Příspěvky uživatele - 175.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Který 4T křovinořez, 16.6.2015
Zase pohádka nezkušeného. Potřebuje drc aby se probudil.
Který 4T křovinořez, 16.6.2015
Tleskám!!!
Který 4T křovinořez, 16.6.2015
A jakýsi PP, má úplně něco jiného 24.5.2015 v 09:24 a 11:21.
Který 4T křovinořez, 16.6.2015
Doložte to nějakým dokumentem. Když ne, tak je to jen účelová reklamní pohádka.
Roundup na vlky?, 16.6.2015
Zobrazená sekeromotyka, nepatří s největší pravděpodoností mezi kvalitní nástroje.
Který 4T křovinořez, 16.6.2015
Ještě k vývoji motorů. Projeďte si net, nebo navštivte technickou knihovnu. Dojdete poznání, že se vývoj ještě nedobral svého konce a jakých výkonú dvoutakty v malých kubaturách dosahují. Dokažte, že čtyřtakt, předhoní ve stejné kubatuře, ten vámi... celý příspěvek >
Který 4T křovinořez, 16.6.2015
Vy opravdu jen argumentujete tím, co jste si přečetl v reklamních letácích. Zkuste argumentovat něčím jiným, co je podloženo jiným papírem, než je reklamní leták. Ten zázrak 1447, používám dvacet let, ještě jsem se neotrávil a přes svůj věk má takový... celý příspěvek >
Který 4T křovinořez, 16.6.2015
Nechme na posouzení jiným kdo plká a žvástá. 1447 s křoviňákem spojujete vy. Nevím kolik lidí mění 2stroke za 4stroke a ani mne to nezajímá, je to jejich věc. Možná jsem jak říkáte sto let za opicemi, ale kdyby jste uměl německy a zeptal se na to... celý příspěvek >
Kultivátor, 15.6.2015
Že to tak nazýváte, je vaše věc. Mám rád když se používají y správné výrazy. Ve Wikipedii se dozvíte co je Kardanův hřídel a k čemu se používá. Zadní vývodový hřídel je jen hřídel, na který se zavěsí zařízení k přenosu točivého momentu. Kdyby páni... celý příspěvek >
Jak sklizet rukolu, 27.5.2015
Dobry den, prvni rok pestuji rukolu. podle rad tady mi krasne vyrostla, ale ted nevim, jak sbirat. vytrhavat nebo serezat a pak doroste jako pazitka? Nebo jen vystipovat listky? Nebo je to proste tak, ze sklidite a sadite znovu... Dekuji za rady
Bio zelenina bez škůdců v obchodech?, 27.5.2015
Dobry den, no ja si teda doma pestuji pouze bio. Dopada to tak, ze zalezi na roku. Na zeli a brokolici me trapi slimaci a drepcici. Ale tento rok zmizeli, takze je vse krasne. Podle me je to mozne, ale pokud ma bio farma vse perfekni, tak tomu moc... celý příspěvek >
Vari vs Moundfield, 6.5.2015
To co přečtete na stránkách Libických, je jen verbální masáž za účelem zajištění prodeje. Zkuste si rozšířit obzor svého vědění také na jiných fórech, kde se jedná o motorech a jejich charakteristikách a nejedná se o obchod a tím zisk obchodníka.... celý příspěvek >
Jak oddělit 1. dávku deště od zbytku?, 3.5.2015
Nejenom v USA, ale i v SRN. Počátkem devadesátých let v některém kutilském časopise, byla nabídka na využití srážkové vody a vody máchací z praček, za účelem šetření pitnou vodou. Byl to systém velkých a menších nádob a čerpadel uložený pod povrchem.... celý příspěvek >
Vari vs Moundfield, 30.4.2015
Od kdy jsou na hřídelích zuby a jaké?? A kde jsou ty překalené hřídele. V mé DSK-316 jde hřídel pilovat hrubým pilníkem!! A jak souvisí cena opravy s lítájícíma zubama. Osobně se mi podařilo oholit v jednom stroji zoubky na předloze, ale po proměření... celý příspěvek >
Vari DSK 317: nepřesné řazení, 13.4.2015
Zas pletete. Nemůžete srovnávat řazení v autě s řazením na variku! V autě zakvedláte pákou, aby jste zjistil volnoběh šoupnete ji k sobě, pokud máte volant vlevo a potlačíte na doraz dopředu, víte že je tam jednička. Když se na bok varika nepodíváte,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika