Příspěvky uživatele - 154.236

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sklizeň rajčat 2013, 3.7.2013
Prvé plody stupického celkom chutné, ale nie je to ono, čo minulý rok, tri týždne bolo škaredo a na chuti sa to veru prejavilo. Idyl je ale jediná odroda, ktorá je zrelá v podstate dva týždne a každý deň sú zrelé nové plody. Takisto na... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 1.7.2013
Prvý plod Idyl som zjedol pred dvoma týždňami, včera som naoberal cca 20 plodov zo strechy, chuťovo boli priemerné, mojej polovičke ale veľmi chutili, prvý Perun som zjedol včera, chuťovo bol lepší než Idyl. Zajtra si dám Stupické, ostatné ešte... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 30.6.2013 Obsahuje fotku
Tak pridávam fotky svojich rastlín, niektoré mám na balkóne, niektoré na streche.
Jak na smutnice na rajčatech a bylinkách, 29.6.2013
Veľmi pomáha zalievať rastliny výlučne podmokom, larvy smutníc potrebujú vyložene mokrú pôdu a týmto spôsobom bude vlhká len natoľko, koľko potrebuje rastlina, hlavne na vrchu kvetináča sa larvy nebudú ukazovať, smutnice síce nevymiznú, ale ich počet... celý příspěvek >
Beefsteaková rajčata, 23.6.2013 Obsahuje fotku
Ja mám na biftekovej rajčine už teraz 20 veľkých plodov a ďalších niekoľko desiatok kvetov, nevidím dôvod, prečo ich redukovať, treba hnojiť a zalievať.
Sklizeň rajčat 2013, 18.6.2013 Obsahuje fotku
Tak dnes som si všimol, že sa začínajú vyfarbovať aj ostatné súdkové plody na tejto rastline - zvláštne, že tieto plody nikdy nevideli slnko, sú úplne pri zemi v izbe pod radiátorom, nemal som kam dať posledné štyri rastliny a bolo mi ich ľúto... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 17.6.2013
Lepšie jeden plod na jednom vijane, ako nič, je polovica júna. Mne dnes ráno dozrel červený plod súdkovitej odrody, jediná, ktorú neviem, ako sa volá. Stupické je v tesnom závese a rovnako je na tom Perun.
Insekticid Mospilan, 15.6.2013
Presne tak, mimochodom, je to spomínané aj v návode, takže striekať nie na vrchné listy, ale viac na spodné, Mospilan sa distribuuje v rastline smerom zdola nahor.
Zastříhávání rajčat?, 11.6.2013
Tak toto bolo napísané tak, že tomu by azda porozumel len kandidát vied...
Identifikácia hmyzu na balkóne, 3.6.2013 Obsahuje fotku
Prosím o pomoc, na balkóne sa mi rozšírili tieto chorbáčiky, vedia lietať, dlhé sú asi 2-3 mm, zvyknú byť spojení zadnými časťami tela k sebe, sedia na spodných stranách listov v skupinách. Neviete poradiť, čo je to? Prikladám... celý příspěvek >
Vadnutí listů rajčat, 25.5.2013
Pardon, ja som si pozrel len druhú fotku, kde sú kelímky položené na parketách. Takže ak majú odtok, vidím to na silné slniečko, ale rastlinky sa spamätajú. Mne to robia niektoré odrody aj teraz, ak je niekoľko dní pod mrakom, potom zrazu... celý příspěvek >
Odrůda rajčete, 23.5.2013
Semená vybraté z plodov Bejbino F1 už nebudú Bejbino F1 :)
Hnojení rajčat, 23.5.2013
Ja na konci sezóny dám do pôdy Slepičince, inak počas vegetácie pri kažej zálievke polievam malou dávkou tekutého hnojiva Cererit NPK 5-5-5, rastlinám sa veľmi darí. už teraz majú meter a pol, cez víkend im preriedim olistenie, lebo sa na plody... celý příspěvek >
Rajčata na balkoně, 23.5.2013
Z vlastnej skúsenosti viem povedať, že 10 litrové kýble nestačia. Ideálne sú 20 a viac - skúšal som rovnaké rastliny dať vedľa seba, jedna mala 20 litrovú nádobu a druhá 10 a rozdiel vo výnose bol viac ako patrný. Takže tento rok už mám... celý příspěvek >
Jaké tyčky k rajčatům?, 23.5.2013
Ja používam bambusové tyčky, sú pevné, ľahké a lacné.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika