Příspěvky uživatele - 1.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak vyhlíží úroda 2013, 30.9.2013 Obsahuje fotku
Odrůdu Rubinola mám na podnoži J-OH-A, v tomto týdnu provedu sběr, plody jsou dostatečně velké a jsou již slušně vybarveny.Nadmořská výška cca 250 m n.m.Martin
Blaník, 30.9.2013 Obsahuje fotku
Odrůda Blaník od šlechtitele Petra Kumšty před sběrem, vlivem střídání teplot nabraly plody červenou barvu.Jsou hezké, symetrické, prakticky jeden jako druhý, viz foto.Bude to perspektivní odrůda.Martin
Jak vyhlíží úroda 2013, 30.9.2013 Obsahuje fotku
Gold Bohémie mě letos nezklamala, viz foto, dobře rodí také na bujnějších podnožích.Jeví se mi, že má jemnější konzistenci dužniny plodů než červená Bohémie.Měl ten pan Thoř štˇastnou ruku... Martin
Ariwa, 27.9.2013 Obsahuje fotku
Ariwa mi plodí již asi 3 roky, prozatím v "meziškolce", pokud máte zkušenosti s touto odrůdou, sdělte.Zajímá mě kvalita plodů a uchovatelnost z jiných poloh.Prozatím se mi jeví v chuti jako průměrná, stromek je ale malý, mohl se přetížit... celý příspěvek >
Réva Rosela, 27.9.2013 Obsahuje fotku
Odrůda Rosela, má zajímavý až atraktivní vzhled.Je také odolná chorobám, patří mezi PIWI odrůdy, mrazuodolnost je dobrá.U mne na severu(Hlučínsko) ji pěstuji bez problémů, vosy ji nenapadají.Martin
Réva N0 8, 27.9.2013 Obsahuje fotku
Odrůda NO 8 je vcelku zajímavá vzhledem, poměrně dlouho vydrží na keři.Vosy ji  u mne prozatím napadly.Má středně rané až polorané zrání.Mám ji ale vysazenou na poměrně zastíněném místě, slunce se na ni dostane až odpoledne což jistě má vliv na... celý příspěvek >
Amers, 23.9.2013 Obsahuje fotku
Takhle vypadá Amers u mne dnes, plody jsou zralé, atraktivní..Dužnina je příjemně masitá, příliš aróma ale v ní není.Řekl bych průměrná chuť, cca jako Jojo.Stromek je ale částečně zastíněn révou a dalšími stromky v "meziškolce", na plném slunci by... celý příspěvek >
Rajka, 23.9.2013 Obsahuje fotku
Dnes jsem Rajku sklidil, zákrsek na podnoži M9 dal 16 kg jablek, pár menších jsem ještě na stromku nechal.Jsem spokojen s touto odrůdou.Mart.
Tmavá mutace Rubínu s názvem Dark Rubín, 22.9.2013 Obsahuje fotku
Dark Rubín, dnešní foto.Jeden plod jsem již ochutnal, ten na fotu již není, byla na něm prasklinka, pravděpodobně od malého krupobití.Chuť velmi dobrá až výborná.Martin
Blaník, 22.9.2013 Obsahuje fotku
Dávám na foto první úrodu Blaníku, vypadá to nadějně, stromek roste velmi zdravě a plody jsou vzhledné, odolné strupovitosti.Podnož tuším M7 nebo MM 106.Martin
Rajka, 22.9.2013
Zdravím Vás Pa'lo, chce to asi trochu s řezem "zalajdačit", nechat stromek rozrodit.Rajka pravděpodobně nemá ráda přísný řez.Martin
Rajka, 22.9.2013 Obsahuje fotku
Rajku mám na podnoži M9, postupně se úrodnost zvětšuje, řekl bych že je u mne dostatečná, viz foto.Martin
Pozdní Symfonie, 20.9.2013 Obsahuje fotku
Odrůdu Symfonie jsem sklízel asi začátkem září, poslední plody držely na stromě tak do 12.9.,pak opadly.M.
Nero vs. Alden, 17.9.2013
Cca 250 m n.m, Slezsko. Alden dozrává spolehlivě každým rokem, vysaďte a vyzkoušejte. Vám se možná posune  dozrávání o 10 dnů ale dozraje.Martin
Sklizeň révy 2013, 12.9.2013
Zdravím Pal'o, sdělte jaký výnos z keře Frontenac Gris a F.Blanc v kg při dobré kvalitě hroznů je možné sklidit.Pokud budete mít fota hroznů tak je vystavte, tyto odrůdy jsou pro mne nové.Díky.Martin
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika