Příspěvky uživatele - 1.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nero vs. Alden, 12.9.2013
Hrozny jsou vzhledné.Bobule jsou jemně aromatické s mírným jahodovo-malinovým tónem, ten se po čase vytrácí.Hrozny vydrží dlouho do podzimu viset na keři.Martin
Sklizeň révy 2013, 8.9.2013 Obsahuje fotku
Brzo sklidím Agat Donskoj, intenzivně dozrává.V létě za vysokých teplot a intenzivního slunečního záření trochu utrpěl úpalem, je vysazen v krajní řadě vystaven plnému polednímu slunci.Martin
Nero vs. Alden, 8.9.2013 Obsahuje fotku
Alden je již skoro zralý, viz foto, vlivem vysokých teplot a závlahou se zrání urychlilo.M.
Jak jste spokojeni s Nancyskou?, 8.9.2013 Obsahuje fotku
Na fotu je má Nancyská mirabelka kontra Bellamira.Ač má Nancyská malé plody, tak ji nehaním, rodí dobře a je odolná šárce.Pokud mě nové odrůdy mirabelek přesvědčí o své kvalitě, tak snad si časem dám říct.Martin
Eszter?, 5.9.2013
Naprosto evropská, opravdu velmi chutná, chruplavé bobule.Martin
Sklizeň révy 2013, 4.9.2013 Obsahuje fotku
Pomalu dozrává Olšava, je to klasika, typ evropské révy ale s velmi dobrou mrazuodolností.Martin
Eszter?, 4.9.2013 Obsahuje fotku
Vkládám foto odrůdy Eszter, letos je to panenská úroda, bobule jsou opravdu velmi chutné¨,chruplavé..Odrůda je odolná chorobám, prozatím se mi jeví odolná i mrazu.Ale chce to víceletou zkušenost.Martin
Sklizeň révy 2013, 3.9.2013 Obsahuje fotku
Hrozen odrůdy Viktoria se již hezky vybarvil, viz foto.Martin
Black Magic, 3.9.2013 Obsahuje fotku
Moje Kodrjanka, viz foto.Bobule má oválné.Martin
Odrůda Romulus, 3.9.2013 Obsahuje fotku
Dnešní foto bezsemenné odrůdy Romulus.Martin
Odrůda Křižovnikaja, 3.9.2013 Obsahuje fotku
Vkládám foto hroznu, listu a úponku odrůdy Křižovnikaja.Martin
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 3.9.2013
Tak já mám již Hanitu plně zralou až přezrálou, plody musím vhodně zužitkovat.Nadmořská výška cca 230 m n.m.Brzo dozraje Jojo a Amers když nepočítám Nancyskou mirabelku, která je také zralá a padá, letos zarodila velmi silně, tak jde do... celý příspěvek >
Amers, 3.9.2013
OK, díky za odkaz.Na Hanitu asi Amers nebude mít, ale chce to vyzkoušet po více sezón.Nějaká monilie na něm je, ale také na Presentě i Hanitě, přitom byl u nás suchý rok, až teď začíná pršet.Výhodou se jeví úrodnost a vcelku pěkný vzhled plodů, zrání... celý příspěvek >
Slivoň Presenta, 3.9.2013
V nadmořské výšce 500 m n.m. bych raději volil ranější odrůdy, ty které běžně dozrávají tak v půlce září.Když tyto dobře dozrají, tak pak bych vysadil třeba jednu pozdnější slivoň na zkoušku.Skvělá odrůda je Hanita, dozráva v druhé půlce srpna do... celý příspěvek >
Odrůda Křižovnikaja, 2.9.2013
Měla by to být Křižovnikaja, i když ta podoba k Chrupce červené tam letos je.Už je dnes více vybarvená, zkusím zítra nafotit a dát to tady.Keřík je pravokořenný a příliš neroste.Měl jsem roubovanou sazenici, na té byly bobule jednou tak větší a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika