Příspěvky uživatele - 125.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Gabrovská - chutná švestka, 3.9.2014
Mně zrají obě odrůdy přibližně ve stejnou dobu. Hanitu mám druhým rokem, letos měla 4 plody a byly výborné. Gabrovská chutí nezklamala, také byla výborná ale příliš hodně hnijí.
Toptaste, 3.9.2014
Dobrý den, Toptasty ani v letošním mokrém a bezslunečním létě nezklamaly. Zatím co ostatní odrůdy vydatně hnijí na stromech, nebo shnily, např. Gabrovská, Hamanova, Durancie a Domácí, Toptast s menšími ztrátami nezklamal. Cukernatost není tak vysoká,... celý příspěvek >
Valor, 3.9.2014
Jak je Valor odolný vůči monilióze, na plodech i ve dřevě?
Gabrovská - chutná švestka, 1.9.2014
Poslední zbytky Gabrovské jsem sklidil v sobotu je opravdu chutná a pravidelně plodí, bohužel i po postříku Horizonem hodně hnije, asi polovina plodů.
Čačanská lepotica, 15.8.2014
Dneska jsem měřil Zelenou ringli, výborná sladká chuť, naměřil jsem 24 - 25 % Brix. Čekám na Toptasty, jsem zvědav jestli dosáhou na těch 30% a více jak uvádí literatura.
Pálení špendlíků, 15.8.2014
Myslín si že, pálenka z mirabelek je lepší než z jablek.
Oskeruše, 7.8.2014
Mohu potvrdit, mně zašla čtyři roky po výsadbě na strupovitost. Možná to bylo i nadmořskou výškou - cca 450 m.
A co vaše višně?, 18.5.2014
Mám čtyři třešně všechny jsou na semenáči a jak píšete, pane Petře, nic moc. Jen Hedelfingenská je na tom trošku lépe ale na ochutnání bude stačit i Karešova a Kaštánka. Ta čtvrtá je neznámá odrůda, když se vydaří rok je velice chutná a sladká, má... celý příspěvek >
A co vaše višně?, 11.5.2014
Doporučíte hnojivo, které by se mohlo použít již se zmiňovaným kravským hnojem, a které obsahuje stopové prvky a minerály?
A co vaše višně?, 10.5.2014
Tak ogaři, potaďte, co s tým. Počkať co bude, nebo to zrovna zetnůť na topení. PaR
A co vaše višně?, 9.5.2014
Mrazová kotlina to není a letos zatím nebyl mráz. Stáří stromu je 20 let a odrůdu bohužel nevím ale stromek byl zakoupen ve školce. Je to jeden z 75 stromů co mám, u kterého nevím odrůdu. Oba opylovače kvetly současně s mateřskou odrůdou. PaR
A co vaše višně?, 9.5.2014
Moje višeň opět nic. Každý rok bohatě kvete, úplně bílý strom, ale plodů zůstane mizivé nnožství. Současně kvetoucí třešně jsou ve vzdálenosti asi 150 m, vloni jsem vrouboval do koruny dva opylovače, Favorit a Meteor. Letos již kvetly a situace se... celý příspěvek >
Nemoc hrušně, 28.4.2014
Stříkat ihned nebo ještě počkat?
Rozkvétání slivoní, 11.4.2014
Díky za odpověď, pokud nebude mráz můžeme se těšit na slušnou úrodu.
Rozkvétání slivoní, 10.4.2014
Když v době kvetení prší a jsou přeháňky, je to ke škodě průběhu kvetení má to vliv na budoucí úrodu?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika