Příspěvky uživatele - 208.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Doporučíte prosím knihu specializující se na osázení květinových záhonů, 20.8.2013
Chtěla jsem se ještě zeptat, jestli víte o knize, která udává u květin množství odrůd, také např. kdy daná rostlina raší a naopak kdy odkvétá, zatahuje se, abych měla představu, jak působí po celý rok v záhoně. Doporučuje-li se stříhat a podobné... celý příspěvek >
Doporučíte prosím knihu specializující se na osázení květinových záhonů, 20.8.2013
Jé vy jste hodná paní Lído. A prosím myslíte, že to kapesní vydání má stejný obsah, nebo je zúžený? Přeci jen má o dost stránek méně.
Doporučíte prosím knihu specializující se na osázení květinových záhonů, 20.8.2013
Ano, tuto knihu bych moc chtěla, z edice expert a od autora D.G.H. mám už 2 knihy a líbí se mi, jak jsou zpracované. Jenže nikde není k sehnání :-(, tak hledám nějakou obdobnou.
Doporučíte prosím knihu specializující se na osázení květinových záhonů, 19.8.2013
Zvažuji koupi knihy, která by se věnovala okrasné zahradě, převážně návodům a kompozici osázení květinových záhonů zejména trvalkami, ale i keři, tak aby zdobili zahradu po celý rok, s konkrétními návrhy. Bohužel nemám možnost zajít si do... celý příspěvek >
Třapatka - rudbekie - echinacea, 16.8.2013
Např. u Rudbeckia fulgida 'Goldsturm' - se uvádí dost odlišné informace o šířce rostliny. Někde dokonce píší, že se může rozrůst až 90 cm, takže ještě více než do výšky.
Prosím o identifikaci traviny - ostřice?, 15.8.2013
Děkuji tedy mockrát panu Josefovi a paní Květě za rozpoznání.
Kniha o zahrade, 14.8.2013 Obsahuje fotku
Nedávno jsem sháněla knihu, která by mě inspirovala konkrétními návrhy výsadby rostlin k založení okrasné zahrady. Od té doby jsem si pořídila několik knih. Opravdu skvělá je: Zahrada - kniha nejlepších návrhů, plánů a stylů - autor Tim Newbury.... celý příspěvek >
Název trávy, 13.8.2013 Obsahuje fotku
Ta tráva z "Lednice" je opravdu krásná a hustá, je také hodně podobná ostřici horské - Carex Montana.
Prosím o identifikaci traviny - ostřice?, 13.8.2013
Já si pořád nejsem jistá. Podle fotografií na internetu má ostřice Carex moorowii variegata na listech bílý široký pruh uprostřed, a tato spíš takové nenápadné na krajích listu (myslím, že blesk je více zvýraznil). Listy jsou opravdu dost pevné,... celý příspěvek >
Prosím o identifikaci traviny - ostřice?, 13.8.2013 Obsahuje fotku
Poradíte nám prosím název trávy, abychom si našli, jaké má nároky a kam ji umístit? Tráva je asi 25 cm vysoká. A ještě jeden dotaz, co s oschlými hnědými špičkami listů, mohou se zastřihávat?
Plíseň v mulčovací kůře, 12.8.2013
Děkuji, už jsem klidnější :-)
Plíseň v mulčovací kůře, 11.8.2013
Také nevím, co s plísní v mulčovací kůře.
Kovový oblouk pro popínavé rostliny, 11.8.2013
Děkuji za podrobný návod :-) a foto, moc pěkné to máte pane Jiří. My nejprv tedy musíme sehnat vhodný oblouk - loubí..., ten Váš dřevěný vypadá také krásně. Asi bych to běžně řešila jako paní Lída, ale jestli je to pánové s tím betonem, jak píšete,... celý příspěvek >
Kovový oblouk pro popínavé rostliny, 10.8.2013
Bohužel s betonem neumíme pracovat a nevím, jak se podobné konstrukce jinak fixují..(snad by byli nějaké instrukce v návodu). Domnívala jsem se, že by postačilo pořidit si nějakou těžší konstrukci, která by se buď jen zapíchla do země nebo by vahou... celý příspěvek >
Je vhodné srdcovku (dicentra) v létě sestříhat, ořezat?, 10.8.2013
Srdcovku jsem již ostříhala, nechtěla mi vůbec zatáhnout do země. Přemýšlím i o přesazení, protože budeme "přestavovat celý trvalkový záhon", vymýšlíme vhodné "sousedy", které k ní umístíme, tak děkuji za inspiraci :-)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika