Příspěvky uživatele - 3.169

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pilatka jablonova - dírkované plody - příčina?, 28.5.2008
Taky jsem ted použil KARATe ale myslím že na pilatku zbytečně ale aspon jsem potlačil mšice Martin
Pilatka jablonova - dírkované plody - příčina?, 26.5.2008 Obsahuje fotku
Příčinou je zanedbaná ochrana proti přezimujícím škůdcům - v tomto připadě proti pilatkám. Řešení ted v květnu (pokud vím) neexistuje
rajčata - rady pro začátečníky - a jsou venku, 28.4.2008
Tak rajčata jsou venku na záhoně (polabí). Mrznout už nebude (doufám)  Martin 
Broskvoně - dírkovitost listů, 28.4.2008
Tak jsem také objevil na listech dírkovitost. Ihned jsem postříkal SYLLITem a uvidíme. Doporučované jsou 3 postřiky po 3 týdnech. Martin
Merunka kvete - malé plůdky, 17.4.2008
pro Pepíka: měl jsem ráno naprosto identickou reakci :-) Martin
Merunka kvete - malé plůdky, 17.4.2008 Obsahuje fotku
Tak jsme dnes v noci trochu zaspal. Nepodíval jsem se na předpověd počasí a ráno v 7:00 na teploměru sice už 3°C ale namrzlá okna u aut. Z toho soudím ze v noci bylo pod nulou. Myslíte že má meruňka šanci? Co je citlivější na mráz květ nebo... celý příspěvek >
rozdíl?, 17.4.2008
Souhlasím je to běžná praxe hobbymarketů. Co neprodají na jaře nebo na podzim tak nastrkají do kontejnérů a zkouší prodat během roku za vyšší cenu jako kontejnerované. Obranou je vzít za kmínek a vytáhnout. Jasne je pak hned. Martin
Nerostoucí citroník, 17.4.2008
Malinko tomu rozumím,  pěstuji citrusy přes 25 let. Tak zkusím poradit. Především si rozdělejte kýbl roztoku proti puklicím (poupáíte v hobbymarketu). Vyjměte rostlinu z květináče a ponořte nejdříve listy a kmínek na 12hod! do roztoku. Pak... celý příspěvek >
karešova, 16.4.2008
Aha, děkuji moc všem za vysvětlení. Martin
karešova, 11.4.2008
Mám jí a kompotuju jí. tak bych se rád zeptal proč si myslíte že se nehodí na kompoty. Resp. které je na kompotování lepší. děkuji Martin
Čtyřboč - novozélandský špenát, 4.4.2008
Nno to je divný minulý rok jsme ho sei rovnou na záhon koncem dubna a sklízeli ještě v říjnu. Je to strašný plevel hodně rostoucí a ne moc chutný. Myslím že je to tak dobré na zelené hnojení.  Martin
Dvoubarevný živý plot z Cypřišků, 31.3.2008
Souhlasím s Mrancem. Když se vám to líbí ta kto udělejte. Já jsme dal na radu odborníka který nenáviděl thůje a mám 80 metrů z listnatých keřů opravdu širokého záběru. Letos (jako každý rok) jsem ostříhal 6 m3 větví, listí a jiného bordelu. Takže o... celý příspěvek >
Merunka kvete, 26.3.2008 Obsahuje fotku
Tak stále pokračujeme. Velikonoce bez problémů teplota kolem nuly nebo nad nulou. Teploty: úterý 26/3/08 : 13:00 1°C, 18:00 -0,5°C, 22:00 -2.5°C, 24:00 -3°C
Roundap, 21.3.2008
A hlavně si na to dejte čas: 3 dávky Roundap vždy po 3 týdnech = 9 týdnů na vačištění od plevele Martin
Meruňka kvete III, 21.3.2008
Oceňuji Vaše ocenění a děkuji. Já si spíš hraji a krátím si tak čekání na opravdové jaro. Aspoň nějak vybiji přebytečnou energii a třeba i ty meruňky bodou. Doma mám knihu o citrusech kde jsou podrobně pro různé citrusy (mand.,pom.,...)... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika