Příspěvky uživatele - 92.152

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brynza, ovčí sýr, korbáčky, 2.4.2014
Obecně platí, že je dražší než v čechách. Korbáčiky stojí 4,9E za 0,5kg, bryndza 9e za kilo. Ceny jsou z Povinné (před Žilinou) z jedné dřevěné budce. M.
Stavba udírny s grilem svépomocí, 18.3.2014
V podstatě normální zdící maltou, někde v tomto vlákně jsem uváděl i přímo o jaký typ šlo. Byla z polské Castoramy.
Materiál na stavbu konstrukce skleníku, 2.3.2014
Ztracené bednění jsou betonové tvárnice, které se vylévají betonem. Nutno vykopat základy do hloubky podle místních podmínek (cca 80 cm), položit tvárnice a vylít betonem. Občas se mezi tvárnice vkládají ocelové pruty (dráty). Pro skleník bude stačit... celý příspěvek >
Jak zničit včelí hnízda, 26.2.2014
Včelaři u nás dělají specialitu - víčkovici. Víčka plástu při stáčení medu se dávají do sklenice (ze skleice se nechá vykapat med po dva dny) a zalijí se 60%pálenkou. Po dvou měsících se nápoj stáhne do demižonu, kde se vyčíří. Výborné, můžu... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 29.1.2014
Opravdu krásná stavba, precizně provedená. Je vidět, že jsme národ šikovných kutilů.
Stavba udírny s grilem svépomocí, 14.1.2014
Pěkné, moc pěkné. Jen tak dál kutilové!!!
Jak naložit maso na uzení, 2.1.2014
Zdravím, dávám taky odměřených 20g na kilo masa, když posléze (za dva tři dny) dělám lák, tak 25g na 1 litr. Ještě k délce naložení, mám zkušenost, že maso po domácí zabijačce může být naložené i 5 týdnů, maso koupené v krámě nechávám maximálně... celý příspěvek >
Ktere dřevo vhodne na uzení a grilování?, 15.10.2013
To považuji pane doktore za velice odvážné tvrzení. Napadá mě hned několik dřevin, které bych nedoporučil. Jen pro příklad - výše uvedený akát nebo jasan... A propo, o dubu se tady taky vedly plamenné diskuze, sám bych na něm... celý příspěvek >
Ktere dřevo vhodne na uzení a grilování?, 14.10.2013
Každého rozesměje něco jiného... naštěstí... Mě zase příjde úsměvné, že někoho vůbec napadne udit akátem...
Ktere dřevo vhodne na uzení a grilování?, 12.10.2013
Sežente si 5 polen tvrdého dřeva (buk) nebo dřeva ovocného a neexperimentujte s akátem, který je jedovatý. Tedy pokud Vám není líto vlastního zdraví, případně investice do masa...
Ktere dřevo vhodne na uzení a grilování?, 2.10.2013
Na grilování je nejlepší grilovací uhlí, na uzení se hodí všechny ovocné stromy a k tomu buk (někdo používá i dub - nedoporučuji) a olše.
Rajčata odolná k praskání plodů, 26.9.2013
Tož to ja taky a v podstatě není prasklé žádné rajské. Otec vedle mě má Tornádo a Býčí srdce a vše je tak na kompost.
Rajčata odolná k praskání plodů, 26.9.2013
Nepřekonatelné je Bejbino. Prostě nepraská.
Sklizeň rajčat 2013, 23.9.2013
Uff, to je nádhera. Pro jakou výstavu to pěstujete?
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 22.9.2013
Já na příští rok budu vysévat stejně jako letos Bejbino. Proč? Rajče je to výborné a hlavně i po deštích nepraská. Pro mě nej tyčková odrůda.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika