Příspěvky uživatele - 3.169

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňka kvete, 24.3.2009
chachacha, omluva :-) Martin
Meruňka kvete, 24.3.2009
Pokracovani v roce 2009: Kdyz porovnam stav raseni merunek dnes 24/3/2009 se stavem pred rokem a tydnem 17/3/2008  (viz. fotky nahore) tak se mi az dite v brise radosti poskoci. Zda se ze letos zadne predcasne raseni a s tim spojene prikryvani... celý příspěvek >
Co teď s kadeřavostí?, 27.2.2009
Tak dneska by to šlo, mělník Martin
kolik vody pro zeleninu?, 20.2.2009
Mam kapkovou zavlahu gardena kapace 4l/hod. 50 keříku rajcat sazených v rozteči 40*40 cm do cerne mulcovaci folie.  Pouzivam automatický davkovac v kvetnu 20 min rano (v 6:00) a 10 min vecer (v 22:00), v cervnu, v cervenci a srpni 30 min ráno a... celý příspěvek >
Ostropestřec mariánský, 18.12.2008
...   ani se ho nepokoušejte pěstovat:-)))  Zkusil jsem to a je to vysil pytlík semínek.  Vyrostlo toho mraky - je to plevel. Ale co je horší pár semínek zapadlo a ještě ted po 3 letech ho ničím roundapem. Tu ho najdu v... celý příspěvek >
sázení vánočního stromu, 12.12.2008
... ty kontejnerované o kterých se tady bavíme a prodavané nyní (prosinec) v bau tak u nich je cedule - určené pouze jako vánoční výzdoba. A když se na něj podívate tak zjistíte že je sice v kontejneru ale nevyrustal v něm a prakticky nema žádný... celý příspěvek >
Co to vlastně vyrábím, kompost?, 4.11.2008
tak 20 cm neslehlé trávy a na to 5 cm hlíny, orientačně. On vzikne takový sendvič který pak při přehazovaání krájím rýčem na malé plátky a obracím. tím se to docela promíchá.    Martin
Co to vlastně vyrábím, kompost?, 31.10.2008
možná mohu poradit, jsem ve stejné situaci. Sekám trávu asi 900m2 a tu kompostuji v dřevěném kompostéru velikosti 0,8 m * 1,6m přístupnému skoro po celé delší straně. Objem je zvětšen tím že je vykopáno do hloubky dalších 50... celý příspěvek >
špatný kompost - proč?, 2.10.2008
Mám podobnou zkušenost. Navršil jsme 10 cm 2 letého kompostu (posekaná tráva prohazovaná hlínou) a zasel na jaře mrkev. Skoro nic nevzklíčilo (opakováno 2 krát) a když vzklíčilo a dorostlo tak je to takové hrbolaté :-) nic moc. Noc dusíku z... celý příspěvek >
ošetření a hnojení před zimou, 23.9.2008
Vaclave - dělám to takto: na podzim (tedy ted) ke stromkům (4-5 let staré) přisypávám lopatku forforečnatého a draselného hnojina. Pak povrch rýčem povrchově obrátím a vytvyruji misku. Do té zalévám přebytečnou vodou (1 týdně 3 konve) ze sudů... celý příspěvek >
Jak na travu v travniku? - 2.krok deziluze, 8.9.2008
... no tak přípravek Puma nezabral... protože prostě není určen na lipnici roční (i když mi to tvrdili). Vzdal jsem to, vzal Glyfo klasik a potříkal 600m2 trávníku. Už žloutne... Máte někdo zkušenosti s rozrušením půdy. Nevěřím že to půjde... celý příspěvek >
Pěstování orchideí, 3.9.2008
Taky jsem ulomil větvičku i s květy - dal jsem je do sklenky s vodou a už tam jsou 14 dní a kvetou. Te to plevel. Hnojím při každé zálivce - na 2 l kovničku žlíci tekutého honiva - v létě v zimě Martin
Ako rozmnozit thuju, 26.8.2008
kdy myslím v kterém měsíci a kdy přesazujete? Martin
Jak na travu v travniku? - 1.krok nákup a postřik (foto), 21.8.2008 Obsahuje fotku
- tak koupil jsem přípravek Puma extra 1litry /999 kč (bez DPH). naředil 10 ml /2 litry a postříkal 18/8 pokusně pouze 1 m2 - ted čekám že Lipnice roční přestane růst postupně uhnije. Když ano ta kbudu pokražovat na zbývajících 500m2 
Jak na travu v travniku?, 20.8.2008
to MCcorny: mám to samé na zahradě. Před 4 lety jsme na 800 metrech založili trávník z hřištní směsi a tam se tento plevel - Lipnice Roční objevil. Nevýrazně, ale byl tam zavlečen s travní směsí (drahou). Razantnímu rozšíření došlo po tom co jsme... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika