Příspěvky uživatele - 3.169

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
solení vody v bazenu, 12.8.2008
to Ferda: a o tom to je. Právě soli obsahující tyto "stopové" prvky jako hořčík, vápník, bromid, sulfáty,..., ptačí trus :-) a hlavně pyly rostlin jsou nejcennější a v kuchyni nejhodnotnější. Dokonce při sušení soli se sbírá... celý příspěvek >
voda v bazénu, 7.7.2008
to Jiří: nechci aby to znělo ultimativně ale jsetli dodržíte rady J.S. problem neodstraníte. Martin
Rybízová štáva - postup, 1.7.2008
from martin to martin: Tak ten elektrický lis funguje takto, představte něco jako bluboký talíč (polovičních rozměrů se zvednutými okraji) : kulička ovoce padá na rotující kulaté struhadlo (dno talíře), štáva protéhá dolu. Zbytek hmoty se... celý příspěvek >
Rybízová štáva - postup, 30.6.2008
add postup: Ten odštavnovač je asi 15 let strarý 250 W, večer se podívám na přesný princip a pak ho sem popíši is foto. V každém přípdadě se ani jednou nezanesl - což považuji za zázrak. (nevhodné jsou odstředivé... celý příspěvek >
Rybízová štáva - postup, 30.6.2008
Nějak moc se nam urodilo černého a červeného rybízu. Vzpoměl jsem si jak jsem s dědou na ručním mlýnku Porkert mlel mlel a mlel (byl jsem mladý měl sílu a trpělivost). Nu což - objednal jsem si mlýnek přes internet a ani po 14 dnech nerodazil.... celý příspěvek >
Druh dřeva vhodný na zahradní nábytek, 16.6.2008
Hniník, hliník, hliník. Proč? Protože je to bez starosti, lehké a dřevo stejně pod poduškama neuvidíte. Martin
Zkroucené listy u švestky, plody zároveň se začínajícím kvetením, 9.6.2008
Hmm to mám taky, kvete už týden :-) na pár větévkách Martin
Kdy povesit lepove desky?, 9.6.2008
A byly ty desky bílé? Protože já s nimi mám docela dobré zkušenosti (stromky mám malé 6 leté). Dávám tak 2 desky na 1,5 průměru korunky. Martin
Borůvka - chybí zinek (světné listy s tmavým žilkováním), 3.6.2008 Obsahuje fotku
to Lucas: to bude asi trafa do černého. Díky pohnojím slabím roztokem FE a uvidíme Mimochodem - toto je zajímavé čtivo. Martin
Co je této borůvce?, 3.6.2008
Přesná ukázka chorózy. Přesadit - ihned a zalévat a zalévat deštovkou  Martin
Borůvka - chybí zinek (světné listy s tmavým žilkováním), 3.6.2008
Opět děkuji ale ani tím to nebude. Nepouživám tento přípravek ani nic podobného. A zasaditost by se myslím projevila na listu jinak. Měl by žluté skvrny a žloutnul by od špičky.  Jinak stav borůvek je více jak perfektní násada přebohatá a toto... celý příspěvek >
Údržba bazénu, 3.6.2008
Zase já. No myslím že je to celkem jedno, ja je kupuji v hobymarketech nebo v drogériích. N internetu jsou levnější cca o 10% ale když si připočtete balné tak se to nevyplatí. Pčítejte s: plovák-500kč, chlor šok 1kg 250kč,  phminus 1,5 kg... celý příspěvek >
Borůvka - chybí zinek (světné listy s tmavým žilkováním), 3.6.2008
Díky za nápady ale VYLOUČENO - zasaditostí substrátu to nebude. Za prvé rostliny (8kusů) jsou zasazeny v 2 m3 raseliny (díra vyložená folií), zalévané pouze deštovkou z 40m2 střechy. Za druhé list by při zasadité zemině vypadal jinak. No a za třetí... celý příspěvek >
Borůvka - chybí zinek (světné listy s tmavým žilkováním), 2.6.2008 Obsahuje fotku
Má někdo takovéto listy na borůvkách? Myslím že chybí ZINEK ale nejsem si jistý a už vůbec nevím jak ho dodat.  díky za pomoc, Martin
Údržba bazénu, 2.6.2008
Máme stejný bazén tak vám řeknu co jsem udělal já (už 3 sezónu). Napustíte vodu a lakmusovým páskem (4 v1) změříte PH, alkalitu a chlor. Nejdříve se zaměřte na PH a upravte to na hodnotu asi 7.2 - kupte si prostředek PH mínus (250kč) a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika