Příspěvky uživatele - 1.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Réva ve skleníku dozrává, 2.9.2013 Obsahuje fotku
Včera jsem ve skleníku sklidil poslední hrozen Arkádie, již přezrávala, viz foto.Je to podle mne povedená odrůda, daří se ji také venku ve viničce, jen se nesmí přetížit.Martin
Tmavá mutace Rubínu s názvem Dark Rubín, 31.8.2013
V dobrých vlhkých půdách a teplém podnebí může být i M9 trochu bujná, chtělo by to vyzkoušet.Každopádně bezvirózní M9 roste až o 30% silněji, než běžná M9,dnes by měly být prakticky všechny podnože bez viróz. Bohémie roste jako Rubín, bujnější je.Ale... celý příspěvek >
Slivoň Amers, 31.8.2013
Nikdo opravdu něpěstuje slivoň Amers?Martin
Slivoň Presenta, 30.8.2013 Obsahuje fotku
Poprvé mi pořádně zarodila slivoň Presenta na myrobalánu, jsem tedy zvědav zda dobře dozraje v podmínkách Hlučínska a cca 230 mnm.Když ji porovnáte s Elenou, která je lepší? Martin
Slivoň Amers, 30.8.2013 Obsahuje fotku
Nafotil jsem slivoň Amers, prozatím se jí u mne daří, nijak netrpí chorobami a dobře rodí, dozrává v tomto období.Asi půjde do řady(prozatím je  "ve zkušebně". Pokud máte zkušenosti z viceletým pěstováním, sdělte.Taktéž by mě zajímala... celý příspěvek >
Tmavá mutace Rubínu s názvem Dark Rubín, 30.8.2013
Palo, výšku stěny má tak 2 m, jablka se obírají ze země, až tam pojedu, vyfotím a pošlu fota.Pak by přicházela v úvahu podnož J-TE-G nebo J-TE-F, určite by jste se vešel do výšky 2m a rozestup cca 2m.V brožuře "Štíhlá vřetena na zahrádce" od Václava... celý příspěvek >
Réva ve skleníku dozrává, 30.8.2013
Palo, prozatím se u mne praskání bobulí neprojevuje, to bych odrůdu vyřadil, kdo by jedl popraskané bobule.Navíc člověka těší pohled na pěkný zdravý hrozen.Myslím že odrůda bude jen jedna, možná záleží na podnoži, půdách atd.Bobule mám tak "kulovitě... celý příspěvek >
Tmavá mutace Rubínu s názvem Dark Rubín, 29.8.2013 Obsahuje fotku
Nafotil jsem dnes Bohémii, Gold Bohémii, Dark a klasický Rubín, už dostávají barvu.Palo, můj kolega má cca půl ha Bohémie ve stěně na podnoži Joha.V řadě cca 1,3 m, řady od sebe 3m. Dnes by akorát nepoužil Joha protože podrůstá a je s ní u větších... celý příspěvek >
Réva ve skleníku dozrává, 29.8.2013 Obsahuje fotku
Zkusím přetáhnout odkaz na Atlas révy, odrůdu Aivaz.Zkopírujte si to a zadejte do horní lišty Seznamu, nebo vašeho vyhledávače, mělo by to otevřít popis odrůdy. Dám ještě nějaké fota z dneška. Co se týče Nera, tak je to jedna z prvních odrůd... celý příspěvek >
Réva ve skleníku dozrává, 28.8.2013
Pro Rosti&Slavik Zcela určitě mám ve skleníku Aivaz a také ve venkovní viničce.Aivaz jsem viděl a ochutnal před patnácti lety v Lednici -Mendeleu, kde mě provázel dnes jistý pan docent, pak u množitelů a šlechtitelů révy v Moravské Nové Vsi a... celý příspěvek >
Tmavá mutace Rubínu s názvem Dark Rubín, 28.8.2013
V loňském roce jsem měl asi 4 plody Dark Rubínu, ještě z mé mini školky, takže těžko posoudit, chutné byly.Prozatím mi velmi chutná Bohémie, má křehčí dužninu než Rubín, který mám přes dvacet let.Bohémie má více výběrových plodů.A zdá se mi, že Gold... celý příspěvek >
Odrůda Goczei Zamatos, 27.8.2013 Obsahuje fotku
Takhle u mne vypadá odrůda Goczei Zamatos, má poměrně silnou muškátovou chuť.Je dobrá na burčák, nebo do vína.Poměrně je oblíbená v naší lokalitě jako odůda stolní.Martin
Tmavá mutace Rubínu s názvem Dark Rubín, 27.8.2013 Obsahuje fotku
Dark Rubín se mi pomalu vybarvuje, příznivě na to působí střídání teplot.Má už někdo víceleté zkušenosti s s touto odrůdou?Martin
Sklizeň révy 2013, 27.8.2013
Cukernatost u Breda velmi dobrá, čím to může být, že Palo má u Solarisu cukernatost malou?Lokalitou?Martin
Réva ve skleníku dozrává, 27.8.2013
Radku a Arkádii mám ve skleníku zralou, do týdne bude Aivaz, pak Pannónie.Venku začíná Vostorg a v 25-20,Primu také moc nechybí, Nero a Kodjanka podobně.Také ostatní dozrávají, trochu je to opožděné, podepsala se asi i dlouhá zima a pozdnější nástup... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika