Příspěvky uživatele - 208.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata Darinka F1 co se jim stalo?, 5.9.2013
Děkuji, tak to je príma, příště raději nějaký přípravek použijem. Mít potraviny bez chemických postřiků bylo spíš pro takový ten dobrý pocit :-), ale snad to takové zlo nebude, když je to tak běžné.
Rajčata Darinka F1 co se jim stalo?, 3.9.2013
Ano, sousedky mě také upozorňovaly, abych zalévala jen ke kořenům, seschlé listy jsem se také snažila odstraňovat, ale v posledním týdnu jich přibylo moc. Všimla jsem si jen toho jednoho napadeného plodu ( vyfocený), ale ostatní by asi následovaly.... celý příspěvek >
Rajčata Darinka F1 co se jim stalo?, 3.9.2013
Dobře, děkuji :-) je to první rok, co rajčátka pěstuji a byla jsem nadšená, že nám vůbec něco vyrostlo :-). Škoda, mohlo jich být ještě víc. Postřik již zkoušet nebudem. Určitě nezanevřem a zkusíme zas další rok zasadit, jen nevím, jak předejít té... celý příspěvek >
Rajčata Darinka F1 co se jim stalo?, 3.9.2013
Měla bych tedy všechny keříky vytrhat a spálit? A co sesbírané plody - rajčátka mohou se konzumovat? Brala jsem jen ty, co vypadají dobře, bez skvrn apod., ale je-li nějaké riziko, raději je vyhodím.
Rajčata Darinka F1 co se jim stalo?, 3.9.2013 Obsahuje fotku
Jak jsem slíbila, zde přikládám fotografie rajčat.
Rajčata Darinka F1 co se jim stalo?, 3.9.2013
Děkuji, večer přidám foto (na zahradu dojíždíme). Většinu zralých plodů jsem stačila obrat, zbytek ještě dnes. Máme vysazeny různé odrůdy, spíš menších rajčat, tak stíhají dozrát dřív než ty větší. Překvapila mě ta rychlá změna na listech, ale říkala... celý příspěvek >
Rajčata Darinka F1 co se jim stalo?, 3.9.2013
Jsem zahrádkář začátečník, prosím poradíte? I u nás ještě před týdnem byli keře rajčat pěkně zelené a o víkendu najednou koukám, že mají podobně seschlé větve (možná né až tak, jak na fotkách Emen), plody jsou ale v pořádku, jen některé popraskané.... celý příspěvek >
Pupalka s růžovými květy, 1.9.2013
Trvalka, vyžaduje suchou propustnou půdu, nemá ráda vlhko v zimě. Na podzim je vhodné jí seříznout.
Neopadavá popínavka, 30.8.2013
Také bychom si rádi nechali popnout plot z pletiva nejlépe něčím stálezeleným. Místo je většinou v polostínu někde i stínu, takže zřejmě zvolíme Břečťan. V našem zahradnictví se nabízí: Hedera helix 'Diamond Queen', Hedera helix 'Needle Point' a... celý příspěvek >
Květiny kvetoucí na podzim do trvalkového záhonu, mrazuvzdorné chryzantémy?, 25.8.2013
Jsme z Kadaně (okres Chomutov, poblíž nejsuššího místa v Čechách - obce Libědice). Podle mapy podnebí ČR, se nacházíme ve stejné klimatické zóně T2 jako Hradec Králové. Nadmořská výška 300 m nad mořem. Zahrada je celkem chráněná před větry okolním... celý příspěvek >
Květiny kvetoucí na podzim do trvalkového záhonu, mrazuvzdorné chryzantémy?, 25.8.2013
Na více místech např. i Havlis uvádí, že Kokarda (Gaillardia) vydrží kvést až do října, to samé i u ostatních, které jsem zmínila. Do trvalkového záhonu jsem přidala i pár nižších travin a keřů jako Ořechoplodce (Caryopteris x clandonensis 'White... celý příspěvek >
Květiny kvetoucí na podzim do trvalkového záhonu, mrazuvzdorné chryzantémy?, 24.8.2013
Škoda neznám nikoho ze sousedství od koho bych rostlinky mohla vyloudit, nebo spíš se k tomu nemám :-) a musela bych vyslat naší bábí. Máme zahradu teprve od jara a moc květin tam bývalí majitelé vysázených neměli. Objevila jsem jeden vyšší... celý příspěvek >
Květiny kvetoucí na podzim do trvalkového záhonu, mrazuvzdorné chryzantémy?, 24.8.2013
Můžete nám prosím doporučit zajímavé rostliny kvetoucí na podzim, které jsou odolné mrazu a vhodné do trvalkového záhonu, kde by rostly celoročně. Existuje nějaký pěkně kvetoucí mrazuvzdorný druh chryzantém a aster spíše nižšího vzrůstu? Také ohledně... celý příspěvek >
Doporučíte prosím knihu specializující se na osázení květinových záhonů, 23.8.2013
Ano internet používám často, hlavně k vyhledávání fotografií různých odrůd a také při získávání dobrých rad, jako např. na tomto serveru :-). Děkuji moc paní Lído, koupím tedy zatím poslední zmíněnou od K.T.Nordiius, také mě v antikvariátu... celý příspěvek >
Doporučíte prosím knihu specializující se na osázení květinových záhonů, 22.8.2013
Na té edici expert od D.G.H.se mi líbí, že jednotlivé knihy o zahradě se zaměřují na určité téma a mohu si z nich vybrat jakou potřebuji, např. Pokojové rostliny, Ovoce v zahradě zatím vynechávám. Mě by se hodil přehled o trvalkách, letničkách,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika