trávy (Luzula nivea), waldsteinia, udatna, hosty s tuhými listy, nízké rododendrony, iris siberica, z méně běžných hlíznatých třeba Uvularia.           Lída
Plevel v jahodách, 8.3.2015 Obsahuje fotku
Dejte si ho někam pod keře, teď zjara krásně žlutě kvete. Po odkvětu za nějaký čas lístky zaschnou a zatáhne se, znovu vyrazí až zase zjara. Mám ho pod keříky před chatou a je tam moc hezký.          ... celý příspěvek >
Zapomenuté - nezasazené - cibuloviny, 8.3.2015
Jsem pro to, jako Josef - co nejrychleji do země ven. Vždyť třeba lilie se sází i zjara. Jen možná ty tulipány, narcisy a česnek letos nevykvetou, ale příští rok určitě.           Lída
Fialové brambory, 6.3.2015
Cena odpovídá cenám na netu, ale asi bych fialovou kaši nebo hranolky nejedla  :-(( Za tu 100,- máte 5kg sadbových normálních...           Lída
Umieraju mi izbove rastliny :(, 6.3.2015
Z obchoďáků málokdy vydrží. Druhou otázkou je třeba transport domů v chladném období - musí se pořádně zabalit (minimálně noviny + igelitka) a jet s nimi hned domů, aby nenastydly. Další možnost je přílišná péče (hlavně to bývá moc zálivky). Zkuste... celý příspěvek >
Kytička, 6.3.2015
Kamarádka ho má v truhlíku, kvete jí celý rok. Zalévá jednou za 14 dnů.  Lída
Nejlepší postřik proti kadeřavosti?, 6.3.2015
Pokud by neměli Champion, můžete použít Kuprikol (také měď). Syllit se používá jako druhý postřik po 14ti dnech.        Lída           
Pupen, 6.3.2015
Pokud se vám jedná o počítání pupenů, tak pupen v úžlabí se nepočítá.  Lída
Vysoký neprůhledný živý plot, 6.3.2015
Thuje hrušce nevadí, ta rez se týká jalovců (a ještě jen některých). Thuje NENÍ mezihostitelem rzi hrušňové.           Lída
Mulcovanie, 5.3.2015
Podle toho, jak Baruška vypádá, tak bude ještě pořádně mrznout, je pořád kulatá. Ale už tam za ní lítají kocouři, tak nejdéle za dva měsíce zhubne ;-))  Lída
Mulcovanie, 5.3.2015
Je fakt, že mám na zahrádce kočku, takže myšičky tam nemám. Spíš sem tam krtka, ty moc nechytá ;-))           Lída
Ošetření staré břízy, beton?, 5.3.2015
Beton ne, ten nedýchá a drží vlhkost, ještě by stav zhoršil. Natřeba bych to jen balzámem a přes dutinu dala nějaké prkénko, aby dovnitř nepršelo, ale mohlo to dýchat. Ale stejně bude na odpis :-(( My jsme sundávali 60let starou břízu před dvěma... celý příspěvek >
Co s květy hortenzie?, 4.3.2015 Obsahuje fotku
Zuzanko, já ji také 3x stěhovala, než se jí místo zalíbilo  ;-)) Teď je na rohu chaty ve světlém stínu a líbí se jí tam, roste, kvete. Ale začala kvést až jako cca tříletá a teď má každý rok o nějaký květ víc. Ale tedy nijak ji nehýčkám,... celý příspěvek >
Co s květy hortenzie?, 4.3.2015
Velkolistá hortenzie (kulaté květy)  kvete na nových výhonech, vyrůstajících ze staršího. Přikrýváte ji chvojím na zimu? Nestříháte ji náhodou na jaře? To pak udělá výhony, ale nekvete. Odstřihuje se jen to, co je suché.  Lída... celý příspěvek >
Mulcovanie, 4.3.2015
Stromy mají nejvíc vlásečnicových kořenů pod obvodem koruny, potřebují tedy mulč hlavně tam ne u kmínku (stejně se těsně ke kmeni mulč nesmí dávat, hrozila by krčková hniloba). O mulčovací kůře z jehličnanů se říká, že omezuje příjem dusíku... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika