Příspěvky uživatele - 3.169

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
co je to vlastně krtek?, 17.1.2008
Je to velice nerozumné při zakládání zahrady tolerovat krtky Martin
Zkušenosti s roubováním balerin, 17.1.2008
Kupte si časopis Zahrádkář 1/2008 - včera jsem do četl Martin
Buddleja D. Royal Red, 14.1.2008
Nenáročny u mne na zahradě až 3 metrový opadavý keř. V létě moc pěkně kvete. V zime ho stříhám na asi 30 cm pahýl. V létě zase doroste. Dekorativní s nulovými nároky. Při větru se má tendenci v létě vyvracet a lámat.  Modré kultivary... celý příspěvek >
Čačanska Najbolja, 10.1.2008
Co by jste místo Čačanska Najbolja doporučil? 240 n.m. polabí, jižní svah, spousta prostoru. Jde mi o chut a okamžitou spotřebu.    Děkuji Martin
Kanadské borůvky - pěstování, 9.1.2008
Rozhodně mohu doporučit vykopat jámu na 7 rostlin (co mám já) tak 2.5krát 2.5 metru 40 cm hlubokou. Vyložit jámu vodě nepropustnou fólií a zvednout fólii tak aby okraje fólie byly 10 cm pod povrchem rašeliny. Pokud možno svést k... celý příspěvek >
Řízkování maliníku - hnojení, 8.1.2008
Vím že malina není moc náročná ale myslíte že je čas pohnojit? díky Martin 
Řízkování maliníku, 7.1.2008
No já bych to provedené vystříhání všech výhonů u remontatntní odrůdy až u země úplně nezavrhoval. Přiznám se že to dělám vědomě také. 2-leté výhony zabírají v létě dost místa, jsou v porostu špatně přístupné a plodů moc nedávají (v době sklizně... celý příspěvek >
kapková závlaha Gardena, 3.1.2008
Používám kapkovou závlahu gardena každý rok na asi 60 rajčat + 50 paprik a asi 20 okurek (vše pěstované v černé mulč. fólii). Mám předpřipravené hadice vždy se 7 kapači v rozteči 40cm a každý rok na jaře je stavím a na podzim je... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 20.12.2007
... no to je práve ono. V trávníku mám díry (cca 20) o průměru max 3 cm bez vyhrabané hlíny pouze trochu nadzvednuté drny. Plocha asi 10m2 ale v okrasné zahradě se mi něco prožralo mulčovací fóli, udělalo šikmou díru do svahu průměru asi 6 cm... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 20.12.2007
... bohužel nevím jistě co to je za zvíře. Samosebou od počátku jsem na to šel vědecky a nastražil na díru kameru s pohybovým čidlem. A to dokonce 2 krát. Poprvé mi ale došla baterka v kameře a zjistil jsem to až večer. A podruhé když jsem... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 20.12.2007
Nedá mi to abych se nepodělil se svými zkušenostmi - třeba někomu pomůžou nebo ušetří čas.  Asi před 2 měsici jsem objevil na zahradě hryzce (pole vzdálené cca 100m) a tady je časový souhrn mých zkušeností. a) prvních 14 dní -... celý příspěvek >
Jaká je toto odrůda hrušně?, 14.12.2007
Jako autor prvního dotazu můžu potvrdit doměnku že to asi Dicolor nebude. Pokud si pamatuji (mám paměť děravou jak ti zahrádkáři) tak říkali něco o šumavě a o starém stromě. A otázka no okraj. Vážený pane Vysloužil, čtu pozorně každou vaši radu a... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 12.12.2007
Fotka té pasti by nebyla? + zkušenosti s pokládáním, počet, navnada? Díky Martin
Borůvky kanadské a opatření na zimu, 10.12.2007
Máme borůvky 3 zimy a nepřikrývám je. Spíš bych doporučil neopomenout přihnojení ted a pak jeste v unoru. Martin
Krtek a mulčovací textilie, 30.11.2007
jezevčík to nebyl :) ale ta bestuje nebo její krtčí přibuzenstvo to dělalo i ve skalce. Tak jsem to zahubil jedem na krysy a je pokoj. Jinak na mulčovací fólii nedam dopustit, pracnost na zahradě se tím omezuje na stříhání keřů. Pro trsovité... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika