Příspěvky uživatele - 6.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ktoré odrody sú vhodné na vypestovanie semenáčov?, 25.2.2013
Proč mrazák? Stratifikace probíhá za vysoké vlhkosti a teplot okolo 0°C. Jde o odbourání kyseliny abscisová, které probíhá za podmínek, které v mrazáku pravděpodobně nemáte.
Trvanlivost a uchování vepřových střev, 21.2.2013
Tak všem díky za odpovědi :) Potěšili jste mě, že se to dá uschovat, bohužel no, maso tady mají všude, ale střívka nikde :(včera jsem se ptal v dalším řeznictví, kde jsme si říkal že když ani tady né tak už nevim a zase neuspěch.
Trvanlivost a uchování vepřových střev, 20.2.2013
Zdravím, všechny,Chtěl bych zkusit poprvé udělat dom.klbásy sháněl jsem střívka v řeznictví a všude na mě koukaj, jak kdybych spad z višně a posílaj mě na jatka 30km daleko, tak asi budu muset objednat střívko z internetu, jde o to že bych chtěl... celý příspěvek >
Mýtus Strýmka, 19.2.2013 Obsahuje fotku
Přikládám obrázek Strýmy. Na opyloací schopnosti triploidů bych moc nesázel. Pyl velice špatně klíčí a pylové láčky jsou krátké a pokroucené. Ovocnářská literatura ani nepočítá s tím, že by triploid mohl mít nějaké opylovací schopnosti.
Kdouloň obecná, 19.2.2013
Může to být keř, ale cca 5m vysoký. Kdouloň má bílé květy a kulturní formy mají plody velikosti pomeranče a tvaru jablka a krušky. Je plstnatá. Běžně pěstované kdoulovce jsou méně vzrůstné, květ mívají barevný a plod velikosti mandarinky.
Zahradna pilka, 19.2.2013
Tak jsem koukal na ty husquarny. Mají i mou oblíbenou délku 240 v pouzdru na opasek. V budoucnu jí určitě zkusím.
Zahradna pilka, 18.2.2013
Na hrubé větve se uplatňuje tzv. trojitý řez.
Zahradna pilka, 18.2.2013
Jaké chcete zuby? Bahco má JT a JS. Já mám radši JT. Pila v pouzdru na pásku je dobré řešení. Při práci v koruně občas potřebujete volné ruce, nebo vyměnit pilku za nůžky... Z těch sklopných se mi jeví nejkvalitnější Silky.
Zahradna pilka, 18.2.2013
Šel bych do Silky. S jejich pilkama jsem velice spokojen. F180 je dobrá volba do vřeten. Já jako univerzální používám Gomtaro. Nevím jaké jsou ceny u vás, ale za příznivou cenu lze pořídit třeba toto: Prořezávací pila BAHCO 4124-JT-H s pouzdrem
Uzení menší krůty, 14.2.2013
oprava, to by bylo jen 0,24% že? takže 240g soli na litr vody...
Uzení menší krůty, 14.2.2013
Díky za konkrétní rady :) předpokláádám že používáte klasickou kamennou sůl, takže na litr vody příjde 24g soli, říkám to dobře?
Aby hrušen nekvetla, 13.2.2013
ATS je amonium thiosulfate = thiosíran amonný. Jistě by se našly i další látky, které dokáží zlikvidovat tak citlivý orgán jako je květ. Jen je třeba aplikací neohrozit včely.
Aby hrušen nekvetla, 13.2.2013
Klidně si to může půjčit. Další možnost je spálit květy. Třeba pomocí ATS.
Aby hrušen nekvetla, 13.2.2013
Pomohla by trochu silnější chemická probírka, pokud se vám ji podaří na strom aplikovat.
Mýtus Strýmka, 12.2.2013
Lidé, kteří zůstanou na škole a obhájí svou disertační práci, získají titul Ph.D.  Přestože nikoho neléčí, jim můžeme říkat doktoři...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika